0
späť
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu Fiatů?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 21:07, RE: Sekačka na trávu
Franz napísal:
Hej Pičinky trocha soudnosti by neuškodila, srovnávat Fiat s VW je jako srovnávat sekačku na trávu s kombajnem, sused má Fiat brava a už se mu rozpadl, stojí mu těď před barákem - zájemci si ho můžou odvest (sused bude rád), jinak Honda je možná japonský Mercedes, ale jenom u vás ve vidlákově.... Buďte proto prosím trochu realisti a už nepište pičoviny.....
Kdo je tu podle tebe Pičinka??????????? Ty hovado.
Co ty vlastně víš o VW??????
To by mě docela zajímalo co seš zač, že si troufáš soudit???
Podle mě seš obyčejný hovado který bydlí u maminky a jezdí tak maximálně v MHD. Tak buď tak hodnej a přečti si název diskuze. Nikdo tady nestojí o tvojem moudra ohledně VW. Hodnotíme tady Fiat a to platí pro všechny tobě podobný!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 22:13, Tempra 1,6 i
Je to starý model,ale chci jen varovat případné kupce této ojetiny. Velice pohodlné auto, ale motor jeden velkej problém.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 22:27, RE: Sekačka na trávu
anonym napísal:
Kdo je tu podle tebe Pičinka??????????? Ty hovado.
Co ty vlastně víš o VW??????
To by mě docela zajímalo co seš zač, že si troufáš soudit???
Podle mě seš obyčejný hovado který bydlí u maminky a jezdí tak maximálně v MHD. Tak buď tak hodnej a přečti si název diskuze. Nikdo tady nestojí o tvojem moudra ohledně VW. Hodnotíme tady Fiat a to platí pro všechny tobě podobný!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teď nevim kterej z vás dvou je větší blbec. Jestli ten , co tu všechny nazývá pičinky, nebo ten co na toho vola vůbec reaguje. Vypadá to, že se držíš Fiata stejně jako Franz své maminky. Jako vítěze tohoto sporu vyhlašuji Franze , jakož to člověka ,který se byť jiným jménem alespoň pod svůj žvást podepsal. :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.03.2007 11:03, Fiat -no jak chcete
Měl jsem 127 A, 127A(C), Uno 75, Punto mkI, Marea 1.6 16v. Mám (ženská) Punto Mk2. Já už Fiata raději nehci. Zkušenosti mám rozporuplný.Od bezproblémového Punta MkI až po šok s nefunkčním tlumičem a spojkou u funglové Marey či neustálé problémy s (elektronikou) v Puntu Mk2. Třeba 127 byly nesmrtelné (r.v.72,73 Tuzex). Je to ale už veterán. U Fiatu jsou na vině tzv. nepředvidatelné závady. Např. u Punta Mk2(04) mě při jízdě upadl mechanizmus zámku zadních dveří, bliká čerpadlo apod.! Dost ke špatné pověsti přispívají tzv.značkové servisy FIAT! Tam nejezdit, ale raději si sehnat šikovnýho(pokuď možno fandu) mechanika a budete jezdit. Štvalo mne i ofrňování některých borců a dramatický pokles ceny při druhém prodeji. S designem to je taky všelijaké. Např zprzněnní Punta Mk2 po ficeliftu to snad umějí jen v na východě!! Stilo (4dv.)bylo zas taková chudinka, že si to fakt nikdo nekoupil a FIAT se divil atd...Jsou to rychlíci z jihu který musíte mít rádi. Jinak se můžete pořád dost divit!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.03.2007 13:05, Tipo
Ahoj, měl jsem v roce 1994 Tipo z r. 1991. Dodnes na něj s láskou vzpomínám jako na naprosto skvělý vůz jak výbavou, tak i designem a kvalitou. NIKDY nepotřeboval jediný servisní zásah.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.03.2007 13:51, FIAT MAREA WEEKEND 2,4JTD
Od ledna 06 mam Mareu Weekend 2,4 JTD (s chipem - 150PS). Najeto při koupi 124000km. Najel jsem 20 000 km a kromě výměny rozvodu a olejů jsem musel vymenit zadni loziska a praskly vlnovec u výfuku.
Jinak jsem s vozem naprosto spokojen, perfektní komfort a skvělé jízdní vlastnosti. O průměrné spotřebě 5,8l/100km ani nemluvím a to motor rozhodně nešetřím. Nové modely fiatů, zejm. nová brava vypadají super. Pokud bych kupoval druhé auto do rodiny (pro ženu) vybral jsem Punto 1.3 JTD.
Obecně se dá říct, že ojetého fiata koupíte o 50-100 tis. levněji s lepší výbavou než škodu a další němce. Takže je potřeba opustit staré předsudky a myslet trochu racionálně.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 15.03.2007 00:15, RE: Sekačka na trávu
anonym napísal:
Kdo je tu podle tebe Pičinka??????????? Ty hovado.
Co ty vlastně víš o VW??????
To by mě docela zajímalo co seš zač, že si troufáš soudit???
Podle mě seš obyčejný hovado který bydlí u maminky a jezdí tak maximálně v MHD. Tak buď tak hodnej a přečti si název diskuze. Nikdo tady nestojí o tvojem moudra ohledně VW. Hodnotíme tady Fiat a to platí pro všechny tobě podobný!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej Zmrde já píšu všeobecně známou pravdu, protože o autech toho vím hodně a o Fiatech jsem se vyjádřil jasně, to že se ti to nelíbí akorát potvrzuje tvoji zaostalost, proto tady můžeš blábolit co chceš a stejně to tak zůstane. Stejně taky, že asi podle sebe soudíš jiné, takže jak je vidět tak jsem to trefil docela přesně Vidláku, proto z toho vyplívá jediné a to že jsi ještě větší pičinka než jme mysleli....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 15.03.2007 10:32, RE: FIAT
xxx napísal:
Lepší tlačit FORDA než jezdit s FIATEM
Forda ? . . . a v jakejch drogách jedeš ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 15.03.2007 23:17, RE: Kvalita vozu Fiat
Hans napísal:
Neni mi jasne, jak muze nekdo z tak zaostale zeme, jako je Slovensko, kritizovat Fiaty, kdyz na jejich silnicich, ktere pripominaji vic polni cesty, obstoji snad jen traktor. Do nedavna jsem vlastnil ojetou Tempru, se kterou jsem jezdil vetsinou po zapadnich silnicich a po 150000km napravy a vse ostatni, krome bezne udrzby, jako je vymena oleju atd., bez zasahu. To by na Slovensku nedokazal ani kouzelnik. V civilizovanych statech Fiaty nemaji vetsi problemy nez ostatni lidovky. Podle meho subjek...
chcem reagovat na na toho chudaka hansa z cz ktori nema ani predstavu kde je slovensko a kto je slovensko
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 17.03.2007 08:27, Kvalita fiatu
Měl jsem kdysi Uno, jezdilo bez problémů. Pak následovaly škodovky.
Nejhorší byl VW Golf diesel,Renault Megane-převodovka odešla po 42000-výrobní vada, servis k breku.Podotýkám, že všechny auta byly nové až na to Uno .Dnes mám Pandu a jsem spokojen. Ten kdo vráží peníze do auta je blázen, který neumí investovat jinde. Kdo si koupí AUDI musí mít hodně peněz na opravy a rezervní auto, protože tolik náhradních aut servis nemá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 17.03.2007 10:16, Fiat
Fiati nie su dobre auta nekupujte ich neradim ja som mala Fiat Panda r.v.2003 a bola som s nim skoro kazde2 Mesiace v servise predala som ho a teraz mam nissan almera r.v.2004 je to velmi dobre a spolahlive auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 17.03.2007 11:30, RE: Sekačka na trávu
Franz napísal:
Hej Zmrde já píšu všeobecně známou pravdu, protože o autech toho vím hodně a o Fiatech jsem se vyjádřil jasně, to že se ti to nelíbí akorát potvrzuje tvoji zaostalost, proto tady můžeš blábolit co chceš a stejně to tak zůstane. Stejně taky, že asi podle sebe soudíš jiné, takže jak je vidět tak jsem to trefil docela přesně Vidláku, proto z toho vyplívá jediné a to že jsi ještě větší pičinka než jme mysleli....
Čau Paštiko, píšeš pěkný SRAČKY!!!!!!!!!!!!!
Tak ty toho víš hodně o autech??????????? Tak to si mě uklidnil.
Ty víš pěkný hovno o autech !!!!!!!!!! Ty Kreténe. Máš předplacený svět motorů, možná CarAuto.... to sou ty tvoje velký znalosti o autech???
A rozhodně sem se nespletl když sem napsal, že bydlíš u maminky a jezdíš max. MHD. Protože ty žádný VW nevlastníš ty Blbečku. Podívej se já zase nemám žádnej fiat a ani ho nechci, ale o VW group toho vim dost, protože pracuju na pozici kdy kvalitu VW můžu sledovat z první ruky a věřte nebo ne VW je poruchový stejně jako jiná auta!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 17.03.2007 11:48, RE: Kvalita vozu Fiat
anonym napísal:
Ty a víš vůbec,co je to B5?-to není druh vitamínu.!!!!Já si myslím,že u 60KW verze spotřeba 3.9 l není vůbec špatná spotřeba a ještě když uvážíme,že ty motory najedou klidně i 700000 km.kocour
No když mi někdo ukáže WV kterej ma najeto 700000 a bez poruchy tak vyvesim nemeckou vlajku. Mam zkusenosti s obema znackama a fiat mi zatim vice sedl. je zivejsi a 2,4JTD jen tak nejakej WV neprekona. např. Punto 1,3JTD vidrží mnohem vice než nejakej trivalec 1,4TDI od WV. Do auto docela delam a kdyz vidim ze treba mareu v bazaru nevidim protožže se ihned proda a WV tam stoji do nekonecna tak si to dovedu probrat. Takže podle meho nazoru spiše itala nebo cokoliv jineho než WV.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 17.03.2007 15:38, RE: peugeot 309
ondrej bednar napísal:
Zdravim koupil jsem svemu dedovi Peugeot 309, vsechno je v pohode akorat me v pravem rohu na pristrojovem stitu sviti cervena kontrolka s podivnym znakem, nevite nekdo co to je? nema to cidlo stavu oleje v prevodovce?
anebo voda v chladiči
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 18.03.2007 09:53, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Chlape dalsi zaujaty chuj ktery si koupil nejakou posranou tvrdou oktavku nebo vw a je to pro neho nejlepsi kara.Nerikam nejsou to spatne auta ale ani nejak dobre.Ale je to lepsi nez dojebany FIAT....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 18.03.2007 10:30, RE: Sekačka na trávu
Hanz napísal:
Čau Paštiko, píšeš pěkný SRAČKY!!!!!!!!!!!!!
Tak ty toho víš hodně o autech??????????? Tak to si mě uklidnil.
Ty víš pěkný hovno o autech !!!!!!!!!! Ty Kreténe. Máš předplacený svět motorů, možná CarAuto.... to sou ty tvoje velký znalosti o autech???
A rozhodně sem se nespletl když sem napsal, že bydlíš u maminky a jezdíš max. MHD. Protože ty žádný VW nevlastníš ty Blbečku. Podívej se já zase nemám žádnej fiat a ani ho nechci, ale o VW group toho vim dost, protože pracuju na pozici kdy kvalitu ...
Děláš pomocnou sílu na Wv šroťáku tak tomu holt rozumíš. TY VOCASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 18.03.2007 20:41, RE: Sekačka na trávu
Andy napísal:
Děláš pomocnou sílu na Wv šroťáku tak tomu holt rozumíš. TY VOCASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No na šroťáku zrovna nepracuju, ale máš pravdu to je jediný místo kam se to VW hodí a kde pracuješ ty. Vsadim se, že chodíš do pomocný školy a je ti tak 14. HAHA hele synku di si hrát na píseček
Tebe bych chtěl někdy poznat ty blbečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 18.03.2007 20:43, RE: Kvalita fiatu
anonym napísal:
Měl jsem kdysi Uno, jezdilo bez problémů. Pak následovaly škodovky.
Nejhorší byl VW Golf diesel,Renault Megane-převodovka odešla po 42000-výrobní vada, servis k breku.Podotýkám, že všechny auta byly nové až na to Uno .Dnes mám Pandu a jsem spokojen. Ten kdo vráží peníze do auta je blázen, který neumí investovat jinde. Kdo si koupí AUDI musí mít hodně peněz na opravy a rezervní auto, protože tolik náhradních aut servis nemá.
Trefná ppoznámka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 18.03.2007 23:36, RE: Kvalita fiatu
Hanz napísal:
Trefná ppoznámka
Když, ťuknete fiata tak se nedoplatite!!! Fiat Barcheta prední svetlo kus 9200 pedni naraznik 19000 bez laku vše bez dane - skoro stejně drahé jako u BMW.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.03.2007 01:12, RE: Sekačka na trávu
Hanz napísal:
Čau Paštiko, píšeš pěkný SRAČKY!!!!!!!!!!!!!
Tak ty toho víš hodně o autech??????????? Tak to si mě uklidnil.
Ty víš pěkný hovno o autech !!!!!!!!!! Ty Kreténe. Máš předplacený svět motorů, možná CarAuto.... to sou ty tvoje velký znalosti o autech???
A rozhodně sem se nespletl když sem napsal, že bydlíš u maminky a jezdíš max. MHD. Protože ty žádný VW nevlastníš ty Blbečku. Podívej se já zase nemám žádnej fiat a ani ho nechci, ale o VW group toho vim dost, protože pracuju na pozici kdy kvalitu ...
Hej Pičinko, jak je vidět z tvých příspěvků tak těch minimálně mínus 50 čísel na tvojem IQ oproti běžnému průměru je znát, proto infantilnost tvých fantazií celkem sedí a jenom potvrzuje že čerpáš hlavně ze svého života (viz.maminka, MHD, svět motorů...) a kvalitu VW sleduješ z pozice závozníka ve sběrných surovinách co cpe Š120 z první ruky do lisu. To že nemáš žádného Fiata jsi ani nemusel psát, protože je jasné že nemáš žádné auto, ale určitě bys nějaké chtěl a samozřejmě na pořádné VW nemáš , tak jsis vysnil nějakého pěkného Fiatka a těď šetříš a utvrzuješ si na internetu svoji volbu.... No a přesně pro takové zaostalé vidláky jako ty jsou ty Fiaty určeny, takže to zase sedí........
reagovať
  1 ... 17 18 19 20


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.