0
späť
 

diskuze k tématu: Jsem pirát silnic. Mrkněte se na web!

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 00:25, bomba bombička
Bomba, bomba, bomba, to prostě žeru. Známej mi nedávno ukazoval video jak jel s jeho kámošem s corvetou 325 no prostě úžasné. Poradte mi jak najdu na youtube videa českých řidičů?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 08:23, RE: bomba bombička
anonym napísal:
Bomba, bomba, bomba, to prostě žeru. Známej mi nedávno ukazoval video jak jel s jeho kámošem s corvetou 325 no prostě úžasné. Poradte mi jak najdu na youtube videa českých řidičů?
Hoši nic proti, ale pokud už v té rychlosti něco trefíte, prosím zaměřte se na mostky a mostní pilíře, popřípadě vzrostlé stromy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 08:29, Petr
Hmm... další z řady vymaštěnců se tady projevil....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 08:31, RE: Petr
anonym napísal:
Hmm... další z řady vymaštěnců se tady projevil....
Prosil bych, aby jste mu tu adresu napsali. Ten pán si ho chce při tom zřejmě honit...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 08:55, RE: bomba bombička
anonym napísal:
Bomba, bomba, bomba, to prostě žeru. Známej mi nedávno ukazoval video jak jel s jeho kámošem s corvetou 325 no prostě úžasné. Poradte mi jak najdu na youtube videa českých řidičů?
Mam tu vyber y danskejch silnic a dalnic, kde predvadeji neco podobnyho....myslim, ze je to primo pro Tebe, to co hledas....
http://piv.pivpiv.dk/
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 09:02, Přes držku
Nevím jak to řeší ostatní, ale já už takhle vyndal a proplesknul nejednoho blbečka. Ke všemu smutku nutno dodat, že jednomu pánovi bylo něco kolem padesáti........čili takový "odrostlý puberťák"
Ovšem pokud jde o toho kreténa co jen "votičák" 240km/h, tak toho bych asi neproplesknul, protože bych ho nedohnal...........kdo mě zná, ví že na tento server píšu vždy slušnou češtinou - dnes se nedá vyvarovat použitým výrazům. Tímto se redakci omlouvám za morálnííjmu na čtenářích
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 09:13, RE: Petr
anonym napísal:
Prosil bych, aby jste mu tu adresu napsali. Ten pán si ho chce při tom zřejmě honit...
Na to video je v clanku zrejmy link!! takze pro toho kdo se chce na toho ubozaka podivat ma moznost ostatne muze provest i ranni ejakuaci....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 10:09, Parádička
anonym napísal:
Na to video je v clanku zrejmy link!! takze pro toho kdo se chce na toho ubozaka podivat ma moznost ostatne muze provest i ranni ejakuaci....
Bohužel (pro okolí) taky patřím k těmto "vymaštěncům" a to vide je fakt parádní.Taky občas předjedu z prava,ale s autem a dal bych nevím co za to vidět ty nevěřící ksichty těch tatíků.Jinak na velikost péra si nestěžuju.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 11:40, RE: Parádička
plešatej kavan napísal:
Bohužel (pro okolí) taky patřím k těmto "vymaštěncům" a to vide je fakt parádní.Taky občas předjedu z prava,ale s autem a dal bych nevím co za to vidět ty nevěřící ksichty těch tatíků.Jinak na velikost péra si nestěžuju.
Doufám, že tě jednou sejme nějakej kamion a ne nějakej z těch tatíků s dětma...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 12:02, tak dlouho se chodi s dzbanem...
taky sem si myslel ze jsem panem silnice, ale pred pul rokem se neco zmenilo a to kdyz jsem vyndal mrtveho kluka z auta... verte ze to je nadevsechny fotky mrtvych motorkaru a ridicu... to cloveku s alespon minimalni inteligenci vytvori dostatecny blok!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 13:01, Společnost
"Dokud společnost jasně neřekne, že taková jízda není hrdinství, ale hloupost, nic se nezmění," jak asi to má společnost provést, dát to do novin nebo si to ještě 5x odhlasovat? Jedině takové vymaštěnce cíleně vychytávat, dávat pokuty a zabavovat auta. Diskuse tady taky ukazuje, že přemlouváním to asi nepůjde
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 13:19, Strakonice?
Fakt je to na Strakonice? Protože dálnice R4 která vede z Prahy na jih na Strakonice končí u Příbrami. Jezdí tudy denně a vůbec mi to nepřipomíná tuhle dálnici.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 13:46, RE: Petr
anonym napísal:
Prosil bych, aby jste mu tu adresu napsali. Ten pán si ho chce při tom zřejmě honit...
))))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 14:10, Praha strakonice a video youtube...
ahoj lidi,motorkar ktery natocil toto video se neozval z duvodu toho,ze uz neni mezi nami zivymi.zemrel tragicky tyden pote,co natocil toto video...takze si za svy prestupky uz zaplatil...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 14:19, RE: Strakonice?
anonym napísal:
Fakt je to na Strakonice? Protože dálnice R4 která vede z Prahy na jih na Strakonice končí u Příbrami. Jezdí tudy denně a vůbec mi to nepřipomíná tuhle dálnici.
Já jezdím denně do Dobříše a zpátky a taky se mi nezdá, že by se jednalo o dálnici do Příbrami. Jinak za Mníškem směr Příbram je táhlá rovná silnice z kopce, cca. dvoukilometrovej úsek. Nemálo debílků tam zkouší maximálku... třeba ve feliciích.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 14:36, RE: Strakonice?
jodevaio napísal:
Já jezdím denně do Dobříše a zpátky a taky se mi nezdá, že by se jednalo o dálnici do Příbrami. Jinak za Mníškem směr Příbram je táhlá rovná silnice z kopce, cca. dvoukilometrovej úsek. Nemálo debílků tam zkouší maximálku... třeba ve feliciích.
Z kopce sou to fakt magoři, ale poslední dobou vidím spoustu debílků co skouší maximálku ve městě.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 15:03, RE: Strakonice?
anonym napísal:
Z kopce sou to fakt magoři, ale poslední dobou vidím spoustu debílků co skouší maximálku ve městě.
jo pánové, vám strašnějm frajerům bych přál, to co tady popisoval někdo s tím mrtvým klukem...žádná fotka neumí to, co realita... jezdim se záchrankou a vim o čem mluvim...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 17:09, RE: Parádička
anonym napísal:
Doufám, že tě jednou sejme nějakej kamion a ne nějakej z těch tatíků s dětma...
Presne tak. Temto expertum lze prat jen to aby to napasovali pod Tatru nebo lepe do poradneho stromu a ne do mlade rodiny ve favoritu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 18:32, RE: Strakonice?
cruise napísal:
jo pánové, vám strašnějm frajerům bych přál, to co tady popisoval někdo s tím mrtvým klukem...žádná fotka neumí to, co realita... jezdim se záchrankou a vim o čem mluvim...
Tohle žeru, jednou mi nějakej policajt taky říkal,že nechce vidět další mrtvolu. Tak jsem mu na to řekl, ať tu práci nedělá,když na to nemá žaludek. (ale nešlo o rychlost - buzeroval za pásy)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 18:52, RE: Přes držku
Tomáš napísal:
Nevím jak to řeší ostatní, ale já už takhle vyndal a proplesknul nejednoho blbečka. Ke všemu smutku nutno dodat, že jednomu pánovi bylo něco kolem padesáti........čili takový "odrostlý puberťák"
Ovšem pokud jde o toho kreténa co jen "votičák" 240km/h, tak toho bych asi neproplesknul, protože bych ho nedohnal...........kdo mě zná, ví že na tento server píšu vždy slušnou češtinou - dnes se nedá vyvarovat použitým výrazům. Tímto se redakci omlouvám za morálnííjmu na čtenářích
Asi taky inteligent, žejo. Někoho vyndavat z auta a dávat mu na držku. Tak trochu stejnej kreten, nebo snad ne?
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.