Warning: strpos(): Empty needle in /home/ebm/www/tipcars6/moduly/interlink/interlink.php on line 78
Diskuze - Jsem pirát silnic. Mrkněte se na web!
0
späť
 

diskuze k tématu: Jsem pirát silnic. Mrkněte se na web!

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 22:52, proč to uveřejňujete?
Tak toto video patří ještě k těm slušnějším. Daleko horší mi přišlo to BMW na okresce co bylo na autorevue To byla teprve totální prasárna!!! Tady toto ještě celkem pochopím, byť ho odsuzuju a škoda že mu ten autobus bodyčka nedal, bylo by o magora míň. Jinak z motorkářů mám ale celkem strach. Protože když bych třeba jel na nějaké rychlejší okresce 150 a proti mě Felda 120, tak bych sice zmasakroval svou kaporu. Ale projel bych tou Feldou doslova skrz jak domečkem z karet! Natrhal ji vč. posádky na kousky o velikosti papíru A4 a pokračoval pár desítek metrů ve směru jízdy a celkem nic by se mi nestalo Odseděl si pár let, ale byl živý a hlavně zdravý. Ale u motorkáře mám strach žeby mi přeletěl přes řidítka a vletěl předním sklem dovnitř jak projektyl. Něco jak když srazíte krávu/velblouda/losa. Podseknete mu nohy a těch 5 (nebo kolik) metráků masa vám spadne přímo do skla. No a většina aut má ty A spoupky zcela symbolické. Na tento typ nehody konstrukéři (krom Volva, Saabu a W140) moc nemysleli. Další kapitolou by pak bylo chytit stavební naklaďák (zelena Cordoba na chcizit.cz) či zadní čelo návěsu .....................Jinak nevím proč ty videa tu redakce uveřejňují? Pouze protože mají vždy nejvíc komentářů!!! Bohužel přesně toto je to, po čem jejich autoři touží. Tím takovým lidem nahráváte. Kdyby se to nesmělo uveřejňovat (stejně jako např nacistické, pedofilní atd) tak by autoři nebyli tolik motivováni něco takového natáčet. Ono se teď hřejou a honí si ego jak nám vyrazili dech, říkám smazat a nebavka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 23:09, RE: do krymu s pakama
anonym napísal:
No jasně, kamionak. Mu to tam šoupnu, když jede podle předpisu tak to ubrzdí a když ne dobře mu tak co? Jo a v 21 letech dnes pouští na kamion? To už se nedivim ničemu...
Proč ryjete do řidičů TIR? Že jich je v poslední době hodně za to nemůžou. Jistě, v každé větší skupině se dřív nebo později najde debil. Ale rozhodně se v průměru chovají líp než většina jiných. A na rozdí od nagelovaných buzmenů ve vytuzených Golfech a BMW3 umí jezdit. Taky pochopte že TIR má určitou kinetickou energii, v ostré zatáčce si musí nadjet atd atd. A jestli někdy udělají lehkou skopičinku, tak je to spíš z nudy, ono velryba v lavoru to fakt nemá lehké. A že se předjíždějí? No jistě, dvě Obchcáfky v TDIčku taky vždycky závodí.
ADAM: jakou máš Scaniu? Nějaký sedlový tahač 124L 420 topline? frigo nebo plachta?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.08.2007 00:05, RE: do krymu s pakama
anonym napísal:
Jsem řidič kamionu a jezdím proto denně a můžu potvrdit že takových pardon debílků je jak hub po dešti. Mám taky rád rychlost a projel jsem se ve Mercedesu i 320km/h ale na uzavřeném okruhu v německu je to opravdu zážitek ale pro některé to nestačí a proto musí ohrožovat na životě i jiné lidi a jejich rodiny. Když jedu scanií těch 85-90 a začnu předjíždět nějakou avii nebo jiného kolegu tak ten co jede okolo 130 to v pohodě ubrzdí ale cvok ve 320 se rozbije jak papír já budu mít auto na šrot kok...
Nevím co jednadvacetiletej sopel dělá za volantem kamionu? No to je děs, nad tímhle se pánové zamyslete!, to je daleko větší problém než ti závodníci a nikdo to neřeší. A takovej ještě bude moralizovat jak jezdit, přitom ještě nemá ani pořádně zaschlý razítko na řidičáku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.08.2007 20:37, RE: do krymu s pakama
Ráďa napísal:
Proč ryjete do řidičů TIR? Že jich je v poslední době hodně za to nemůžou. Jistě, v každé větší skupině se dřív nebo později najde debil. Ale rozhodně se v průměru chovají líp než většina jiných. A na rozdí od nagelovaných buzmenů ve vytuzených Golfech a BMW3 umí jezdit. Taky pochopte že TIR má určitou kinetickou energii, v ostré zatáčce si musí nadjet atd atd. A jestli někdy udělají lehkou skopičinku, tak je to spíš z nudy, ono velryba v lavoru to fakt nemá lehké. A že se předjíždějí? No jist...
Scania 420 Topline + 3. str. shrnovačka Schwarzmueller
Adam
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.08.2007 20:40, RE: do krymu s pakama
anonym napísal:
Scania 420 Topline + 3. str. shrnovačka Schwarzmueller
Adam
sedlovej tahač prostě klasika všech klasik poslední model tuším 5. řada tahače R + nějakou tu ozdobu jako vzduchotlakovou houkačku a světelnou rampu
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.