0
späť
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu Fiatů?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 18:47,
Pokud jde o nové fiaty, tak s kvalitou jsou na tom podobně jako německá auta - uděli ohromný poskok - Nejlíp je to asi vidět u nového punta - nikde nic nevrže ani neskřípe. Nového fiatu bych se rozhodně nebál.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 19:10, Kvalita vozu Fiat
Souhlasím s Vámi,že pověst fiatů není nejlepší,ale jako automechanik s dlouhodobou praxí s italskými vozy(i jinýmy)Vám můžu s klidným srdcem říct,že Fiaty od roku výroby 1995 nejsou poruchovější,než vozy jiných značek a podobného stáří.Tak proklínaná koroze karoserie je už dávno minulostí a jiné závady jsou prostě spojené s provozem a opotřebení součástek nebo špatnou údržbou.Dávejte si pozor na pravidelné výměny olejů.rozvodových kladek a řemenů(dodržovat intervaly),netěsnost motoru a převod.a pružné části před.a zad.nápravy.Každé auto má svoje bolesti a nemyslím si,že by Fiat nějak vybočoval z řady.Má jen špatnou pověst z dob Uno,Tipo,Croma,atd.a to se lidem vžilo.Nová Panda a Punto jsou bezproblémová autíčka(ohlasy zákazníků a navštěvy servisu),prostě nedám na Fiaty dopustit(možná jsem zaujatý).Vlastním staré Tipo a až na tu korozy,bezproblémoá stařenka.Tak hodně těstí.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 19:28, RE: Kvalita vozu Fiat
Mííra napísal:
Souhlasím s Vámi,že pověst fiatů není nejlepší,ale jako automechanik s dlouhodobou praxí s italskými vozy(i jinýmy)Vám můžu s klidným srdcem říct,že Fiaty od roku výroby 1995 nejsou poruchovější,než vozy jiných značek a podobného stáří.Tak proklínaná koroze karoserie je už dávno minulostí a jiné závady jsou prostě spojené s provozem a opotřebení součástek nebo špatnou údržbou.Dávejte si pozor na pravidelné výměny olejů.rozvodových kladek a řemenů(dodržovat intervaly),netěsnost motoru a převod.a ...
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 19:46, RE: Kvalita vozu Fiat
Mííra napísal:
Souhlasím s Vámi,že pověst fiatů není nejlepší,ale jako automechanik s dlouhodobou praxí s italskými vozy(i jinýmy)Vám můžu s klidným srdcem říct,že Fiaty od roku výroby 1995 nejsou poruchovější,než vozy jiných značek a podobného stáří.Tak proklínaná koroze karoserie je už dávno minulostí a jiné závady jsou prostě spojené s provozem a opotřebení součástek nebo špatnou údržbou.Dávejte si pozor na pravidelné výměny olejů.rozvodových kladek a řemenů(dodržovat intervaly),netěsnost motoru a převod.a ...
Mám dlouhodobé zkušenosti s puntem první i druhé generace a ani jeden dosud neměl problém, pominu-li výměnu výfuku po osmi letech na mém MK I (jakmile mi vyjde čas, zkusím sepsat "zkušenosti uživatele"). Na té první generaci mi vadí tvrdé plasty, které se velmi snadno poškrábou, a občasný "třasot" ručičky rychloměru, ale dílenské zpracování je věc, na které značka intenzivně pracovala a dnes již není důvod se FIATu bát. Osobně výhledově plánuju Grande Punto, protože mě zatím ani jeden ze čtyř fiatů, které jsem používal a používám, nezklamal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 20:10, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
SHIT si Ty, protoze ja mam VW Passata B5, jestli víš co to je a vetsiho smejda jsem nemel. A to tvoje TDI je traktor, od ktereho nemci odchazeji, protoze je v koncich /viz VW Crafter/. Mam i fiata Ducato /120 000 km za dva roky/ a nemam s nim zadne potize. Dle znamych , kteri maji Stilo a Punto, tak kvalita je na urovni nemeckych vozu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 20:16, RE: Kvalita vozu Fiat
Pampalini napísal:
SHIT si Ty, protoze ja mam VW Passata B5, jestli víš co to je a vetsiho smejda jsem nemel. A to tvoje TDI je traktor, od ktereho nemci odchazeji, protoze je v koncich /viz VW Crafter/. Mam i fiata Ducato /120 000 km za dva roky/ a nemam s nim zadne potize. Dle znamych , kteri maji Stilo a Punto, tak kvalita je na urovni nemeckych vozu.
Přesně tdi je opravdu poruchové a nákladné
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 23:06, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Moj predpoklad je ze mas VW ked ho tak vychvalujes. Su dobre ale nie najlepsie. Maju tiez svoje chyby. Starsieho Fiata by som nechcel ani zadarmo lebo to su fakt sroty ale tie nove modely nies take zle ale asi by som tiez Fiat nekupil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.05.2006 23:29,
Sice se novější Fiaty kvalitou lepší, to je pravda, ale ten punc šrotu ze sebe prostě nesmyjou...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 09:32, RE: bez předmětu
Carlos napísal:
Pokud jde o nové fiaty, tak s kvalitou jsou na tom podobně jako německá auta - uděli ohromný poskok - Nejlíp je to asi vidět u nového punta - nikde nic nevrže ani neskřípe. Nového fiatu bych se rozhodně nebál.
Kdo čte příspěvky tak ví ,že se Fiat kvalitou výrazně polepšil a to od roku 2000 opravdu netrpí už korozí a řadou kuriozních závad.... :o))
A kdo čte příspěvky tak taky ví to ,že VW který tu má hodně zastánců taky není žadný zázrak.. Navíc některá TDi jsou opravdu hanbou ve VW.. A myslím si ,že o VW chvalí jen někdo kdo ještě nejel v žadném solidním japonském autě která jsou kvalitativně někde jinde....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 09:55, RE: Kvalita vozu Fiat
Pampalini napísal:
SHIT si Ty, protoze ja mam VW Passata B5, jestli víš co to je a vetsiho smejda jsem nemel. A to tvoje TDI je traktor, od ktereho nemci odchazeji, protoze je v koncich /viz VW Crafter/. Mam i fiata Ducato /120 000 km za dva roky/ a nemam s nim zadne potize. Dle znamych , kteri maji Stilo a Punto, tak kvalita je na urovni nemeckych vozu.
Ty a víš vůbec,co je to B5?-to není druh vitamínu.!!!!Já si myslím,že u 60KW verze spotřeba 3.9 l není vůbec špatná spotřeba a ještě když uvážíme,že ty motory najedou klidně i 700000 km.kocour
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 10:39, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Tak presne takovejm lidem jako jses ty se uprimne smeju....Odhadoval bych te tak na mladsiho nagelovanyho typka kterej si mysli ze TDI je to nejlepsi co automobilovej prumysl stvoril.....Zrovinka dneska si to smeruju do prace a na jizni spojce jsem dojel nejakyho tvyho soukmenovce v pasikovi V6 TDI.Od pocatku co jsem ho uvidel mi bylo jasny co je zac.Predjizdeni zprava,lepeni se ostatnim na zadek,prejizdeni z pruhu do pruhu pres treba i dva pruhy.Zrejme si myslel ze je se svym autem neco jako buh a tak jsem se rozhodl ho potrapit.Vypadla briketa z vyfuku a snazil se vzdalovat....Ale co to????Koukal jak puk kdyz jsem se za nim drzel jak na lane a dokonce se na nej zacal lepit a problikavat dalkovkama....Chvilku se chudak snazil,ale pak uznal ze to nema cenu a uhnul do pomalejsiho pruhu....A ja se jenom smal jak tak uzasny VW s jeste uzasnejsim TDI ckem porazil FIAT....Mimochodem vlastnim FIAT coupe 20V turbo z 98......Mam ho uz rok a nemuzu si ho vynachvalit.Samozrejme je tam jeste znat Fiatacke dilkenske zpracovani(napr,vrzajici sedacky) ale motor je skvost.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 11:11, RE: Kvalita vozu Fiat
Droned napísal:
Tak presne takovejm lidem jako jses ty se uprimne smeju....Odhadoval bych te tak na mladsiho nagelovanyho typka kterej si mysli ze TDI je to nejlepsi co automobilovej prumysl stvoril.....Zrovinka dneska si to smeruju do prace a na jizni spojce jsem dojel nejakyho tvyho soukmenovce v pasikovi V6 TDI.Od pocatku co jsem ho uvidel mi bylo jasny co je zac.Predjizdeni zprava,lepeni se ostatnim na zadek,prejizdeni z pruhu do pruhu pres treba i dva pruhy.Zrejme si myslel ze je se svym autem neco jako b...
Začínal jsem s fiatem 600 D z r. 1969. prostě italská legenda na kolách, která odvezla pětičlennou rodinu i s bagáží (nevím jak jsme to tehdy dokázali). Fiat byl kvalitní už tehdy. Vynikal výdycky excelentním designem, jen se mi nelíbí nová croma a punto grande - od Taliánů bych čekal víc. Na druhou stranu coupé nebo stilo 3 D považuji na naprosto překrásná auta
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 11:14, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Je v tom asi tolik vtipu jako v hovnu vitamínů...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 11:41, kvalita vozu fiat
Zdravim,
mam jiz nekolik let Fiat Bravo, a necelych 5 let jsem s nim nemel zadne problemy. Toto auto me nikdy nenechalo nekde na silnici s poruchou. Nedam na fiat dopustit. Nyni uvazuji o novem vozu a opet u me vyhrava fiat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 12:11, Kvalita Fiatů
Jejich pověst pochází z 80. let minulého století. Sám mám FIAT Brava, nejsou s ním problémy a znám majitele fiatů, kteří také nemají problém.
Měl jsem UNO r.v.1992, ten trochu hnil, ale provozně rovněž dobrý. Jediné co vytýkám moderním fiatům je příliš tenký plech na karoserii, tím pádem náchylnější na tzv killery na parkovištích od majitelů Š105 a 120.
Velice se mi líbí názory zarputilých příznivců TDi.....................
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 12:22, RE: Kvalita Fiatů
Fion napísal:
Jejich pověst pochází z 80. let minulého století. Sám mám FIAT Brava, nejsou s ním problémy a znám majitele fiatů, kteří také nemají problém.
Měl jsem UNO r.v.1992, ten trochu hnil, ale provozně rovněž dobrý. Jediné co vytýkám moderním fiatům je příliš tenký plech na karoserii, tím pádem náchylnější na tzv killery na parkovištích od majitelů Š105 a 120.
Velice se mi líbí názory zarputilých příznivců TDi.....................
Kup VW a budeš mať hrubý a kvalitný plech. Ale len TDi najlepšie motory maju nemci. V TDi na nich nikto nemá.Taký golfík 110 koní ide jak svina!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 12:28, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
shit jsi možná tak TY. Mám už třetího fiata a měl jsem i golfa.
Můj názor: doby poruchových regat a ritma jsou už pryč. Do nedávna jsem měl starou tempru. 4 roky-120 tis a bez velkých potíží.
Golfa jsem měl taky 4 roky 80 tis a neustále se na tom sralo turbo, zavšení nápravy, čepy atd... U fiata takové potíže nebyly a navíc, VW concern, reziví jako...***** U fiatů je od 92 polopozink ( cca70% karoserie)
Opět mám fiata a TD! Nejsem tak bohatý, abych si kupoval drahé značky, které se někdy kazí víc, než FIAT.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 12:39, RE: Kvalita vozu Fiat
anonym napísal:
Ty a víš vůbec,co je to B5?-to není druh vitamínu.!!!!Já si myslím,že u 60KW verze spotřeba 3.9 l není vůbec špatná spotřeba a ještě když uvážíme,že ty motory najedou klidně i 700000 km.kocour
My ukaž passata B5 kterej má 60kw a spotřebu 3.9litru a má najeto 700000 a asi ti dám za pravdu že jsi tu největší king)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 12:45, RE: Kvalita Fiatů
FAso napísal:
Kup VW a budeš mať hrubý a kvalitný plech. Ale len TDi najlepšie motory maju nemci. V TDi na nich nikto nemá.Taký golfík 110 koní ide jak svina!
jen buzny co xcu byt frajeri ze maju velke auto si kupia passata lebo nemaju nanic ine xapes? tak nebud husty lebo ja napriklad stojim velmi za talianskými autami totiž s mojou 159 novou ALFOU ta zahanbim aj ten tvoj prdiaci passat!!! a to s JTD-ckom, tak uvidis ze nie len nemci maju dobre diesle
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.05.2006 12:49, Martin
Osobne vlastnim taky auto s motorem TDI, ale musism rict, ze nenavidim lidi co rikaji: kupte si TDI je to nejlepsi, nejkvalitnejsi, nejvykonejsi, jezdo to skoro zadarmo atd. Realita je jina, rekl bych par zkusenosti, TDI v golfu 3, toeldu, ventu atd je levnejsi nez HDI ktere je lepsi. takze proto hodfne lidi kupuje TDI protoze je levnejsi. Jinak podle me motor tdi ma nejnizsi spotrebu ze vsechn naftaku stejneho obsahu, ale take je nejhlucnejsi ze vsech naftaku. Servisni naklady jsou zname, vaha vzduchu 3500 uplne nova, ale vydrzi okolo 100 tis km, taky podle toho v jakem prostredi jezdi, treba hodne prasne cesty vahu vzduchu zanaseji. Jinak, ze by odchazeli turba to se moc nevida. Temer kazdy naftak ma turbo a pokud clovek vi jak s tim jezdit tak tubro slouzo hodne dlouho. Staci studeny motor setrit, a kdyz mu pak davate kour tak to chce nechat motor chcili vychladnout a teprve potom chcipnout motor. Shrnuti, pokud se nekdo k jakemukoliv naftaku ale i benzinu chova slusne bude slouzit dlouho. Osobne bych chtel nejaky benzin 2,5 V6, ale kvuli spotrebe me vice vyhovuje TDi, ale to je subjekitni, kazdy ma jina kriteria a kazdy uprednostnuje jine vyhody. Jenom chci rict, ze TDI neni spatny motor, ale ani nejlepsi. Ale podle me jako lepsi volba se jevi HDI, ktere je ovsem drazsi.
reagovať
  1 2 3 ... 20


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.