0
späť
 

diskuze k tématu: Stav tachometrů u ojetin (ČR vs. zahraničí)

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 21:34, RE: Opel Vectra
anonym napísal:
Ten z Litomyšle?Takovejch bude v každým okrese několik
Stejná zkušenost s Focusem,černá perleť,béžová kůže,Ghia, najeto podle Mobile.de 215000,za asi 14dní stojí v jednom Moosteckém bazaru najeto 98000 a o 60tis.dražší než v D.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 21:46, RE: Čísla
anonym napísal:
Anonyme, tys mě moc nepochopil...nejsi náhodou bazarník - jeden z těch zmrdů ? - inteligence by tomu napovídala. (Už vidím jak postáváš v tý super teplákovce na štěrkem vysypaném oraništi - prodejní ploše, přitloustlej plešoun a přemýšlíš, jak bys s tím kunšoftem vyjebal)

Já chápu, že bazarník musí nakupovat levněji, než prodává. O tom jsem ale nepolemizoval.

S bazarníky mám 2 základní problémy.

1. Bazarníci jsou toreticky zbyteční...(příživníci) ano, kdyby všichni majitelé prodávali a nakup...
Když nakoupiš v supermarketu za 200000kč,víš kolik vydělali oni inteligente?Podotýkam,že nejsem bazarnik,ale učetní takového domu...mají hrubý zisk 60-70%
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 22:24, najeto 53tkm
Mam na prodej octavii 4x4 (motor 2.0 benzin) s takovýmto malým počtem km,ale měla několik majitelu,což tady vzbudí určitě bujné reakce,ale než tu zase někdo napíše něco chytrého,tak chci dodat,že vozidlo absolvuje při změně majitele uvidenční prohlidku,kde se píše stav tachometru,dále je zde uveden kupujcí,kterého dnes není problem najít a zjistit potřebné informace,čož lze dohledat zpětně,třeba podle servisu a faktur.Toto auto mělo nehodu za prvního majitele,který už auto nechtěl a koupil si nové,takže bylo na trhu auto tehdy s tak 15tkm,kterým nikdo nevěřil,tudíž se nedalo prodat,načež ho koupila jedna vélká česká společnost,opravila a nabízela k prodeji a s tím samým problémem nemohla prodat.Protože poctivě uváděla,že bylo havarováno,ztratilo spoustu lidí zájem,když už uvěřili těm kilometrum.Nakonec ho koupil za velmi dobrou cenu jistý člověk,který stejně dal jezdil svým favoritem na lpg,a když si to uvědomil,že jenom ztrácí hodnotu,tak ho prodal ,nějaké studentce,ktera stejně jezdila raději vlakem,na konec ji koupil otec vélké rodiny,ktery zase dospěl k závěru,že potřebuje větší a když jsem to od něj bral tak už měl dovezeno sedmimistné mpv.A tak jsem koupil na zimu 4x4(najeto kolem 45tkm).Jenže ja už dostal chut na poctivý off road,tak ji taky prodávám a odpovídám na debilní otázky zajemcu(nikdo nepřijel,všichni měli jasno ,když uvedu počet majitelu),a proto to raději dám do nějakého bazaru.4x4 jsem chtěl jen na zimu a jako druhé auto,a jestli ho neprodám,bude mít za deset let u mně 65tkm.A prosím aby na to nikdo nereagoval,což doufám pochopí každý kdo tento řadek čte.(kdo nepchopí je u mně pod urovní imbecila)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 22:29, 53tkm
jěště chci dodat,že na zimu si kupuji schválně benzín s pohonem 4x4,protože chci vyjet a ne zahřívat diesel.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:01, RE: realita v d
anonym napísal:
To já koupil Renault Scenic 2003 ,najeto 90tis a ve skutečnosti bohužel 160tis .To byl pan prodejce z Kolina.Žádná komunikace s ním.Prostě jsem blbej.
abys nakonec neobjevil ze ma 240tisic
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:12, RE: najeto 53tkm
anonym napísal:
Mam na prodej octavii 4x4 (motor 2.0 benzin) s takovýmto malým počtem km,ale měla několik majitelu,což tady vzbudí určitě bujné reakce,ale než tu zase někdo napíše něco chytrého,tak chci dodat,že vozidlo absolvuje při změně majitele uvidenční prohlidku,kde se píše stav tachometru,dále je zde uveden kupujcí,kterého dnes není problem najít a zjistit potřebné informace,čož lze dohledat zpětně,třeba podle servisu a faktur.Toto auto mělo nehodu za prvního majitele,který už auto nechtěl a koupil si no...
ty poznámky o úrovních pod imbecily, napsání něčeho "chytrého" o něčem svědčí ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:21, RE: Čísla
anonym napísal:
Když nakoupiš v supermarketu za 200000kč,víš kolik vydělali oni inteligente?Podotýkam,že nejsem bazarnik,ale učetní takového domu...mají hrubý zisk 60-70%
Jéžíšmarjá ty jseš opravdu hloupoučkej - i na druhý pokus se mi ti nepodařilo vysvětlit, že nežehrám ná výši marží ani bazarů, ani nikoho jiného, ať si mají všichni marže jaké chtějí ... toto reguluje tržní ekonomika a to je v pořádku.

Chci dosáhnout toho, ať lidi jejich služeb vůbec nevyužívají - ať ty zmrdy nechají finančně vykrvácet tím, že nebudou kupovat jejich auta, ani jim je prodávat (nechat své auto vykoupit bazarem)

Jde o to, že bazarníka můžeme nechat chcípnout tím, že nebude využívat jejich služeb. Když nic neprodají, pak
a) žadný kšeft = žádná možnost, aby podváděli
b) peníze, co na tom vydělá bazar, zůstanou v případě přímého prodeje mezi majiteli, což je super. V případě dražších aut se bavíme o minimálně 50.000Kč a pro to se už ta námaha s přímým prodejem vyplatí.

Tak už to konečně pochop a přestaň furt buzerovat s těma maržema...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:34, RE: realita v d
Krkovicka napísal:
Myslim, ze dement bude nekdo jinej..
Tve predpoklady jsou zalozeny na silne nejistem zakladu (a sice, ze vsechna auta jsou stocena) a vubec neberou v uvahu fakt, ze podstatna cast aut nabizenych v CESKYCH bazarech je puvodem z Nemecka. S teorii o vylitanych ceskych sluzebnich vozech se tudiz muzes jit zahrabat.
Jen tak mimochodem- Oktavky se v Nemecku pouzivaji jako sluzebni auta uplne bezne.


Tobě toho pán Pánbůh do té hlavy fakt moc nenadělil.

Statistika se dělala proto, aby se zjistilo, ZDA SE AUTA V ČR VŮBEC STÁČEJÍ V POROVNÁNÍ S DE. Při této statistice se nic nepředpokládá, ale ověřuje.

Jaký vliv na čísla statistiky podle tebe má to, že bych předpokládal, že jsou všechna auta v ČR stočená? Ať předpokládám co chci, furt je 1+1=2.

AŽ NA ZÁKLADĚ HOTOVÉHO VÝSLEDKU statistiky můžeme usuzovat, zda se v ČR stáčí nebo ne. To se zde ale kvůli špatného výběru modelu vzorku vozu ale nepodařilo.

Nikde jsem ani nepsal, že ani jedna oktávka není v DE používána jako služebák. Samozřejme že i v DE najdeš služební oktávku. Z celkového počtu oktávek v ČR jich ale bude služebních mnohem víc než v DE, páč typický služebák v DE je většinou VW. Zkus trochu používat ten sajrajt, co máš v hlavě.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:39, RE: He He he
anonym napísal:
volové cílem tohoto článku je dokázat, že němci stáčí tacho taky. To je vše. Je to pro chytráky kteří si dovezoi auto z D nebo z A a mají za to jaký suprrr kup udělali
Jenže když koupíš auto v českým bazaru tak máš stočenej tachometr několikrát. Poprvé ho stočili Němci a podruhé český bazarnící. Takže co je lepší?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:42, RE: soudce
anonym napísal:
Aby bylo jasno tachometr se nepřetáčí když je na něm 150000km, ale při 250000. Není to divný všechny auta mají 100 až 150 tisíc km na tachometru? Kupující tomu ale chce věřit.
Přesně, zmrdi z bazarů záměrně vybírají vylítaniny, které mají 300K a více, koupí za pár peněz, dovezou, omladí, stočí minimálně o 100K a le klidně i o 200K a prodají tupým čechům, co tomu věří, se 70 procentním hrubým ziskem.
Pak si ho za ty prachy i ten tlustej plešoun z bazaru nechá vykouřit takovou kundou, o jaké se normálnímu poctivýmu chlapovi ani nezdá - a všichni ti, co kdy provedli nějaký obchod z bazarem, je v tom podporují. Oni se nechávají vykuřovat luxusníma kurvama za vaše peníze a ty kurvy jsou Vaše dcery!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:45, RE: Opel Vectra
anonym napísal:
Stejná zkušenost s Focusem,černá perleť,béžová kůže,Ghia, najeto podle Mobile.de 215000,za asi 14dní stojí v jednom Moosteckém bazaru najeto 98000 a o 60tis.dražší než v D.
V bazaru v ČR může koupit auto pouze absolutní debil, nebo nenapravitelnej optimista.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 23:52, Statistika
Při čtění tohoto článku mne napadá výrok jednoho známého politika: "Věřím pouze té statistice, kterou jsem si sám zfalšoval".
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 00:10, RE: najeto 53tkm
anonym napísal:
Mam na prodej octavii 4x4 (motor 2.0 benzin) s takovýmto malým počtem km,ale měla několik majitelu,což tady vzbudí určitě bujné reakce,ale než tu zase někdo napíše něco chytrého,tak chci dodat,že vozidlo absolvuje při změně majitele uvidenční prohlidku,kde se píše stav tachometru,dále je zde uveden kupujcí,kterého dnes není problem najít a zjistit potřebné informace,čož lze dohledat zpětně,třeba podle servisu a faktur.Toto auto mělo nehodu za prvního majitele,který už auto nechtěl a koupil si no...
A tu o karkulce, tu nam taky napises?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 00:15, RE: He He he
anonym napísal:
volové cílem tohoto článku je dokázat, že němci stáčí tacho taky. To je vše. Je to pro chytráky kteří si dovezoi auto z D nebo z A a mají za to jaký suprrr kup udělali
No podle mne je cílem článku dokázat, že si hňupové mají kupovat auta přes tenhle server a nejezdit pro ně do Německa. Lákání hejlů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 00:20, RE: Srovnání a srovnání
anonym napísal:
co to meleš, tady se bavíme o Octavii z roku 2003-2004, ty oktávky nové tehdy stály 550 tisíc a pokud si do nich někdo něco chtěl opravdu koupit, tak snad i víc, vztahuj to trošku ke článku, opravdu lidí, kteří najedou za 3 roky cca 180 000 km není mnoho, spíš vůbec, jsou to většinou lidi, co na to mají, buď si z Prahy nebo Brna, a nebo máš opravdu hodně peněz, průměrný plat mimpražský je cca 20 tisíc hrubého a na oktávku r.v. 2004 tu 70 procent lidí tehdy šetřilo s takovým příjmem (rodina, hypo...
Ale o tom komentáře jsou, že tahle auta u nás nejsou původně soukromá, ale služební, ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 09:36, Chyba v článku!
na čtyři vznětové připadá jeden diesel? Obojí bývá to samé. Jinak je srovnání zajímavé, ale díky tomu, že pomíjíte výbavu je to srovnání o ničem. V ČR se prodávají často auta tipu junior, atd... V německu je víc lidí ochotno připlatit si za výbavu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 09:36, Opravdu test k věci :-(
Jakkoli si tady rád přečtu testy aut, s tímhle autor dost přestřelil. Docela nerozumím tomu, proč chce dokazovat na tříletých vozech stáčení km, když : a) je jasné, že víc než 50 tis. km ročně najede málokdo b) rozmezí ujetých km je prakticky 100 tis. km, což nákladově představuje opravy za cca 50 tis. Kč c) z porovnání počtu nabízených v testu uvedených vozů v SRN a ČR je jasné ve vztahu k velikosti trhu, že je to Čech, kdo má rozhodně větší motivaci vozidlo prodat a tedy km upravit, stejně jako je to naopak Němec, kdo si auto do 200 tis. najetých km nebo 5 let nechá. Pro příště zkuste porovnávat vozy 7-10 let staré, které si běžný Čech pro další 4 roky kupuje. Že mají všechny najeto 120 tis. km, aby byly vůbec prodejné, to autorovi jaksi uniklo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 09:40, RE: možná chybný předpoklad
anonym napísal:
Skoro lepší než článek, Přemku !
Souhlas. Vítej zpět.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 10:47, RE: zavádějící
anonym napísal:
O dekuji za tak zavadejici a ve vysledku nesmyslnou statistiku, kazej kdo si aspon jedno auto v zivote dovezl, zacinal na mobile nebo autoscoutu. Auta tam maj jednoznacne nalitano 2-nasobek, kdyz budeme akceptovat inzerenty s celou adresou a tel.cislem a ne bachorky, ze auto stoji nekde v anglii a musite poslat zalohu, to jsou vonavky v maximalce za hubicku. Dalsi faktor je uroven servisu zde a tam a pouzite ND (tim myslim druhovyroba pouzivana v autorizovanych servisech u nas). Ted se nechci do...
Moje zkušenost - před cca 2 lety jsem kupoval Octavii TDI Combi 81kW 2002. Nejprve jsem sháněl v CZ - AAA a ESA apod vůbec nemají smysl, auta jsou tam hodně předražený. V menších bazarech otřískaný octávky hlavně z východního německa. Většina bez servisky - že prý to u aut nebylo (hahaha). Nakonec jsem si dojel do západního německa, vybíral jsem přes Autoscout24.de, koupil jsem napoprvé od soukromníka auto staré 3 roky a asi 2 měsíce, najeto 106 tkm, naprosto perfektní stav, serviska, VŠECHNY FAKTURY o údržbě (pravid. kontroly, brzdy, rozvody v 90tis km, jinak bez poruchy). Cenově to vyšlo stejně jako v CZ, ale kvalita mnohem lepší. Bazarníci prý mají marži okolo 20%, tak si asi každej sám udělá obrázek, jakou kvalitu musí koupit, aby to bylo v CZ prodejný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 11:09, RE: možná chybný předpoklad
Pepe napísal:
Souhlas. Vítej zpět.
přesně tak, jen tak dál, hodně pěkně napsané, čtivé a asi i pravdivé ( nejsem odborník )
reagovať
  1 ... 3 4 5 ... 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.