0
späť
 

diskuze k tématu: Stav tachometrů u ojetin (ČR vs. zahraničí)

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 11:34, RE: najeto 53tkm
anonym napísal:
A tu o karkulce, tu nam taky napises?
já bych chtěl třeba o dědu vševědu !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 12:52, RE: Opravdu test k věci :-(
anonym napísal:
Jakkoli si tady rád přečtu testy aut, s tímhle autor dost přestřelil. Docela nerozumím tomu, proč chce dokazovat na tříletých vozech stáčení km, když : a) je jasné, že víc než 50 tis. km ročně najede málokdo b) rozmezí ujetých km je prakticky 100 tis. km, což nákladově představuje opravy za cca 50 tis. Kč c) z porovnání počtu nabízených v testu uvedených vozů v SRN a ČR je jasné ve vztahu k velikosti trhu, že je to Čech, kdo má rozhodně větší motivaci vozidlo prodat a tedy km upravit, stejně ja...
Vážení. Chci jen upozornit, že doba bezhlavého stáčení km už zcela jistě skončila. V dnešní době má naprostá většina evropských automobilek (nově už i včetně škodovky) propojenou databázi servisů v rámci celé Evropy. To znamená, že když zajedete do značkového servisu, např. do škodovky, a pracovník servisu zadá do databáze číslo karoserie vozidla, vyjede mu celá servisní historie daného vozu,ať už bylo servisováno v Německu,Francii,Belgii, nebo v čechách apod..., tzn. kdy se co dělalo, včetně datumu, přesného rozsahu práce, ceny a také počtu kilometrů, které ten den mělo auto najeto. Myslím proto, že v dnešní době už nebude upravování tachometrů tak jednoduché, protože opravdové údaje se dají tak jednoduše zjistit, že existuje velké riziko zjištění skutečného stavu. Myslím, že je to komplikace zvláště pro značkové prodejce ojetých vozů, protože já například prokazatelně vím o případu jednoho značkového prodejce škodovky+VW, který si s "pravdivostí" těchto údajů hlavu moc neláme, a spoléhá na to, že pro lidi je dostatečnou zárukou solidnosti právě to, že se jedná o značkového prodejce.Vůbec si nedělám iluze o tom, že se nejedná o vyjímku, od kamaráda z Prahy vím o jednom velkém BMW servisu, který má dokonce jakousi zlatou zákaznickou kartu u velké firmy, která se (mimo jiné) zabývá "opravami" tachometrů. Prostě tam přijede pán v kvádru s vysačkou BMW servisu a s rok starou předváděčkou, a šup na to.
A pak že podvodníci jsou v bazarech. Právě naopak. Tam musejí být alespoň opatrní, kdežto tito značkoví dealeři se nebojí téměř ničeho a nikoho, a dělají si téměř co chtějí. A lidé jim absolutně bezmezně a slepě důvěřují.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 13:58, RE: zavádějící
anonym napísal:
Moje zkušenost - před cca 2 lety jsem kupoval Octavii TDI Combi 81kW 2002. Nejprve jsem sháněl v CZ - AAA a ESA apod vůbec nemají smysl, auta jsou tam hodně předražený. V menších bazarech otřískaný octávky hlavně z východního německa. Většina bez servisky - že prý to u aut nebylo (hahaha). Nakonec jsem si dojel do západního německa, vybíral jsem přes Autoscout24.de, koupil jsem napoprvé od soukromníka auto staré 3 roky a asi 2 měsíce, najeto 106 tkm, naprosto perfektní stav, serviska, VŠECHNY F...
doby kdy se to dělalo s 20% jsou dávno pryč....... dneska jsem rád když mam na ojetem aute (hodnota vozu od 50 az 150 tis) 10%....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 14:06, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Vážený pane Šikle, snaha dobrá, výsledek ale bohužel žalostný. Srovnávat statisticky auta z DE a CZ je srovnávání přinejmenším třešní a višní, ač jsou oboje peckoviny většinou stejné barvy. Jedny jsou ale sladké, druhé kyselé. Stejné je to i těma Octáviema a Superbama. Pár zkušeností ze soukromých dovozů právě těchto aut mám, a bohužel 90% aut koupených v CZ v tzv. bohaté nebo maximální výbavě je na úrovni 80% aut v DE ale v základní výbavě. Bohužel časté mínění našich spoluobčanů je takové, že...
každé 3 roky si pro sebe jakou soukromou osobu kupuji středně jetý renault s náběhem do 30-40tis, od rodiny. Letos mi přistála laguna v plné palbě rv 03 se směšnou cenovkou 150tis, 3 roky si s ní odjezdím a ještě na ní vydělám
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 16:11, RE: Opel Vectra
anonym napísal:
Takže asi takhle:nějakou dobu už pokukuju po novějším autě,konkrétně Opel Vectra Caravan.Sleduju jak Tipcars,tak i Mobile.de.Jednoho dne,asi před tejdnem ,jsem našel stejný auto na tipcars i na mobile.Českej prodejce se ani neobtěžoval udělat nový fotky,prostě použil ty původní z mobile.de.To auto stálo v SRN 7600 EUR(cca 210 000kč),najeto 254 tis.km.V ČR to auto ted stojí 259 000 bez DPH(s DPH 308 000kč),najeto už jen 177 tis.km.Na Tipcars už dokonce zlevnili z původních 299 000 bez DPH!!!Kdo s...
ta drzost bazarníků je neuvěřitelná. Nikdo si nedělá iluze, že ty tachometry nestáčejí, ale když mu ani nestojí za to aby auto znovu nafotil, tak to už je na mě moc. Auto stočené skoro o 80000 km a samozřejmě se serviskou, jak jinak. Když jsem kupoval auto před rokem, našel jsem dost podezřelých dvojníků na tipcars a mobile, ale měli to alespoň nově nafocené. Auta byla obvykle stočena asi o 1/3, většina z nich se serviskou. K uměle vytvořené statistice tipcarsu: Je to fakt směšné, že se tu z nás snažíte DĚLAT BLBCE, takovým vykonstruovaným článkem. Na jednu stranu chápu, že je ve vašem zájmu aby si lidé kupovali auto u nás, uvědomte si však, že většina lidí, co čte tyto články se o auta zajímá, tak když dělat reklamu českým prodejcům, tak alespoň trošku objektivní. Asi jste si pane Šikle sám uvědomil, že jste přestřelil, když nemáte ani odvahu zde v diskusi zareagovat. Mikkes
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 16:46, RE: zavádějící
anonym napísal:
doby kdy se to dělalo s 20% jsou dávno pryč....... dneska jsem rád když mam na ojetem aute (hodnota vozu od 50 az 150 tis) 10%....
Co to meles. Ja mam 40tisic na aute. Obvykle kupuju z nemecka za 3000-3500 eur, prirazim 40 papouchu a prodam. Tak 3, nekdy 4 auta do mesice, kdyz se povede.
Na uziveni me to staci. A to sem tady v okrese malej pan.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 18:03, RE: soudce
anonym napísal:
Přesně, zmrdi z bazarů záměrně vybírají vylítaniny, které mají 300K a více, koupí za pár peněz, dovezou, omladí, stočí minimálně o 100K a le klidně i o 200K a prodají tupým čechům, co tomu věří, se 70 procentním hrubým ziskem.
Pak si ho za ty prachy i ten tlustej plešoun z bazaru nechá vykouřit takovou kundou, o jaké se normálnímu poctivýmu chlapovi ani nezdá - a všichni ti, co kdy provedli nějaký obchod z bazarem, je v tom podporují. Oni se nechávají vykuřovat luxusníma kurvama za vaše peníze ...
Ve vašem případě bych neztrácel čas vysedáváním na netu a běžel vyhledat odborníka na poruchy osobnosti...pokud se ještě něco dá zachránit...ale to pochybuju, podle vašich výlevů máte dost...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 18:13, RE: realita v d
anonym napísal:
Tobě toho pán Pánbůh do té hlavy fakt moc nenadělil.

Statistika se dělala proto, aby se zjistilo, ZDA SE AUTA V ČR VŮBEC STÁČEJÍ V POROVNÁNÍ S DE. Při této statistice se nic nepředpokládá, ale ověřuje.

Jaký vliv na čísla statistiky podle tebe má to, že bych předpokládal, že jsou všechna auta v ČR stočená? Ať předpokládám co chci, furt je 1+1=2.

AŽ NA ZÁKLADĚ HOTOVÉHO VÝSLEDKU statistiky můžeme usuzovat, zda se v ČR stáčí nebo ne. To se zde ale kvůli špatného výběru modelu vzorku vozu ale nep...
Je mi jasné, že jste tentýž dement, co píše své výlevy o kousek výše...pokud máte opravdu takové názory na lidi a nejste jen ubohý provokatér, tak, vzhledem k neopravitelnému stavu sajrajtu ve vaší hlavě to ukončete...náboj stojí 3 Kč, pokud je nemáte, rád poskytnu...už se dále netrapte...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 18:30, RE: najeto 53tkm
dukem napísal:
já bych chtěl třeba o dědu vševědu !
a to máme hned tři hlupáky,co sem píšou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 18:37, RE: zavádějící
anonym napísal:
Co to meles. Ja mam 40tisic na aute. Obvykle kupuju z nemecka za 3000-3500 eur, prirazim 40 papouchu a prodam. Tak 3, nekdy 4 auta do mesice, kdyz se povede.
Na uziveni me to staci. A to sem tady v okrese malej pan.
JASNE KOUPIS KOPACE ZA KILO A ZA KILO PADE JDE DO SVETA, PROSIM TE, MY NEZEREM SENO
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 18:39, RE: He He he
anonym napísal:
No podle mne je cílem článku dokázat, že si hňupové mají kupovat auta přes tenhle server a nejezdit pro ně do Německa. Lákání hejlů.
PRESNE, PRIMO NEPRIMO NAPSANO. AT JE TIPKARR NEJ
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 19:34, RE: Srovnání a srovnání
anonym napísal:
proboha kde jezdíš, že musíš najet 150 km za den ? to dojíždíš do práce 50 km nebo co ? 90 procent lidí co tu vstane sedna na tramvaj nebo sedne v praze do auta a popojede někde 10 km tam a zpátky a večer nakoupit, ale 150 km za den ? to bych se musel sakra snažit
ja chodim tiez denne do roboty tam a spat okolo 100km, potom vikend cca tak 200km a spocitajte si to...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 19:37, Zigi
anonym napísal:
Vážení. Chci jen upozornit, že doba bezhlavého stáčení km už zcela jistě skončila. V dnešní době má naprostá většina evropských automobilek (nově už i včetně škodovky) propojenou databázi servisů v rámci celé Evropy. To znamená, že když zajedete do značkového servisu, např. do škodovky, a pracovník servisu zadá do databáze číslo karoserie vozidla, vyjede mu celá servisní historie daného vozu,ať už bylo servisováno v Německu,Francii,Belgii, nebo v čechách apod..., tzn. kdy se co dělalo, včetně da...
visačka se píše s i, imbecile
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 19:56, RE: najeto 53tkm
anonym napísal:
a to máme hned tři hlupáky,co sem píšou.
slysel jsem v zivote hromadu hovadin a videl stada wolu, ale ty jsi vyhral, za takovou pohadku by se nemusel stydet ani Andersen, najeto 53 tkm. a osmy majitel
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 20:34, RE: zavádějící
anonym napísal:
Co to meles. Ja mam 40tisic na aute. Obvykle kupuju z nemecka za 3000-3500 eur, prirazim 40 papouchu a prodam. Tak 3, nekdy 4 auta do mesice, kdyz se povede.
Na uziveni me to staci. A to sem tady v okrese malej pan.
Třeba to myslel tak, že 10% mu zůstane "čistého", po odečtení nákladů na provoz bazaru, nákladů na dovoz, daní atd.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 20:42, RE: najeto 53tkm
anonym napísal:
slysel jsem v zivote hromadu hovadin a videl stada wolu, ale ty jsi vyhral, za takovou pohadku by se nemusel stydet ani Andersen, najeto 53 tkm. a osmy majitel
Neblbni.. koupis - vyjedes jednu nadrz a prodas - a tak to udela 8 lidi po sobe
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 21:15, RE: najeto 53tkm
anonym napísal:
slysel jsem v zivote hromadu hovadin a videl stada wolu, ale ty jsi vyhral, za takovou pohadku by se nemusel stydet ani Andersen, najeto 53 tkm. a osmy majitel
No, ja bych třeba i těm km a majitelům uvěřil. Ale čemu se bráním je ta povídačka, jak si ho kupoval jeden majitel za druhým a každý vzápětí zjistil, že ho vlastně nepotřebuje a jedině z tohoto důvodu....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 21:25, RE: Opravdu test k věci :-(
anonym napísal:
Vážení. Chci jen upozornit, že doba bezhlavého stáčení km už zcela jistě skončila. V dnešní době má naprostá většina evropských automobilek (nově už i včetně škodovky) propojenou databázi servisů v rámci celé Evropy. To znamená, že když zajedete do značkového servisu, např. do škodovky, a pracovník servisu zadá do databáze číslo karoserie vozidla, vyjede mu celá servisní historie daného vozu,ať už bylo servisováno v Německu,Francii,Belgii, nebo v čechách apod..., tzn. kdy se co dělalo, včetně da...
Ale moje zkušenost je jiná.

Z 8-mi pokusů o koupi v bazaru skončilo 8 zjištěním, že se ze strany bazarů jedná o pokus o podvod.
Ze dvou pokusů o koupi ojetiny v autosalónu příslušné značky žádný pokus o podvod.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 22:18, RE: zavádějící
anonym napísal:
Třeba to myslel tak, že 10% mu zůstane "čistého", po odečtení nákladů na provoz bazaru, nákladů na dovoz, daní atd.
tak to potom jo, s tim souhlasim
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 22:22, RE: soudce
anonym napísal:
Přesně, zmrdi z bazarů záměrně vybírají vylítaniny, které mají 300K a více, koupí za pár peněz, dovezou, omladí, stočí minimálně o 100K a le klidně i o 200K a prodají tupým čechům, co tomu věří, se 70 procentním hrubým ziskem.
Pak si ho za ty prachy i ten tlustej plešoun z bazaru nechá vykouřit takovou kundou, o jaké se normálnímu poctivýmu chlapovi ani nezdá - a všichni ti, co kdy provedli nějaký obchod z bazarem, je v tom podporují. Oni se nechávají vykuřovat luxusníma kurvama za vaše peníze ...
DDDDDDDDDD jeste dobre ze nemam dceru a jeste lip, ze jsem homosexualni pedofil DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, tak a ted muzu nakupovat auta v bazaru
reagovať
  1 ... 4 5 6 ... 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.