0
späť
 

diskuze k tématu: Ukázal se prostor pro manipulaci se značkami, říká muž, jenž vysoudil audit

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 14:44, hm
To že se u nás vydávají značky náhodně je asi tak pravděpodobné, jako že hodím kostkou šestku 30x za sebou. Ale fotit SPZ a posílat na nějakou redakci? To myslíte vážně? A nechcete poslat rovnou ofocený řidičáky? A kdo určí co je a co neni protekční číslo? Co třeba 8642, je to protekční číslo? To je zas nápad..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 15:07, RE: hm
ivan2 napísal:
To že se u nás vydávají značky náhodně je asi tak pravděpodobné, jako že hodím kostkou šestku 30x za sebou. Ale fotit SPZ a posílat na nějakou redakci? To myslíte vážně? A nechcete poslat rovnou ofocený řidičáky? A kdo určí co je a co neni protekční číslo? Co třeba 8642, je to protekční číslo? To je zas nápad..
8643 je protekční číslo, protože druhé dvojčíslí je 86/2
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 15:21, RE: hm
David V napísal:
8643 je protekční číslo, protože druhé dvojčíslí je 86/2
Ja nevim no, kdysi jsem mel na aute 3B3 8609. Pro 99% lidi SPZ o nicem, pro me to bylo protekcni. bylo to rok a mesic narozeni. A ano, bylo to díky známejm. A na rovinu, kdo z vás, kdyby měl známé tak by toto neuvítal neříkám 4 nuly, ale dat si tam nějaké lepší číslo? A kdo z vás kdyby to měl na starost a přišel k vám váš známý a řekl ty pepo, dej mi nějaky hezky číslo. Tak mu řeknete Fando nezlob se, ale to je pridelovany nahodnym vyberem???. Tohle je mi jedno nejak jedno. V porovnani s tim, co se v teto zemi deje, je tohle uz takova tresnicka na dortu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 17:22, RE: hm
technista napísal:
Ja nevim no, kdysi jsem mel na aute 3B3 8609. Pro 99% lidi SPZ o nicem, pro me to bylo protekcni. bylo to rok a mesic narozeni. A ano, bylo to díky známejm. A na rovinu, kdo z vás, kdyby měl známé tak by toto neuvítal neříkám 4 nuly, ale dat si tam nějaké lepší číslo? A kdo z vás kdyby to měl na starost a přišel k vám váš známý a řekl ty pepo, dej mi nějaky hezky číslo. Tak mu řeknete Fando nezlob se, ale to je pridelovany nahodnym vyberem???. Tohle je mi jedno nejak jedno. V porovnani s tim, co...
Já bych si SPZ ala 0007 dal na auto docela rád, ale jen na žigula, Š120 nebo na něco v podobném stylu, protože na drahý káře to u nás maji často takový ty nagelovaný namachrovaný hovádka a v téhle škatulce být zrovna nemusím. Pozítří jedu do francie, schválně jaký po cestě potkám značky na tamních běžných autech, kterým se u nás říká luxusní auto prémiové značky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 19:34, RE: hm
ivan2 napísal:
Já bych si SPZ ala 0007 dal na auto docela rád, ale jen na žigula, Š120 nebo na něco v podobném stylu, protože na drahý káře to u nás maji často takový ty nagelovaný namachrovaný hovádka a v téhle škatulce být zrovna nemusím. Pozítří jedu do francie, schválně jaký po cestě potkám značky na tamních běžných autech, kterým se u nás říká luxusní auto prémiové značky.
Se mi líbí, že "snadno zapamatovatelné značky" mají tací, kteří si kolikrát s pravidly moc hlavu nelámou. Trochu dvojsečné, proto jim je přeju. Kdo s čím zachází...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 20:19, RE: hm
Pepe napísal:
Se mi líbí, že "snadno zapamatovatelné značky" mají tací, kteří si kolikrát s pravidly moc hlavu nelámou. Trochu dvojsečné, proto jim je přeju. Kdo s čím zachází...
kamarád ze základní školy dělá na fleku na dopravním inspektorátě, v jeho pracovní náplni je rozdělování registračních značek. Vždycky mi nabízí, zcela zadarmo, že mi dá jakou si jen vyberu. A já na to "mám speciální přání, chci čtyři různé číslice".-)
jedinou protekční SPZ, kterou bych si dal líbit je 0911 na porsche 911... jinak nechápu, proč se u nás nedá za peníze koupit jakákoliv značka, s nápisem atd.
Pomohlo by to státní kase, pitomci by se vyřádili a všichni by byli spokojení... na Slovensku to tak funguje a spokojenost.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 21:00, RE: hm
Michal napísal:
kamarád ze základní školy dělá na fleku na dopravním inspektorátě, v jeho pracovní náplni je rozdělování registračních značek. Vždycky mi nabízí, zcela zadarmo, že mi dá jakou si jen vyberu. A já na to "mám speciální přání, chci čtyři různé číslice".-)
jedinou protekční SPZ, kterou bych si dal líbit je 0911 na porsche 911... jinak nechápu, proč se u nás nedá za peníze koupit jakákoliv značka, s nápisem atd.
Pomohlo by to státní kase, pitomci by se vyřádili a všichni by byli spokojení... na Slove...
to je fakt, nadšenců co by byli ochotni dát za svojí vysněnou spz víc než za roční pojistku, by se našlo spousta
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.04.2011 21:43, RE: hm
ivan2 napísal:
to je fakt, nadšenců co by byli ochotni dát za svojí vysněnou spz víc než za roční pojistku, by se našlo spousta
cena na SK je okolo 200 EUR, tj. 5000 korun... státní kase by to bodlo a nebylo by to nic proti ničemu... lepší než nakradené milióny za nové lékárničky, ze kterých po dvou měsících vypadnou všechny "nové" položky a zůstane tam prakticky to, co tam bylo předtím...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 09:15, RE: hm
Michal napísal:
cena na SK je okolo 200 EUR, tj. 5000 korun... státní kase by to bodlo a nebylo by to nic proti ničemu... lepší než nakradené milióny za nové lékárničky, ze kterých po dvou měsících vypadnou všechny "nové" položky a zůstane tam prakticky to, co tam bylo předtím...
pepe: souhlas, tak to vidím i já. Když já srazím na přechodu děcko, tak můžu v klidu ujet, protože moji spz si nikdo nezapamatuje, ale když budu mít xxx 0000, tak jdu sedět.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 09:28, RE: hm
Tomi napísal:
pepe: souhlas, tak to vidím i já. Když já srazím na přechodu děcko, tak můžu v klidu ujet, protože moji spz si nikdo nezapamatuje, ale když budu mít xxx 0000, tak jdu sedět.
Hmmm, to je logika hodná blba!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 09:45, RE: hm
TwinT napísal:
Hmmm, to je logika hodná blba!
možná by jen stačilo použít mozek, než něco napíšeš :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 09:51, RE: hm
ivan2 napísal:
To že se u nás vydávají značky náhodně je asi tak pravděpodobné, jako že hodím kostkou šestku 30x za sebou. Ale fotit SPZ a posílat na nějakou redakci? To myslíte vážně? A nechcete poslat rovnou ofocený řidičáky? A kdo určí co je a co neni protekční číslo? Co třeba 8642, je to protekční číslo? To je zas nápad..
...takový článek sem snad ani nepatří. V tomto státě se s oblibou na všech frontách řeší malichernosti a skutečné problémy zůstávají (záměrně) v pozadí.......lepší pěkné pořádné auto než pěkná RZ a když má někdo na pěkném autě pěknou RZ, je to fajn, já si kvůli tomu ale na zadek nesednu :) Fotit a posílat...neblázněte...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 10:42, RE: hm
Joska napísal:
...takový článek sem snad ani nepatří. V tomto státě se s oblibou na všech frontách řeší malichernosti a skutečné problémy zůstávají (záměrně) v pozadí.......lepší pěkné pořádné auto než pěkná RZ a když má někdo na pěkném autě pěknou RZ, je to fajn, já si kvůli tomu ale na zadek nesednu :) Fotit a posílat...neblázněte...
Mě to docela štve, protože RZ jsou všem na očích a majitelé tak dávají svému okolí snadno na jevo, že oni jsou ti drzejší, nebo mocnější, nebo já nevim co.. Podle mě jde o princip, malichernostma to začíná a státníma zakázkama končí. Když vidím auto třeba za 4-5 mega s úplně abyčejnou RZ, tak si říkám, že ten člověk na to má, ale možná je nad věcí a nepotřebuje si honit ego
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 11:55, RE: hm
technista napísal:
Ja nevim no, kdysi jsem mel na aute 3B3 8609. Pro 99% lidi SPZ o nicem, pro me to bylo protekcni. bylo to rok a mesic narozeni. A ano, bylo to díky známejm. A na rovinu, kdo z vás, kdyby měl známé tak by toto neuvítal neříkám 4 nuly, ale dat si tam nějaké lepší číslo? A kdo z vás kdyby to měl na starost a přišel k vám váš známý a řekl ty pepo, dej mi nějaky hezky číslo. Tak mu řeknete Fando nezlob se, ale to je pridelovany nahodnym vyberem???. Tohle je mi jedno nejak jedno. V porovnani s tim, co...
Kdyby to tak bylo, jak píšeš, tak to beru, ale já znám minimálně dva lidi kteří se na tom solidně pakujou, a tím nemyslim flašku ze známosti ale berou tisíce bokem za číslo !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 15:08, RE: hm
ivan2 napísal:
Mě to docela štve, protože RZ jsou všem na očích a majitelé tak dávají svému okolí snadno na jevo, že oni jsou ti drzejší, nebo mocnější, nebo já nevim co.. Podle mě jde o princip, malichernostma to začíná a státníma zakázkama končí. Když vidím auto třeba za 4-5 mega s úplně abyčejnou RZ, tak si říkám, že ten člověk na to má, ale možná je nad věcí a nepotřebuje si honit ego
... nebo si uvědomil, že protekční SPZ by byla jeho podnikání spíš na škodu ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 15:10, Mně vždcky dají na výběr
SPZtek jsem už pár bral a vždycky mi dali tak ze tří až čtyř na výběr, co měli zrovna na pultě. Vždycky jsem si vybral tu nejmíň zapamatovatelnou
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.04.2011 16:46, RE: hm
ivan2 napísal:
Mě to docela štve, protože RZ jsou všem na očích a majitelé tak dávají svému okolí snadno na jevo, že oni jsou ti drzejší, nebo mocnější, nebo já nevim co.. Podle mě jde o princip, malichernostma to začíná a státníma zakázkama končí. Když vidím auto třeba za 4-5 mega s úplně abyčejnou RZ, tak si říkám, že ten člověk na to má, ale možná je nad věcí a nepotřebuje si honit ego
Malichernostma nacpou bulvár ( bulvár ať už v psané- tištěné, či jiné podobě) a zastíní skutečně důležité věci pálící tento stát, lidé se rozčilují nad ptákovinama, řeší protekční SPKy (RZ) a vážnější problémy jakoby v tu chvíli nebyly. Jako aféra/-y kolem dálničních pirátů, ve výsledku se snad propíraly nejvíce právě jejich SPZ (RZ) a pomalu se zapomnělo, co že to vlastně na silnici provedli...a proč se o nich začalo vůbec psát...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.04.2011 00:37, RE: mnoho povyku pro nic
Riccardo napísal:
SPZtek jsem už pár bral a vždycky mi dali tak ze tří až čtyř na výběr, co měli zrovna na pultě. Vždycky jsem si vybral tu nejmíň zapamatovatelnou
Já mám taky protekční SPZku. A v čem je jako problém? Buď se to rozdá v pořadí Pepa-Franta. Nebo Franta-Pepa. Když je to druhému jedno, proč by ten první neměl mít tu kterou chce? Komu tím uškodíte? Nebo vadí úředníkovi tu lepší flašku? ...ale nezáviďte, rozkradeno je 3/4 státního rozpočtu. Což nevadí vůbec nikomu !!!!!!!!!! Takže řešit značky, je řešit jako kdo na základní škole při písemce opisoval nebo neměl přezůvky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.04.2011 07:50, RE: mnoho povyku pro nic
Fénix56 napísal:
Já mám taky protekční SPZku. A v čem je jako problém? Buď se to rozdá v pořadí Pepa-Franta. Nebo Franta-Pepa. Když je to druhému jedno, proč by ten první neměl mít tu kterou chce? Komu tím uškodíte? Nebo vadí úředníkovi tu lepší flašku? ...ale nezáviďte, rozkradeno je 3/4 státního rozpočtu. Což nevadí vůbec nikomu !!!!!!!!!! Takže řešit značky, je řešit jako kdo na základní škole při písemce opisoval nebo neměl přezůvky
myslím, že jediná věc, která se tu řeší je, že pořadí určuje někdo, kdo za to kasíruje peníze do vlastní kapsy. Pokud by ty peníze šly státu, asi by to nikoho nesralo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.04.2011 08:42, RE: hm
Tomi napísal:
pepe: souhlas, tak to vidím i já. Když já srazím na přechodu děcko, tak můžu v klidu ujet, protože moji spz si nikdo nezapamatuje, ale když budu mít xxx 0000, tak jdu sedět.
Ty seš ale dobrej extrémista. Ale jinak máš bod a postupuješ dál, neboť jsi pochopil podstatu.
Já na firemních autech taky preferuju lehce zapamatovatelné RZ, ale z jiného důvodu, než je upozornění na svojí osobu a honění si vlastního ega. Když někam nějaké auto posílám, hlásím jméno šoféra a RZ. Jsem línej si pamatovat složité kombinace nebo si to i vypsat, ale nikdy mě to nestálo víc nž čokoládu, nebo bonbošku - proto ty kombinace nejsou zas až tak prominentní...
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.