0
späť
 

diskuze k tématu: Padělání servisních knížek - je to realita?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 12:00, Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
To že by v dnešní době někdo ať již za jakýmkoliv účelem falšoval servisní knížky jako kapitán sdružení bazarů a obchodníky s ojetinami kategoricky odmítám! Při sezeních a prezentacích nových návrhů vždy obchodníkům vtloukáme do hlavy, že lhát se nemá a po zkušenosti, kdy můj kolega kupoval v jednom nejmenovaném velkém bazaru autíčko vím, že takové praktiky až na nějaké vyjímky neexistují! Jsou to pouze fámy a pokud k autíčku servisní knížku dostanete, můžete si být 1000%jisti, že není sfalšovaná... to by vám ji nikdo do ruky nedal. V dnešní době, kdy vymítači ďábla jako pořady občanské judo a černé ovce semtam tuto problematiku zobrazí není ani možné věřit, že by nějaký ziskuchtivý bazarista podstupoval neskutečná rizika s tím související. Proto kategoricky toto nařčení odmítám.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 12:34, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
To že by v dnešní době někdo ať již za jakýmkoliv účelem falšoval servisní knížky jako kapitán sdružení bazarů a obchodníky s ojetinami kategoricky odmítám! Při sezeních a prezentacích nových návrhů vždy obchodníkům vtloukáme do hlavy, že lhát se nemá a po zkušenosti, kdy můj kolega kupoval v jednom nejmenovaném velkém bazaru autíčko vím, že takové praktiky až na nějaké vyjímky neexistují! Jsou to pouze fámy a pokud k autíčku servisní knížku dostanete, můžete si být 1000%jisti, že není sfalšovan...
)))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 12:47, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
To že by v dnešní době někdo ať již za jakýmkoliv účelem falšoval servisní knížky jako kapitán sdružení bazarů a obchodníky s ojetinami kategoricky odmítám! Při sezeních a prezentacích nových návrhů vždy obchodníkům vtloukáme do hlavy, že lhát se nemá a po zkušenosti, kdy můj kolega kupoval v jednom nejmenovaném velkém bazaru autíčko vím, že takové praktiky až na nějaké vyjímky neexistují! Jsou to pouze fámy a pokud k autíčku servisní knížku dostanete, můžete si být 1000%jisti, že není sfalšovan...
Nezbývá než se k tomuto názoru připojit a souhlasit s ním.Jakožto dovozce a prodejce ojetých vozů bych nikdy úpravu tachometru nebo padělání servisní knížky neriskoval. Slyšel jsem o těchto praktikách jen z médií ale neznám osobně nikoho,kdo by se s těmito věcmi setkal na vlastní kůži. Jsou to jen vybájené historky lidí,kteří se tímto nevhodným způsobem snaží zaujmout svoje okolí. Myslím že je spousta jiných závažnějších témat kterým by se mohli autoři věnovat místo zbytečného a umnělého vytváření problémů,které snad ani neexistují. Nechte lidi v klidu nakupovat ojeté vozy at už se servisními knížkami nebo bez nich,protože Vás to živí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 13:36, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Nezbývá než se k tomuto názoru připojit a souhlasit s ním.Jakožto dovozce a prodejce ojetých vozů bych nikdy úpravu tachometru nebo padělání servisní knížky neriskoval. Slyšel jsem o těchto praktikách jen z médií ale neznám osobně nikoho,kdo by se s těmito věcmi setkal na vlastní kůži. Jsou to jen vybájené historky lidí,kteří se tímto nevhodným způsobem snaží zaujmout svoje okolí. Myslím že je spousta jiných závažnějších témat kterým by se mohli autoři věnovat místo zbytečného a umnělého vytvář...
Konečně někdo rozumný, to jsem si oddech, já měl totiž hroznej strach, že se tady s autama šmelí. To mi spad kámen ze srdce, ale vopravdu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 14:31, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
David V napísal:
Konečně někdo rozumný, to jsem si oddech, já měl totiž hroznej strach, že se tady s autama šmelí. To mi spad kámen ze srdce, ale vopravdu
Též se k těmto názorům přpojuji. Když se zamyslím, vlastně jsem se nikdy nesetkal s nepoctivostí bazaristů a mám s nimi vesměs kladné zkušenosti. Dle mého názoru je to vykonstruované téma, které nemá s realitou nic společného.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 15:01, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
To že by v dnešní době někdo ať již za jakýmkoliv účelem falšoval servisní knížky jako kapitán sdružení bazarů a obchodníky s ojetinami kategoricky odmítám! Při sezeních a prezentacích nových návrhů vždy obchodníkům vtloukáme do hlavy, že lhát se nemá a po zkušenosti, kdy můj kolega kupoval v jednom nejmenovaném velkém bazaru autíčko vím, že takové praktiky až na nějaké vyjímky neexistují! Jsou to pouze fámy a pokud k autíčku servisní knížku dostanete, můžete si být 1000%jisti, že není sfalšovan...
Chapu Vaše rozhořčení, ale toto se u nás bohužel provozuje. Jen zlomek se podaří odhalit právě Vámi zminovanými pořady.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 15:33, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
To že by v dnešní době někdo ať již za jakýmkoliv účelem falšoval servisní knížky jako kapitán sdružení bazarů a obchodníky s ojetinami kategoricky odmítám! Při sezeních a prezentacích nových návrhů vždy obchodníkům vtloukáme do hlavy, že lhát se nemá a po zkušenosti, kdy můj kolega kupoval v jednom nejmenovaném velkém bazaru autíčko vím, že takové praktiky až na nějaké vyjímky neexistují! Jsou to pouze fámy a pokud k autíčku servisní knížku dostanete, můžete si být 1000%jisti, že není sfalšovan...
Jasna vec bazaristi a obchodnici s ojetinami jsou particku dobraku a slusnych obchodniku) Za posledni rok jsem bohuzel musel kupovat 2x ojetinu. Bohuzel se mi libila Skoda, pres ktere jsou bazaristi odbornici ve vsech smerech) Prvni jsem koupil s falesnou serviskou (teda prava jen s vymenenyma strankama). Slusna prace, razitka jak ze zurnalu, z ruznych servisu, vyplnovano ruznou rukou a ruznyma tuzkama, ale auto dle VIN kodu tam v zivote nevideli. Stoceno z cca 300 tis na 120tis, ale asi pravidelne servisovano, ale nemel jsem s nim jediny problem. Pri nakupu druheho jsem videl cca 30 ruznych aut a servisek, ale po prvni zkusenosti se povazuji jiz za fundovaneho odbornika a tutiz tem cca 50% falesnych servisek jsem se jen smal...
Asi budu taky bazarista. Saaamo ten poctivej.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 15:34, RE: re: mufik martin
Ráďa napísal:
Pokud to není cár papíru natisklý na koleně a zkopčený jako tak, tak nepoznáš. Máš normální čisté origo servisky. Nějak super se to neeviduje, ochranné znaky tam vesměs nejsou. Max vzadu vlepený ten VIN a cosik. S tím zajdeš za kámošem do servisu a ten ti ji vyplní, uškube kopóny a podepíše co se kdy dělalo a orazítkuje. Razítko je, podpisy taky, origo knížka taky. Tak a teď mi řekni co bys tam ty nebo někdo poznal??? A myslíš že nějaký prodejce má náladu nějak důkladně něco zkoumat? K čemu, ni...
naprosta pravda. Jak by rekl Honza Werich: "Takova je doba"
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 15:54, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
To že by v dnešní době někdo ať již za jakýmkoliv účelem falšoval servisní knížky jako kapitán sdružení bazarů a obchodníky s ojetinami kategoricky odmítám! Při sezeních a prezentacích nových návrhů vždy obchodníkům vtloukáme do hlavy, že lhát se nemá a po zkušenosti, kdy můj kolega kupoval v jednom nejmenovaném velkém bazaru autíčko vím, že takové praktiky až na nějaké vyjímky neexistují! Jsou to pouze fámy a pokud k autíčku servisní knížku dostanete, můžete si být 1000%jisti, že není sfalšovan...
Jo jo oni to nemusí být jen bazaristi co falšujou servisku. Co takhle například jsem značkový servis a mám zákazníka pana x který u mně kupuje každý 3 - 4 roky auto a starý nechává na protiůčet. Je moc zaměstnanej hodně jezdí a servisku mi nechá ať se mu neztratí. No a pak už je nejmenší problém udělat z 230 000 třeba 90 000 a je to. Přijde kupec, auto se serviskou od dealera no nekupte to. Možná je to moc fantastický ale nic není nemožné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 16:55, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Jo jo oni to nemusí být jen bazaristi co falšujou servisku. Co takhle například jsem značkový servis a mám zákazníka pana x který u mně kupuje každý 3 - 4 roky auto a starý nechává na protiůčet. Je moc zaměstnanej hodně jezdí a servisku mi nechá ať se mu neztratí. No a pak už je nejmenší problém udělat z 230 000 třeba 90 000 a je to. Přijde kupec, auto se serviskou od dealera no nekupte to. Možná je to moc fantastický ale nic není nemožné.
Tomu se mi nechce ani věřit...podle mě to jsou pouze klamné informace. Koupil jsem si před cca rokem octavii samozřejmě se servisní knihou. Jinak bych auto ani nekupoval K mému zděšení jsem doma zjistil, že stránky jsou měněny a nesouhlasí dirky kde je připnutá spona. Nelenil jsem a ihned druhý den volám podle razítek do inkriminovaných servisů, kde moje octavia dostávala očistu. Víte, podle všeho tam vůz byl a po domluvě jsem na požádání dostal i celkový výpis, kde vše okolo mé octavie sedělo. Dle mého názoru někdo kus servisky polil šálkem dobré tvrdé kávy a aby tento úřední doklad nebyl zapatlaný, v servisu vyměnili jen část této publikace...Auto mám již nějakou dobu a jsem s ním velmi spokojen. Rozhodně nesouhlasím, že by vyměněné stránky byly na škodu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 17:20, martin
Já si omylem při úklidu servisku vyhodil tak jse zašel do škodovky a koupil novou za 60 kč a pak jen stačí dojít do servissu kam auto jezdlio a oni vám ji ochorně orazítkují.tak že udělat falešnou je to nejmenší.Já osobně dělám v mazdě a pro nové modely je seviska elektronická,záznam se dělá na oficiální stránky mazdy a přístup má jen oprávněná osoba,zákazník dostane jen výpis co si vloží to prázdné knížky a tohlwe už se bude asi padělat hůře.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 17:56,
Lidi bděte!!! Tak například "u nás" v Berouně je spousta bazarů. Nabídka většiny z nich jsou tři až roků stará auta. Ve většině případů mají tyto vozy na tachometru cca 90 tis. kilometrů, jsou po prvním majiteli, ale vida, bez servisní knížky!!! To jsou opravdu čecháčkové tak naivní a věří tomu, že s autem jezdil starý děda a to pouze na nákupy? A servisní knížku asi ztratil?
Je to blbost... Zvláště, když srovnáte cenu, za jakou tento vůz pořídíte v těchto bazarech a bazarech na západ od našich hranic. Takováto vozidla jsou většinou v bazarech na západ od našich hranic o dost dražší . Takže... bazáristi servisní knížky nepřikládají, protože vůz má nejeto podstatně více kilometrů, má třeba nějakou skrytou vadu, vůz byl havarovaný, atd. atd. O "nemožnosti" padělat servisní knížku si iluze nedělám... Já bych si osobně koupil vůz s větším počtem najetých kilometrů, než vůz s měnším počtem kilometrů, ale neservisovaný. Ještě k tomu, pokud vozidlo bylo servisováno třeba v Německu. O servisech v Čechách mám bohužel jisté pochybnosti... Na obranu bazáristů... začínám věřit tomu, že trh si opravdu stáčení a padělání servisek žádá. Hlavně kvůli neznalostem a naivitě "čecháčků"!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 17:57, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Tomu se mi nechce ani věřit...podle mě to jsou pouze klamné informace. Koupil jsem si před cca rokem octavii samozřejmě se servisní knihou. Jinak bych auto ani nekupoval K mému zděšení jsem doma zjistil, že stránky jsou měněny a nesouhlasí dirky kde je připnutá spona. Nelenil jsem a ihned druhý den volám podle razítek do inkriminovaných servisů, kde moje octavia dostávala očistu. Víte, podle všeho tam vůz byl a po domluvě jsem na požádání dostal i celkový výpis, kde vše okolo mé octavie sedě...
Pane, vy pouze celou situaci zlehčujete, určitě jste jedním z těch podvodníků!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 18:42, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Pane, vy pouze celou situaci zlehčujete, určitě jste jedním z těch podvodníků!!!
Pane, pokud si myslíte že tahle diskuze je anonymní tak není!!! Nechám si zjistit Vaší IP adresu a podám na Vás trestní oznámení za trstní čin- křivé obvinění §169/2 trest.zák.S pozdravem Hanouš
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 19:29, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Pane, pokud si myslíte že tahle diskuze je anonymní tak není!!! Nechám si zjistit Vaší IP adresu a podám na Vás trestní oznámení za trstní čin- křivé obvinění §169/2 trest.zák.S pozdravem Hanouš
ROFL
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 20:26, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Pane, pokud si myslíte že tahle diskuze je anonymní tak není!!! Nechám si zjistit Vaší IP adresu a podám na Vás trestní oznámení za trstní čin- křivé obvinění §169/2 trest.zák.S pozdravem Hanouš
tak s tímhle by Vás vykopali i od přestupkové komise s tím, že plácat játra si může každý jak chce. A ještě by Vám zamávali :))
mmj není to náhodou §174 TZ??? :))))))))))))))))))))))))) (pán je zřejmě znalec)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 20:56, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
tak s tímhle by Vás vykopali i od přestupkové komise s tím, že plácat játra si může každý jak chce. A ještě by Vám zamávali :))
mmj není to náhodou §174 TZ??? :))))))))))))))))))))))))) (pán je zřejmě znalec)
Plácat játra si opravdu asi každý může jak chce (at už je to řezník nebo ne) ale křivě obviňovat a to navíc písemnou formou snad ne. To v právním státě přece není možné. Já bych to trestní oznámení klidně podal. od čeho tu policii máme? Jak by to dopadlo,kdyby na internetu mohl každý pod rouškou ZDÁNLIVÉ!!!!! anonymity obviňovat kohokoliv z čehokoliv? to přeci nejde!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 31.10.2007 21:06, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Plácat játra si opravdu asi každý může jak chce (at už je to řezník nebo ne) ale křivě obviňovat a to navíc písemnou formou snad ne. To v právním státě přece není možné. Já bych to trestní oznámení klidně podal. od čeho tu policii máme? Jak by to dopadlo,kdyby na internetu mohl každý pod rouškou ZDÁNLIVÉ!!!!! anonymity obviňovat kohokoliv z čehokoliv? to přeci nejde!
Bodejť.To bysme se tady mohli obviňovat a házet špínu na kohokoliv.Souhlasím s vámi pane a v plném rozsahu podepisuji.A to že se pán viz výše spletl a napsal jiný paragraf bych mu nevytýkal.Já sám jsem právník a občas se splete každý))))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.11.2007 00:02, RE: Jsou to pouze fámy a snůška lží!!!
anonym napísal:
Bodejť.To bysme se tady mohli obviňovat a házet špínu na kohokoliv.Souhlasím s vámi pane a v plném rozsahu podepisuji.A to že se pán viz výše spletl a napsal jiný paragraf bych mu nevytýkal.Já sám jsem právník a občas se splete každý))))))
Před dvěma lety jsem sháněl Octávii a jedna dle mých představ ležela v OV v AAA. Začnu si ji prohlížet a hele, sakra já to auto znám! Sousedova kára! Se sousedem chodíme do hospody a tak jsem o jeho ropáčkovi věděl všechno. Udělal jsem ze sebe odborníka a nažehlenému frájovi začala padt čelist a zavolal si posilu. Ještě dnes se v duchu směju jejich výkřikům: "Je NEHAVAROVANÉ!!! Těch 65 000 km tam BYLO!!! Podvozek je v POŘÁDKU!!!" Velké hovno leda. Jedno po druhém jsem jim odhaloval až slevili 42000 Kč! Stejně jsem se jim na to vybodl. Nebudu kupovat káru, která stála o tři baráky dál... Navíc soused ji prodával za 220000 Kč a v bazaru nasadili 299000 Kč!!! Za umytí a přepis auta je to slušný výdělek, že? Ale později jsem se dozvěděl, že kilometry si nechal stočit soused sám, servisku ale ztopili v AAA, protože na údržbu soused opravdu kašlal a v podstatě tam záznam žádný neměl. Jo a že to dvakrát boural (byl namol, nehlásil to takže neměl o nehodě ani záznam) jim taky neříkal. Vzhledem k tomu, že se k tomu choval jako prase, čekalo zřejmě na výměnu spousta věcí. Ale v AAA s perfektním technickým vybavením na nic NEPŘIŠLI!!! Ale ztotožňuji se s názorem, že lidi by měli hodnotit auto dle aktuálního stavu a tomu odpovídající ceně a nikoli dle nejetých km. Koupil jsem dovezenou Octávii se 180000km a dva roky (+52000km) jen běžná údržba. Cítím spojku a předběžně šetřím na turbo. Uvidíme, jak dlouho vydrží.
Karel, OV
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.11.2007 12:41, RE: martin
anonym napísal:
Já si omylem při úklidu servisku vyhodil tak jse zašel do škodovky a koupil novou za 60 kč a pak jen stačí dojít do servissu kam auto jezdlio a oni vám ji ochorně orazítkují.tak že udělat falešnou je to nejmenší.Já osobně dělám v mazdě a pro nové modely je seviska elektronická,záznam se dělá na oficiální stránky mazdy a přístup má jen oprávněná osoba,zákazník dostane jen výpis co si vloží to prázdné knížky a tohlwe už se bude asi padělat hůře.
xfgj
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.