0
späť
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu Fiatů?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.03.2007 21:43, RE: Passat bych si nikdy nekoupil
Jaromír napísal:
Tak tohle je svatá pravda. Například automobil Mazda 626 GE je oproti Passatu naprosto jednoznačná volba. Není sice tak výstřední a nemá takovou image, ale je daleko pohodlnější, a hlavně spolehlivější. V Passatu se sice cítíte jako bůh, ale až vám po roce a půl začne vznikat vůle v chuolostivé hliníkové přední nápravě, zaplatíte za opravu hodně přes 20tis. kč. Pak vám u vašeho slavného TDI odejde turbo, které nové stojí asi 50tis. kč. A co teprve váha vzduchu? To je u těchto motorů takřka chro...
MAZDA BEST
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.03.2007 09:12, Kvalita vozu fiat
Tož chlapi já mám bohužel fiat typo 1,6 DOHC je to stará kačena pořad na ní nadávám, stále tam něco klepe vrže ale co je nejdůležitější vždycky mě dopraví kam potřebuji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 29.03.2007 10:06, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
taky Pasatik ťa vyrobí kedykoľvek, a aspon sa nerozpadne ako tvoj Fiatik Coupe...20 v turbo OOOO Keby tam to turbo aspoň fungovalo a ne furt sa sralo. V TDi turbo vydrží 300 000 km bez poruchy a ne Fiat. Co je to Fiat ako to zneje....Fiat=nepodarok a to nikdy nezmases, tak ako to ze TDi je super
Ty jsi tezky picus!!! Kolik ti je?14? Naprosto dementni a nesmyslne kecy o nicem... Ja myslel ze se tady mam neco dozvedet o FIATU(ano jsou tady lidi ktere to zajima),a ne tady psat sracky o tom jak je passat nejlepsi auto na zemekouli...ubohe
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 30.03.2007 09:07, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
noneviem co to rozpravas.mam passata rv.2003 Tdi 130 koni sest kval ako spominas a jeden problem za druhym...pri 84000 km vymerna turba nastesie este na zaruku.a to nechodim jak blazon a taktiez nemam auto poznacene tuningom.spojka tvrda ako kamen mechanici si s tym nevedia rady a ta nevyrovnanost motoru spojena s cukanim vo vyssich otackach je az nebespecna.a to nieje len moja skusenost mam taky pocit ako by na vychod od nemacky sla akoby druha tieda tychto aut...zena ma Fiat Punto 96 rok,bez problemov za 11 rokov tak dve tesnenia pod hlavu ale inac bez vedcich vydavkou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 30.03.2007 09:10, RE: Kvalita vozu Fiat
Pampalini napísal:
SHIT si Ty, protoze ja mam VW Passata B5, jestli víš co to je a vetsiho smejda jsem nemel. A to tvoje TDI je traktor, od ktereho nemci odchazeji, protoze je v koncich /viz VW Crafter/. Mam i fiata Ducato /120 000 km za dva roky/ a nemam s nim zadne potize. Dle znamych , kteri maji Stilo a Punto, tak kvalita je na urovni nemeckych vozu.
ja mozem len suhlasit....na fiate ulysse 95 rok som urobil 300000km a majitel co ho ma teraz ma na nom 430000.a motor tam je 2,0 Turbo benzin..takze poriadne namahany motor.turbo svisti stale,podvozok masivny,interier trvacny,bez koroze.proste to bolo auto co za to stalo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 30.03.2007 09:14, RE: Kvalita vozu Fiat
Droned napísal:
Tak presne takovejm lidem jako jses ty se uprimne smeju....Odhadoval bych te tak na mladsiho nagelovanyho typka kterej si mysli ze TDI je to nejlepsi co automobilovej prumysl stvoril.....Zrovinka dneska si to smeruju do prace a na jizni spojce jsem dojel nejakyho tvyho soukmenovce v pasikovi V6 TDI.Od pocatku co jsem ho uvidel mi bylo jasny co je zac.Predjizdeni zprava,lepeni se ostatnim na zadek,prejizdeni z pruhu do pruhu pres treba i dva pruhy.Zrejme si myslel ze je se svym autem neco jako b...
Fiat coupe 20V turbo je masina....to je jasneee ze passat nema sancu....ja mam fiat 124 sport coupe po renovaci s 1,6 motorom 110 koni..uprava spravila este svoje takze tiez papam octavky a nabuchanych chlapcou v leonoch s 36 rocnym autom a nevedia co sa deje.p)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 30.03.2007 11:43, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Ty Pako od r.v.2000 ,,netrpí korozí,,- to by bylo dnes opravdu na pováženou ne? ukaž mi auto r.v.2000 které už koroduje
felicie ty pako
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 31.03.2007 10:42, RE: Kvalita vozu Fiat
anonym napísal:
Nová Croma a Punto Grande není Fiat,ale Opel!!!
A není to náhodou naopak? Že nová Corsa je Fiat? Stejný podvozek, Fiaťácké motory?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 02.04.2007 15:37, RE: Kvalita, pro fiaty neznámý pojem
HOUBA napísal:
Nějaký čas jsem dělal v autobazaru, takže celkem vím o čem mluvím, těmto autům je pojem kvalita zcela neznámý, za celý život jsem se nesetkal s fiatem, který by měl najeto nad 100 tis a byl v pohodě. Pokud se jedná o nové auta, tak už je to o něčem jiném, ale pořád je to fiat.
Obecně platí rčecní: "S vozy Fiat do 40 000 jezdíte a nad 40 servisujete", těmto autům bych se obloukem vyhnul.
Nebo mas jen averzi na fiaty, mel sem uno rv 87 1,5 najeto pres 260000km a jezdilo super,mel sem ho nekolik let,krome beznych oprav napr:rozvody,tlumice,olej,cepy,desticky, a cena dilu prumerna.Ted mam Mareu 1,9jtd rv 01 najeto 123000km naprosto spolehlive auto,jeste chci zkusit 2,4jtd
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 02.04.2007 15:45, Fiat
Mám své vysněné auto Fiat Punto (2001 r.v.).Mohu vřele doporučit.Super auto.Je to nafťáček a lítá jako drak.Do budoucna plánuju Fiata Stilo.A ty kecy že je to ital,že v zimě nestartuje,že brzy rezne mě fakt vytáčejí.Já si na fiata nemohu stěžovat.Je to značka stejné kvality jako jsou ostatní.Takže Fiatu zdar
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 09:48, RE: Kvalita vozu Fiat
Droned napísal:
Tak presne takovejm lidem jako jses ty se uprimne smeju....Odhadoval bych te tak na mladsiho nagelovanyho typka kterej si mysli ze TDI je to nejlepsi co automobilovej prumysl stvoril.....Zrovinka dneska si to smeruju do prace a na jizni spojce jsem dojel nejakyho tvyho soukmenovce v pasikovi V6 TDI.Od pocatku co jsem ho uvidel mi bylo jasny co je zac.Predjizdeni zprava,lepeni se ostatnim na zadek,prejizdeni z pruhu do pruhu pres treba i dva pruhy.Zrejme si myslel ze je se svym autem neco jako b...
To si napsal dost dobře všichni nagelovaní mlaďoši básní ao golfech p(r)assatech ale nikdo neumí německy volks wagen není nic jiného než lidové vozidlo a tomu taky odpovída kvalita není o nic lepší než u jiných značek fiat nevyjímaje, jsem sice fanda fordu ale myslím si že italove dělali dobré auta daleko dřív než němci z pomocí Adolfa zakládali značku VW
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 06.10.2007 15:47, RE: Kvalita vozu Fiat
Mííra napísal:
Souhlasím s Vámi,že pověst fiatů není nejlepší,ale jako automechanik s dlouhodobou praxí s italskými vozy(i jinýmy)Vám můžu s klidným srdcem říct,že Fiaty od roku výroby 1995 nejsou poruchovější,než vozy jiných značek a podobného stáří.Tak proklínaná koroze karoserie je už dávno minulostí a jiné závady jsou prostě spojené s provozem a opotřebení součástek nebo špatnou údržbou.Dávejte si pozor na pravidelné výměny olejů.rozvodových kladek a řemenů(dodržovat intervaly),netěsnost motoru a převod.a ...
Z osobni zkusenosti bych rekl ze Fiat je ponekud haklivy na servis, je treba (vice nez u jinych znacek) dodrzovat servisni intervaly, neosidit jej na naplnich...Fiaty byvaly vyrazne kratkozdvihove, diky tomu se velmi snadno vytacely do vysokych otacek a byly velmi zive, i diky tomu vzdy lakaly mnoho lidi, kteri tem autum davali docela na zadek. Coz se u tech starsich aut proste podepsalo na stavu.
Obecne je ale Fiat velmi slusne vozidlo nabizejici dobrou uzitnou hodnotu za priznivou cenu. Fiat mel take sva lepsi a horsi obdobi, takze to chce dobre vybrat. Jeho povesti neprospiva ani jeho lidovost. Rekl bych ale ze povest silne pokulhava za realitou
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 06.10.2007 15:59, RE: Kvalita vozu Fiat
anonym napísal:
Jo a dotyčný co tadzytak vychvaluje turba od vw a zatracuje fiat by si měl uvědomit že 90 procent evropských aut používá italský turba Garett včetně vw nebo peugeot (sice stojej za hovno ale všichni to maj stejný podobně to platí o váhách vzduchu)
S temi turby Garrett mas pravdu. Ovsem dalsi veci ktere se nejvice na autech kazi jsou od Bosche Marelli je proti Boschovi zlaty.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 06.10.2007 16:29, RE: Kvalita vozu Fiat
Martin napísal:
Nikdo nemá s Fiatem špatné zkušenosti, proto nedávno málem zkrachoval-to myslím má logiku ne?
Fiaty jsou permanentne velmi dobre prodavane vozy. Koncern Fiat ale zahrnuje velmi mnoho dalsich firem, z automobilek mezi ne patri Alfa Romeo, Lancia, Maserati, Ferrari z nakladnich vozidel Iveco. Fiat stavi zemedelske stroje, tusim ze i oleje Selenia jsou vyrabeny v racmi koncernu Fiat. Fiat si vzal spise velky krajic s ozdravnym procesem automobilek ktere nakoupil - Alfa a Maserati. Navic Lancia byla velmi dlouho ztratova.
Podivej se na Japonce, to jsou velmi spolehlive vozy, presto Mazda je financne propojena s Fordem, Nissan s Renaultem. Mitsubishi ma problemy. Z Japoncu se dari opravdu asi pouze Toyote. Mezi kvalitou a financni situaci firmy neni prima umera
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 06.10.2007 19:40, RE: MUJ NAZOR NA FIAT BRAVO,
Giorgio napísal:
Já se zase vrátím k meritu dotazu - jaké může teoretik podat zkušenosti, o něž pisatel žádá? Pokud nemáte osobní prožitky, těžko můžete soudit. Ale lidé, jež znají s fiaty i z toho tzv. "problémového období" již jasně několikrát řekli, že pověry jsou jedna věc a realita se od nich liší.

Ad Itálie - já tu zemi mám rád, jezdím tam, kdy to jde. Většina turistů cestuje do malých přímořských městeček, které vypadají, že se v nich zastavil čas - ale tento image je právě kvůli turistům. Jestli podle t...
Neni to sice tematem teto diskuze, ale Toyota nebo Mazda, s kterymi mam osobni zkusenost jsou auta velmi dobra. Znam Toyoty stare 13 let na kterych se vymenilo jedno lozisko a po 11 letech vyfuk. Jinak nic! Mazda je podobna. Na druhou stranu i mezi japonci jsou spatne kusy. Kamarad si koupil 323, ktera se kazila a kazila, narval do ni silenych penez, vzdycky jenom procedil mezi zuby ze kdyby nemeli v rodine tolik bezproblemovych Mazd, nikdy by si uz Mazdu nekoupil! Znam mnoho lidi co maji doma japonce a itala. A temer vsichni naprosto spokojeni. Muj svagr dodneska jezdi 15 let staryho Fiata (bral ho po mne), nikdy pred tim itala nemel. Letos bude kupovat novy auto a kdyz jsem se ptal co bude brat, tak pry jedine znova Fiata Ja jsem se letos k Fiatu vratila po nekolika letech, behem kterych jsem vystridal vice znacek. Musim rict ze se mi po Fiatu a) styskalo b) strasne moc styskalo c) nemohl jsem to vydrzet, budil jsem se ze sna a musel jsem si zase jednoho poridit. Reknu to rovnou, po problemech s francouzem (behem poslednich dvou let) jsem vzpominal s jakou znackou jsem byl spokojen nejvice, byl to Fiat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.10.2007 23:41, RE: Kvalita vozu Fiat
anonym napísal:
Ty a víš vůbec,co je to B5?-to není druh vitamínu.!!!!Já si myslím,že u 60KW verze spotřeba 3.9 l není vůbec špatná spotřeba a ještě když uvážíme,že ty motory najedou klidně i 700000 km.kocour
Jenze kolem 500000 tis najede hoden motoru kdyz vezmes v uvahu ze se pri 250tis staci na 120!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.03.2008 11:43, RE: fiat panda
lni napísal:
Na auta se divam uplne bez emoci, je to stroj, ktery by mel slouzit a odpovidat tomu, kolik stoji. Proto, ackoliv mame doma zkusenosti se 2 fiaty, nejsem a priori nijak pozitivne ani negativne vychylen smerem k fiatu. Pandu jsme meli od roku 2004 (nova, 1,2 dynamic) a ted ji (s tezkym srdcem) prodali, neb velikosti bohuzel nestaci.
S autem jsme byli zcela spokojeni, vyborne se ridi (na kratsi a stredni cesty) a ma minimalni naklady na provoz. jediny problem byl chrastici vetrak, ktery byl ve 2 g...
Souhlas!!!!!!
reagovať
  1 ... 18 19 20


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.