0
späť
 

diskuze k tématu: Jsem pirát silnic. Mrkněte se na web!

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 18:58, RE: Přes držku
anonym napísal:
Asi taky inteligent, žejo. Někoho vyndavat z auta a dávat mu na držku. Tak trochu stejnej kreten, nebo snad ne?
neni kreten taky sem to parkrat udelal jedna facka je lepsi nez deset slov
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 21:19, RE: Přes držku
anonym napísal:
neni kreten taky sem to parkrat udelal jedna facka je lepsi nez deset slov
Tak tak,takovou jízdu nemusím,ba naopak,ale nejsem svatoušek,někdy to taky hrknu přes plnou,když mě naser ti co jezdí vě městě 35-40,vražda smrt zabití!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 21:34, ????
To by měla být dálnice Praha - Strakonice (nebo tedy alespoň její část do Příbrami) ? To asi ne, cože? ... jinak co na to říci ... je to samozřejmě vypatlanec ... slušně řečeno ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 21:43, Frajer
Je to frajer a ostatní mu jen závidí
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 22:09, jirka
Je to necelej měsíc co se mi podobný hovado dostalo motorkou do půl dodávky.Zachránil mě náklad co jsem vezl.Ten blb byl jasnej,abych to schrnul - magor jel na motorce na kterou neměl řidičský oprávnění,samozřejmě bez pojištění.Zbyla vdova a dva malý svišti.Kdybych nejel naloženej tak už taky nejsem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 22:19, RE: jirka
anonym napísal:
Je to necelej měsíc co se mi podobný hovado dostalo motorkou do půl dodávky.Zachránil mě náklad co jsem vezl.Ten blb byl jasnej,abych to schrnul - magor jel na motorce na kterou neměl řidičský oprávnění,samozřejmě bez pojištění.Zbyla vdova a dva malý svišti.Kdybych nejel naloženej tak už taky nejsem.
Moc tomu nerozumim , ale taková jízda by se měla posuzovat jako trestný čin obecného ohrožení a bez pardonu bych ty kašpary zavíral do krymu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 07:35, RE: jirka
anonym napísal:
Moc tomu nerozumim , ale taková jízda by se měla posuzovat jako trestný čin obecného ohrožení a bez pardonu bych ty kašpary zavíral do krymu.
Opravdu nechápu, proč PČR neumí takovou jízdu kvalifikovat jako obecné ohrožení (sazba "na tvrdo") . Možná proto, že někteří kolegové jsou také kotorkáři !?
Pokud takový vymaštěnec něco způsobí a přežije to, nejen že bych ho zavřel do chládku. Přidal bych zákaz řízení na doživotí a znemožnil provedení výmazu z rejstříku trestů. Spousta úspěšných, známých a uznávaných manažerů by možná skončila na sociálních dávkách. Ivánek Langrů by musel něco udělat s korupcí a na to nemá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 08:08, rychla jizda
dá se jezdit rychle a pritom bezpecne, zalezi co ma dotycnej v hlave...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 08:18, RE: Frajer
anonym napísal:
Je to frajer a ostatní mu jen závidí
Není co závidět!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 09:28, RE: bomba bombička
David V napísal:
Hoši nic proti, ale pokud už v té rychlosti něco trefíte, prosím zaměřte se na mostky a mostní pilíře, popřípadě vzrostlé stromy.
na mosty a pilire nééé, pri narazu pres 300 narusi statiku a nebudeme moc na nich jezdit....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 09:49, RE: Strakonice?
jodevaio napísal:
Já jezdím denně do Dobříše a zpátky a taky se mi nezdá, že by se jednalo o dálnici do Příbrami. Jinak za Mníškem směr Příbram je táhlá rovná silnice z kopce, cca. dvoukilometrovej úsek. Nemálo debílků tam zkouší maximálku... třeba ve feliciích.
Taky mi to nepřijde jako dálnice na Strakonice. Spíš bych řekl že jde o dálnici na Plzeň, okolo Berouna, Loděnic aj. Tam je podobná táhlá zatáčka, stejný druh asfaltu a hlavně koipce, které vidíte před sebou (Brdy). Tomáš Dusil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 10:21, RE: Strakonice?
anonym napísal:
Tohle žeru, jednou mi nějakej policajt taky říkal,že nechce vidět další mrtvolu. Tak jsem mu na to řekl, ať tu práci nedělá,když na to nemá žaludek. (ale nešlo o rychlost - buzeroval za pásy)
Jo jo to pak nemusíte jet 200 abyste nepřežil. ten policajt nebuzeroval on měl starost o Vaší bezpečnost. A že nechce vidět další mrtvolu? kdo by taky chtěl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 10:29, gratuluji
To je aspon frajer, má můj obdiv. Tak se má jezdit, se máte ještě hodně co učit moralisti, moralisté či moralistníci. Jenže vy na to nemáte, by se vám zamotali ruce do řídítek nebo do volantu při takových manévrech, tak jen závidíte.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 11:03, RE: gratuluji
anonym napísal:
To je aspon frajer, má můj obdiv. Tak se má jezdit, se máte ještě hodně co učit moralisti, moralisté či moralistníci. Jenže vy na to nemáte, by se vám zamotali ruce do řídítek nebo do volantu při takových manévrech, tak jen závidíte.
Bravo! Pisatel je zřejmě člověk se smyslem pro černý humor. Pokud to myslel vážně, pak má asi v hlavě místo mozku slušně řečeno vzduchoprázdno. Až mu nějaký takový "borec" sejme dítě nebo někoho blízkého, asi začne přemýšlet jinak, pokud má ovšem čím... (A pokud ještě děti nemáš, radši si je nepořizuj, aby nebyly taky takoví debílkové jako tatínek!).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 11:57, RE: gratuluji
anonym napísal:
Bravo! Pisatel je zřejmě člověk se smyslem pro černý humor. Pokud to myslel vážně, pak má asi v hlavě místo mozku slušně řečeno vzduchoprázdno. Až mu nějaký takový "borec" sejme dítě nebo někoho blízkého, asi začne přemýšlet jinak, pokud má ovšem čím... (A pokud ještě děti nemáš, radši si je nepořizuj, aby nebyly taky takoví debílkové jako tatínek!).
Zrejmě mi několik dětí už běhá po světě. No nic, budu je muset vyhledat a učit takovýmhle pěkným manévrům a upozornit je, jakmile tě potkaj, at neváhaj a naperou to do tebe.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 12:03, RE: jirka
Kimo napísal:
Opravdu nechápu, proč PČR neumí takovou jízdu kvalifikovat jako obecné ohrožení (sazba "na tvrdo") . Možná proto, že někteří kolegové jsou také kotorkáři !?
Pokud takový vymaštěnec něco způsobí a přežije to, nejen že bych ho zavřel do chládku. Přidal bych zákaz řízení na doživotí a znemožnil provedení výmazu z rejstříku trestů. Spousta úspěšných, známých a uznávaných manažerů by možná skončila na sociálních dávkách. Ivánek Langrů by musel něco udělat s korupcí a na to nemá.
K tomu, že policie toto nekvalifikuje jako trestný čin musím říct jen jedno. Orgán činný v trestním řízení můžu něco okvalifikovat, ale nezáleží pouze na mě. Státní zastupitelství věc může překvalifikovat na přestupek což by nejspíš i udělalo a poté věc předalo správnímu orgánu. To je jedna věc. Ale proč se třeba nepozastavujete nad tou věcí, že soudci nechcou soudit neřidiče § 1801d TZ a z tohoto chcou opět udělat přestupek. Pokud se tak stane tak je to výsměch celému bodovému systému a slušným řidičům jako takovým. Nehledě na to, že zákony jsou nečitelné a obejitelné ze všech stran to už nemá smysl ani rozebírat. A vidět mrtvolu není příjemné snad nikomu normálnímu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 13:01, do krymu s pakama
Jsem řidič kamionu a jezdím proto denně a můžu potvrdit že takových pardon debílků je jak hub po dešti. Mám taky rád rychlost a projel jsem se ve Mercedesu i 320km/h ale na uzavřeném okruhu v německu je to opravdu zážitek ale pro některé to nestačí a proto musí ohrožovat na životě i jiné lidi a jejich rodiny. Když jedu scanií těch 85-90 a začnu předjíždět nějakou avii nebo jiného kolegu tak ten co jede okolo 130 to v pohodě ubrzdí ale cvok ve 320 se rozbije jak papír já budu mít auto na šrot kokot mrtvej a bůh ví koho sebou ještě vezme. Chovejme se jako lidi, ovšem vysvětlovat to těmto lidem nemá cenu doufám že se sami zabijou někde o strom.
Adam 21 let
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 13:05, RE: gratuluji
anonym napísal:
Zrejmě mi několik dětí už běhá po světě. No nic, budu je muset vyhledat a učit takovýmhle pěkným manévrům a upozornit je, jakmile tě potkaj, at neváhaj a naperou to do tebe.
Jak o tady čtu tak už dávno měl někdo přejet tvoji matku,aby takové hovado jako jsi ty nikdy neporodila či jsi ji jako malej vypadl při nárazu z kočárku na hlavičku a proto toho bezmozka obdivuješ
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 21:27, RE: do krymu s pakama
anonym napísal:
Jsem řidič kamionu a jezdím proto denně a můžu potvrdit že takových pardon debílků je jak hub po dešti. Mám taky rád rychlost a projel jsem se ve Mercedesu i 320km/h ale na uzavřeném okruhu v německu je to opravdu zážitek ale pro některé to nestačí a proto musí ohrožovat na životě i jiné lidi a jejich rodiny. Když jedu scanií těch 85-90 a začnu předjíždět nějakou avii nebo jiného kolegu tak ten co jede okolo 130 to v pohodě ubrzdí ale cvok ve 320 se rozbije jak papír já budu mít auto na šrot kok...
No jasně, kamionak. Mu to tam šoupnu, když jede podle předpisu tak to ubrzdí a když ne dobře mu tak co? Jo a v 21 letech dnes pouští na kamion? To už se nedivim ničemu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.08.2007 22:27, RE: do krymu s pakama
anonym napísal:
No jasně, kamionak. Mu to tam šoupnu, když jede podle předpisu tak to ubrzdí a když ne dobře mu tak co? Jo a v 21 letech dnes pouští na kamion? To už se nedivim ničemu...
no tak plácat tady o tom, že když policajt nechce vidět další mrtvolu, tak že to nemá dělat, když na to nemá žaludek je fakt přímo vzorná ukázka debilismu a vymaštěnosti některých na našich silnicích... Já bych vás pánové namachrovaný vzal někdy s sebou na službu s RLP, nebo RZP, ono by váš to přešlo, když by jsme přijeli například k motorkáři, kterej při průjezdu zatáčkou z ČL na Žandov vyletěl do protisměru, přímo pod zadní tupláky na návěsu...přestali by jste machrovat vy hlupáci a možná i začali jezdit rozumněji...i když o tom možná pochybuju, tady na našich silnicích jezdí přece samí Biagi, nebo Rosi, případně Alonsové a spol, kterým se přeci nic stát nemůže ne ??? Ona je ale raelita dost jiná...
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.