0
späť
 

diskuze k tématu: Stav tachometrů u ojetin (ČR vs. zahraničí)

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.12.2007 23:42, RE: He He he
anonym napísal:
Máš pravdu, tady jsou auta levnější, s lepší výbavou a v lepším stavu. Blbci němci maj rozbitý silnice, takže u nich 50kkm je jako u nás 150kkm a ještě u každý šlupky běhaj s vrtačkou a diagnostiku a stáčej tachometry. Proto nižší příjmové skupiny z DE jezděj do českejch bazarů nakoupovat auta, protože se to vyplatí...Geniální dedukce.
Výstižné !!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 00:08, RE: realita v d
anonym napísal:
Tobě toho pán Pánbůh do té hlavy fakt moc nenadělil.

Statistika se dělala proto, aby se zjistilo, ZDA SE AUTA V ČR VŮBEC STÁČEJÍ V POROVNÁNÍ S DE. Při této statistice se nic nepředpokládá, ale ověřuje.

Jaký vliv na čísla statistiky podle tebe má to, že bych předpokládal, že jsou všechna auta v ČR stočená? Ať předpokládám co chci, furt je 1+1=2.

AŽ NA ZÁKLADĚ HOTOVÉHO VÝSLEDKU statistiky můžeme usuzovat, zda se v ČR stáčí nebo ne. To se zde ale kvůli špatného výběru modelu vzorku vozu ale nep...
Dekuji za radu anonymni vsevede. Sajrajt v hlave..to me nikdy nenapadlo, kdepak jsi to slysel??

Snad se tu nesnazis tvrdit, ze nejvetsi slabinou tohoto amaterskeho testu byl prave vyber modelu??

Jak z nazvu testu tak z porovnavanych parametru jasne vyplyva, ze slo o to, zjistit, zda se v CR staci tachometry vic nez v Nemecku. Zakladnim PREDPOKLADEM pro statisticky prukazny test tedy je znalost skutecneho stavu najetych kilometru. Tento predpoklad splnen nebyl a proto je diskuze o vhodnosti ci nevhodnosti zvoleneho modelu uplne podradna a byt tebou uz v ni nepokracuju, protoze ze sebe akorat delas hnupa.

Pokud si ale stale stojis za svoji pravdou, tak ji trub do sveta dal, A NEZAPOMEN!! cim vic urazek, tim vetsi ma tvoje myslenka vahu..

Pusu MAMA










reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 00:59, RE: důležitý je stav vozu,né serviska
anonym napísal:
Jestli můžu zde poradit případným zájemcům o koupi ojetého vozu,vždy chtějte vidět auto na zvedáku ,to řekne hodně o tom kdo a jak s autem jezdil,zkontrolovat spoje karosérie vždy vlevo a pravo,měli by být stejne,dále pak prahy,jsou-li na nich otisky čelistí,auto bylo na stolici(pakliže se vam auto hodně zamlouvá a nevadí,že bylo bouráno,trvejte na smlouvě,která vám právně zaručí případnou úhradu nedodělkuku této opravy,kdyby se nějaké vyskytly),zkontolujte kryty motoru,plasty,zdali je ,či není...
Můžeš to prosimtě ještě jednou vysvětlit? Nějak to nechápu. Jak je to myšlené na tu dvojku?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 11:09, RE: Opravdu test k věci :-(
anonym napísal:
právě naopak,viz článek výše.
nerozumím
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 11:12, RE: Opravdu test k věci :-(
anonym napísal:
dobře se podívejte do smlouvy i autorizovaného bazaru-je tam stav tachometru,ne kolik ma najeto,a když nahodou je to jinak,tak se to ošetří jinou větou v dalším odstavci.Ja a pár mých známých mámé tuto zkušenost u několika autorizovaných prodejcu a začalo to u užitkových verzí,potom to přešlo(přiznávám,že po vzájemné dohodě) i na osobní auta (s tím,že "prý" to tak dělají všichni).A řek bych,že máme spíše nadstandartní služby,zdarma nahradní vuz,vždy umyté a naleštěné ,v případě drobné kolize i ...
Takže zkušenost u jednoho autosalónu, byť s více auty?

Dělají to tak všichni... to říká každá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 13:55, nestastny vyber
Podle mne je dost nestastne vybirat k takovemu srovnani prave skodovky, nota bene typy, ktere u nas jezdi temer jen jako sluzebni. Momentalne se poohlizim po starsim bmw rady 3 a se zavery clanku nemuzu souhlasit. Na tipcars.com maji tato auta v prumeru polovicni najezd nez v D - stejne roky vyroby, nadpolovicni vecina aut dotazena ze zapadu - tak to asi vsechna auta v Nemecku s nizkym poctem km skupuji cesti bazaristi:))) nebo se ty kilometry cestou z nemecka nejak zahadne sklepou...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 15:22, RE: realita v d
anonym napísal:
Došly ti argumenty, tak už jen kopeš kolem sebe...

Ale jinak ty 3 koruny rád příjmu, jen si nemyslím, že by to na náboj stačilo. A co pistole?
Nikde ničím neargumentuju, tak mi nic nedošlo...S tím nábojem máte pravdu - nejdostupnější je zapůjčení od nejbližšího policisty - a jejich náboj po přezbrojení už stojí 7 Kč, takže musím zvednout nabídku...Jinak nemusíte mít strach, že vám policista zbraň nezapůjčí : mají v zákoně povinnost chránit životy, zdraví a majetek občanů - a vaše sebevražda zachrání duševní zdraví těch lidí, kteří s vámi nějak přijdou do styku...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 17:28, RE: důležitý je stav vozu,né serviska
anonym napísal:
Můžeš to prosimtě ještě jednou vysvětlit? Nějak to nechápu. Jak je to myšlené na tu dvojku?
jedná se o průměrnou rychlost vozidla,kterou zjistíš na palubním počítači,je tam kradkodobá(průměr za jízdu) a dlouhodobá za třeba pěttisíc(dle typu vozu),napřiklad vozu vw se přepíná palubní počítač kolíbkovým přepínačem na pravé páčce pod volantem a na té samé páčce je ze spoda i tlačítko,kterým přepínate kradkodobý dlouhodobý počítač km,spotřeby,doby jízdy apod..Pokud timto počítačem není vozidlo vybaveno,můžete vycházet z asi dle mého názoru průměrné rychlosti 45km/h,což bude sice orientační,ale aspon něco...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 17:54,
VAZENI UZ JSEM NA TO PRISEL, STEJNE JAKO JSOU CASOVA PASMA, TAK JSEM ODPOZOROVAL NOVY FYZIKALNI FENOMEN A TO KILOMETROVE PASMO, CIM VICE SE BLIZITE K UKRAJINSKYM HRANICIM TIM MENE MA DANY VUZ NAJETO KM, COZ V PRAXI ZNAMENA NASLEDUJICI, AUTO STOJI V MNICHOVE POCTIVYCH 420 TKM. V PLZNI UZ MA 320, V PRAZE 220 A V BRNE NEBO V OSTRAVE 120 TKM. HA HA HA HA HA DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD PEACE
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 20:07, RE: možná chybný předpoklad
dukem napísal:
přesně tak, jen tak dál, hodně pěkně napsané, čtivé a asi i pravdivé ( nejsem odborník )
Hm, děkuji všem za uznání. Po strašně dlouhý době mi to nedalo. Ale čtu celkem pravidelně, jen mne přišlo někdy zbytečný reagovat, vzlášť když člověk tušil odezvu. Ale koukám že po autorizaci se to celkem pročistilo...
Přeji všem klidnou zimu na čtyrech kolech....Přemek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 23:42, RE: důležitý je stav vozu,né serviska
anonym napísal:
jedná se o průměrnou rychlost vozidla,kterou zjistíš na palubním počítači,je tam kradkodobá(průměr za jízdu) a dlouhodobá za třeba pěttisíc(dle typu vozu),napřiklad vozu vw se přepíná palubní počítač kolíbkovým přepínačem na pravé páčce pod volantem a na té samé páčce je ze spoda i tlačítko,kterým přepínate kradkodobý dlouhodobý počítač km,spotřeby,doby jízdy apod..Pokud timto počítačem není vozidlo vybaveno,můžete vycházet z asi dle mého názoru průměrné rychlosti 45km/h,což bude sice orientační,ale aspon něco...
Díky, schválně to vyzkouším.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 12.12.2007 14:43, RE: najeto 53tkm
anonym napísal:
Mam na prodej octavii 4x4 (motor 2.0 benzin) s takovýmto malým počtem km,ale měla několik majitelu,což tady vzbudí určitě bujné reakce,ale než tu zase někdo napíše něco chytrého,tak chci dodat,že vozidlo absolvuje při změně majitele uvidenční prohlidku,kde se píše stav tachometru,dále je zde uveden kupujcí,kterého dnes není problem najít a zjistit potřebné informace,čož lze dohledat zpětně,třeba podle servisu a faktur.Toto auto mělo nehodu za prvního majitele,který už auto nechtěl a koupil si no...
V dřevních začátcích jsem koupil necelých šest let starého rencka z Prahy. Měl najeto 82tkm. Byl jsem šestý majitel. Auto mělo měněné oboje pravé dveře a opravovaný PZ blatník. V prodejně ho někdo jako nové naboural. Opravili ho tam a za necelý rok prodali. Poslední majitel ho vlastnil 2 roky. Cestoval jsem pro něj přes 160 km. Byl jsem poměrně naštvaný, že mě na to neupozornil. Auto jsem si přesto koupil. Proč to jsem pochopil už cestou domů. Toho lotra, co mi ho prodal už jsem nemohl sehnat. Trágou bylo, že jsem pracoval v oboru, ale zase na štěstí, protože jsem ho mohl dát do spolehlivého stavu za přijatelné peníze. Té pokladnice jsem se posléze nemohl zbavit, každý po shlédnutí škály majitelů vycouval. Najezdil jsem s ním ještě 320 tkm a prodal na ND.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 13.12.2007 22:51, RE: zavádějící
anonym napísal:
Chlapce...precti si smlouvy. Vzdy je tam napsano "Stav km dle tachometru" Takze kdyz to stocim na 80 tak je tam 80, kdyz to stocim na 120 tak je tam 120. Kde je problem? Smluvne ciste jak lilie.
Rikam, beztak s tim cesi jezdi jen do lidlu. Novy auto potrebuju jen ja, abych s tim mohl tahat dalsi na prodej. Maximalne jeste obchodaci, ale tem to koupi firmy. Takze tak.
se pletes Pepiku,vis co to je zakon o ochrane spotrebitele!! si ho precti. Staci dolozit,treba papirem z stk nemecka atd., ,ze vuz ma najeto 200000km , asi v .......,ty jsi ho uvedl v omyl, a ty mu vratis penize vcetne vzloh,bez nahray skody-jedo kolik s tim najel km,promlceci doba je 2roky!!!!!.a nedej buh pokud zjisti ze si to stocil ty,tak to mas jeste za podvod a tresny cin.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja bych si te vychutnal.Stav km nezjisteno atd. u soudu nikoho nezajima!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 22.12.2007 14:31, nesouhlasim.
Kdyz se podivate na vozidla s rokem vyroby kolem 1998, vidite na serverech v zahranici prumerme kolem 180-200 tis. najetych km. U nas (tipcars.com) ma 7 vozidel z 10 udavane pod 150tis.km. Kde je tedy pravda ? Neverim tomu, ze by tech 7 vozidel bylo po dedovi ktery s nim jezdil jednou tydne na nakup do okresniho mesta. Proste jsme narod podvodniku a radsi si koupim auto se serviskou (zde samozrejme muzeme polemizovat o originalnosti SK), s tim, ze bude mit namotano "poctivych" 200tkm nez auto ze stejneho roku kde mi bude prodejce tvrdit 130tkm.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.01.2008 15:29, RE: zavádějící
anonym napísal:
O dekuji za tak zavadejici a ve vysledku nesmyslnou statistiku, kazej kdo si aspon jedno auto v zivote dovezl, zacinal na mobile nebo autoscoutu. Auta tam maj jednoznacne nalitano 2-nasobek, kdyz budeme akceptovat inzerenty s celou adresou a tel.cislem a ne bachorky, ze auto stoji nekde v anglii a musite poslat zalohu, to jsou vonavky v maximalce za hubicku. Dalsi faktor je uroven servisu zde a tam a pouzite ND (tim myslim druhovyroba pouzivana v autorizovanych servisech u nas). Ted se nechci do...
Hm...DE bazar? to jako te Ahmedy, Musarabaky, Magedy a Magomedy ktery tam ten srot nabizeji? radeji poctivy autobazar v CZ a nemuseji tam byt zrovna Cesi :) treba www.autocentrum-praha.cz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.01.2008 15:30, bazar v DE????
Hm...DE bazar? to jako te Ahmedy, Musarabaky, Magedy a Magomedy ktery tam ten srot nabizeji? radeji poctivy autobazar v CZ a nemuseji tam byt zrovna Cesi :) treba www.autocentrum-praha.cz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 14:12, dqHQLoAogCtDhT
What's it take to bemcoe a sublime expounder of prose like yourself?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 19:21, CUCWizezdaSX
It's really great that people are sahirng this information.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 19:23, eZahpHNnyhbtrIuQyPn
I was seriuolsy at DefCon 5 until I saw this post.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 21:15, BCWdSiJkcdTSd
Me and this arltice, sitting in a tree, L-E-A-R-N-I-N-G!
reagovať
  1 ... 6 7 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.