0
späť
 

diskuze k tématu: Jaký je VW Golf 5 po třech letech provozu?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 12:26, s citem
Možná ti v tom dopisu v německém jazyce taky doporučili netrápit studený motor vysokýma otáčkama což je nejlepší a nejlevnější oprava zvýšené spotřeby oleje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 12:39, Golf V
Ani mě to příliš nepřekvapuje. Už předešlý model nebyl zrovna bezporuch. Kvalita skončila III. řadou. Spotřebu oleje udává každý výrobce, ať je to Subaru či VW.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 12:41, RE: bez předmětu
David V napísal:
Já vím, čas od času zkouším klesnout na jejich úroveň, abych se ubezpečil, že na té mé, je to lepší
Tak to moc často nezkoušej :o)) Jen abys tam nakonec nezůstal napevno, ono je být anonym to úplně nejjednodušší.
Osobně sem píšu jen sporadicky, ale někdy si i dobře pokecám :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 13:07, RE: Nesouhlasím, asi vadný kus
zigi napísal:
No 1.4MPi je opravdu luxus
nikdo nemluví o luxusu, ale o podstatě problému
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 13:12, RE: Autor recenze pravděpodobně:
anonym napísal:
1) dostal od někoho zaplaceno, aby pohaněl koncernovou kvalitu a sám toto auto nikdy nevlastnil
2) jedná se o zástupce dovozce některé nekoncernové značky a tuto "recenzi" psal s cílem zvýšit si prodejnost
3) má skutečně Golfa V s popsanými problémy, ale pak si nekoupil nový vůz, nýbrž utopeninu z nějaké lodě, která najela na skalisko cestou Mexiko-Hamburk, event. předváděčku, jterá nejspíš prošla i crash-testem.
Souhlasím, to je skutečně nesmysl
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 13:47, RE: Pokud dá někdo 600k za koncernový shit
anonym napísal:
suhlas ja mam Gofa V a bez problemu, je to fakt trochu o klice
Klika za 600? to je nejaka sranda? O klice muzeme mluvit kdyz jdeme vsadit sportku za 170kc ale ne kdyz si jdeme koupit auto za 600tis
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 13:51, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Protože se to nestane manželce, tak se to nemohlo stát nikomu dalšímu? Co je to, pro boha, za logiku!!!!
Protože se to nestalo 1000000 jinejch novejch aut, jenom jednomu co si koupil něco co nemá s golfem nic společnýho proboha!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 14:03, RE: Smůla
anonym napísal:
No jo a na druhou stranu ma nekdo jiny stejneho golfa a nema s tim jediny problem. V servise se ukazuje jen na vymenu oleje a filtru a neco do motoru dolevat? noo to se jeste nestalo ... nebylo to nutne..

Bohuzel trefil na spatny kus, to se muze stat i u toyoty nebo u cehokoli jineho....
A to i bozske VW umi vyrobit spatne kusy? No to je mi ale novinka :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 14:15, RE: Autor recenze pravděpodobně:
anonym napísal:
Souhlasím, to je skutečně nesmysl
Ano, ale kdyz tam vymenime znacky za Fiat nebo Opel, tak se tu vsichni shodnete na tom, ze je to kruta realita a ze ty auta nestoji za nic. To jen tak na okraj, jste k smichu ....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 14:15, RE: Golf V
anonym napísal:
Ani mě to příliš nepřekvapuje. Už předešlý model nebyl zrovna bezporuch. Kvalita skončila III. řadou. Spotřebu oleje udává každý výrobce, ať je to Subaru či VW.
U Lancky mam litr na 10 000
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 14:15, RE: Boha jeho
anonym napísal:
Tak to nasere, chtít dát 611klacků na auto a koupit koncernový zgarb musí nasrat i přijít líto zároveň! Nicméně pán není ani zdaleka jediný spálený koncernista. Mít stejný výskyt průserů jako WV a Skdoa třeba Fiat, tak to firmu v koncernovejch časopisech roznesou.... . Takový auto je ještě lepší než stříbrná octávka, v TDi, na hlínách a skřídlem, která táhne pěkně vodcpodu a jezdí za 3/100.

Hezký den, pardon, iáááá

Osel,
vždycky mně to dostane...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 14:29, RE: edmund
anonym napísal:
víte proč se vyrábí opel ?

Aby ford nebyl nejhorší :)
Ja znam taky jeden dobry...proc se majitele oplu nezdravi rano pri prichodu do prace? Protoze se jiz pozdravili rano v autoservisu...prijde mi to docela trefne :)))) Zkusenosti s oplem vectra 2.2 benzin....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 14:55, RE: Smůla
anonym napísal:
No jo a na druhou stranu ma nekdo jiny stejneho golfa a nema s tim jediny problem. V servise se ukazuje jen na vymenu oleje a filtru a neco do motoru dolevat? noo to se jeste nestalo ... nebylo to nutne..

Bohuzel trefil na spatny kus, to se muze stat i u toyoty nebo u cehokoli jineho....
Jiste, stat se to muze ... ale proc v takovem pripade servis neuznava reklamace? Kdyz se vyrobi zmetek a behem provozu se to ukaze, povazuji za normalni zakaznikovi auto vymenit. Tim spis, ze se jedna o srandu za 600 tisic, auta nejsou rohliky, abych zmetka hodil do kose a sel si pro novy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 14:59, RE: Golf V
Miky napísal:
U Lancky mam litr na 10 000
zda se mi to jako blabol a nebo clovicek trefil na kus s patecni odpoledni sichty jinac toyoty jsou proslule spotrebou oleje
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 15:01, RE: Autor recenze pravděpodobně:
anonym napísal:
4) zavady jsou a nevymyslel si to. Je to bastl. Stat se to muze dokonce i ve fau vé.
když slyším fau vé votvítá se mi kudla v kapse.. jsi snad čech ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 15:02, RE: Boj s ropnou krizí!
anonym napísal:
Určitě se jedná o úplně novou převratnou tajnou koncepci motoru VW - zážehový motor jezdící na olej! Neuvěřitelná spotřeba - jeden litr na tisíc km! A recenzent ještě remcá, že musí občas zajet do servisu natankovat speciální palivo. Lidem se nezavděčíš.
A z ceho se ten motorovy olej prosim vyrabi?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 15:09, šmarjá :)
Nevlastním golfa ale pár poznámek bych měl :) hlavně k tomu pánovi co psal recenzi. První chyba je že jezdí do autorizovaného servisu. Druhá chyba je že pán neví že vysoká spotřeba oleje je u nového motoru normální jev a kolem 30.000 km by si to mělo sednout a přestat žrát. jestli nepřestane může to být i tím long-lifem a to je třetí chyba. kdo jezdí na long-life neví o autech vůbec nic. 1 litr oleje na 1000 km je v manuálu napsán vždy, mám to i u Octávie 1 nebo passatu přesto si na 12.000 km vemou obě tak max 0,5 litru. 15000 servis je pro někoho kdo jezdí dlouhé trasy jinak je potřeba interval zkrátit na 10 - 12tis.! a ne najet 30 tis na long life :)))) Takže nejdřív se někoho zeptat a pak jezdit.. ušetří to čas a peníze..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 15:20, RE: Golf V
anonym napísal:
zda se mi to jako blabol a nebo clovicek trefil na kus s patecni odpoledni sichty jinac toyoty jsou proslule spotrebou oleje
Prostě průměrný auto za vysokou cenu......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 15:47, RE: edmund
anonym napísal:
Ja znam taky jeden dobry...proc se majitele oplu nezdravi rano pri prichodu do prace? Protoze se jiz pozdravili rano v autoservisu...prijde mi to docela trefne :)))) Zkusenosti s oplem vectra 2.2 benzin....
A ještě znám další. Ráno při příchodu do práce nezdravím, nebotˇcelé noci trávíml onanií nad vysněným opel vectra 2.2 benzin na který vživotě nenašetřím. Heh
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.06.2008 15:49, RE: Autor recenze pravděpodobně:
Miky napísal:
Ano, ale kdyz tam vymenime znacky za Fiat nebo Opel, tak se tu vsichni shodnete na tom, ze je to kruta realita a ze ty auta nestoji za nic. To jen tak na okraj, jste k smichu ....
A ještě se tu všichni shodneme, že v hlavě mám nasráno. To jen tak na okraj, jsem k smíchu
reagovať
  1 ... 3 4 5 ... 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.