0
späť
 

diskuze k tématu: Ukázal se prostor pro manipulaci se značkami, říká muž, jenž vysoudil audit

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.04.2011 08:45, RE: mnoho povyku pro nic
Michal napísal:
myslím, že jediná věc, která se tu řeší je, že pořadí určuje někdo, kdo za to kasíruje peníze do vlastní kapsy. Pokud by ty peníze šly státu, asi by to nikoho nesralo.
Souhlas. Zaplatím (dejme tomu) 50.000,- Káčé a dám si na auto Pepazdepa 01...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.04.2011 10:42, RE: hm
Michal napísal:
kamarád ze základní školy dělá na fleku na dopravním inspektorátě, v jeho pracovní náplni je rozdělování registračních značek. Vždycky mi nabízí, zcela zadarmo, že mi dá jakou si jen vyberu. A já na to "mám speciální přání, chci čtyři různé číslice".-)
jedinou protekční SPZ, kterou bych si dal líbit je 0911 na porsche 911... jinak nechápu, proč se u nás nedá za peníze koupit jakákoliv značka, s nápisem atd.
Pomohlo by to státní kase, pitomci by se vyřádili a všichni by byli spokojení... na Slove...
Proč by si jako měli mocipáni odsouhlasit to že ty prachy co jdou za SPZ ted do kapsy jim by měly jít do státní kasy???
Osobní zkušenost z Prahy nabídka na protekční SPZ 20 000,- praha východ 1 500,-
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.04.2011 22:24, RE: mnoho povyku pro nic
Fénix56 napísal:
Já mám taky protekční SPZku. A v čem je jako problém? Buď se to rozdá v pořadí Pepa-Franta. Nebo Franta-Pepa. Když je to druhému jedno, proč by ten první neměl mít tu kterou chce? Komu tím uškodíte? Nebo vadí úředníkovi tu lepší flašku? ...ale nezáviďte, rozkradeno je 3/4 státního rozpočtu. Což nevadí vůbec nikomu !!!!!!!!!! Takže řešit značky, je řešit jako kdo na základní škole při písemce opisoval nebo neměl přezůvky
A proč si vlastně tu protekční SPZ chtěl? Celkem by mě zajímalo jakou mají lidi motivaci si něco takového pořizovat. Máš pocit, že díky tomu budeš mít větší společenskou důležitost? Nebo proč to lidi vlastně chtějí?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.04.2011 16:12, RE: mnoho povyku pro nic
Petr S napísal:
A proč si vlastně tu protekční SPZ chtěl? Celkem by mě zajímalo jakou mají lidi motivaci si něco takového pořizovat. Máš pocit, že díky tomu budeš mít větší společenskou důležitost? Nebo proč to lidi vlastně chtějí?
Proč? Protože to vnitřně považuji za pěkné, mít napravo od STK+ME nuly. Proč myješ auto? Proč se partnerka češe? Asi tak nějak....Já zas třeba pro změnu nepochopím u ostatních "chromovaný" námeček na značku, to máš marné A něco ve smyslu společenská důležitost bych v tom až tak nehledal. ...Kdybych byl úředník, tak někomu s Porsche rovnou dám konec 911 ani nic nechci, prostě to tak k tomu patří, značka tak nějak dotváří to auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.04.2011 23:45, RE: mnoho povyku pro nic
Fénix56 napísal:
Proč? Protože to vnitřně považuji za pěkné, mít napravo od STK+ME nuly. Proč myješ auto? Proč se partnerka češe? Asi tak nějak....Já zas třeba pro změnu nepochopím u ostatních "chromovaný" námeček na značku, to máš marné A něco ve smyslu společenská důležitost bych v tom až tak nehledal. ...Kdybych byl úředník, tak někomu s Porsche rovnou dám konec 911 ani nic nechci, prostě to tak k tomu patří, značka tak nějak dotváří to auto.
Značka u nás podle mě tomu autu spíš vzhled kazí, třeba v USA mají značku jen vzadu, nepletu-li se, kdyžtak mě opravte. A i ta tabulka vzadu mi přijde inteligentnější tvarem, neni to taková půlmetrová cedule. Ale to by u nás asi neprošlo. Btw nevíte někdo proč vlastně musí být tabulka i vepředu? Na některých hlavně sportovních autech to je docela šílený, pan Bárta by mohl vyprávět . Jo a jinak poznatky z cesty do francie: Protekční SPZ jsem napočítal jen asi 4!! A že těch aut kolem mě projelo. Spíš je ale znát, že v německu panuje lepší dálniční kultura, než u nás. Jezdí se o něco rychleji, víc plynule a ohleduplně, ale to je asi všeobecně známé.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.04.2011 22:30, RE: mnoho povyku pro nic
Fénix56 napísal:
Proč? Protože to vnitřně považuji za pěkné, mít napravo od STK+ME nuly. Proč myješ auto? Proč se partnerka češe? Asi tak nějak....Já zas třeba pro změnu nepochopím u ostatních "chromovaný" námeček na značku, to máš marné A něco ve smyslu společenská důležitost bych v tom až tak nehledal. ...Kdybych byl úředník, tak někomu s Porsche rovnou dám konec 911 ani nic nechci, prostě to tak k tomu patří, značka tak nějak dotváří to auto.
Nenázýval bych to protekční značkou. Slovo protekce ve mě vzbuzuje spíš negativní emoce. Protekci potřebují neúspěšní, aby vypadali úspěšně. Ale k Porsche 911 znakčka 0911 patří to zas jo
reagovať
kuratkoFB
počet príspevkov1
dátum registrácie04.11.2014
Utorok 04.11.2014 01:24, protekční SPZ
Jak se dá získat protekční SPZ ?
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.