0
späť
 

diskuze k tématu: 1,2 HTP - proč jsou škodovácké tříválce úspěšné?

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 12:20, PEPA
anonym napísal:
je zajímavý že tyhle motory kritizují akorát tak dvacetiletí vejři kteří navíc v autě s tímhle motorem nikdy pořádně nejeli. Možní tak za 10let až bude fabka 1,2 k mání za 30tisíc )) Teď mají postoj fuuuj .. fabka 1,2 ... týý volééé do toho bych nevlez .. a jezdí rozpadlým pekáčem 15let starým .. ale s tyyy voléééé,, s dvoulitem!!!!!
Když ti bylo dvacet tak jsi brázdil Jawa 20 oni mají na víc a tebe to štve !!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 12:20, PEPA
anonym napísal:
je zajímavý že tyhle motory kritizují akorát tak dvacetiletí vejři kteří navíc v autě s tímhle motorem nikdy pořádně nejeli. Možní tak za 10let až bude fabka 1,2 k mání za 30tisíc )) Teď mají postoj fuuuj .. fabka 1,2 ... týý volééé do toho bych nevlez .. a jezdí rozpadlým pekáčem 15let starým .. ale s tyyy voléééé,, s dvoulitem!!!!!
Když ti bylo dvacet tak jsi brázdil Jawa 20 oni mají na víc a tebe to štve !!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 12:27, RE: PEPA
anonym napísal:
Nez korejce, to radeji feldu ze schnilejma patejma dverma!!!! Jsme Evropani prece, tak nebudeme kupovat korejsky mr*ky.....
Že nejezdíš raději na kolečkových b. Korejec není super ale některé auta jsou za dobrou cenu a výbava o které v MB nevědí !!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 13:12, RE: 1,2
anonym napísal:
Dokud nebudou fabie výrazně horší než konkurence, tak se firmy snaží mít auta od jednoho dodavatele a jeden servis- množstevní slevy, výhodné balíčky, pro střední management Octavku-ta jim stačí a vypadá jako velké auto a zbytek fabie - spotřební zboží.
Ano, takhle to funguje. Jsem státní zaměstnanec a vím jak to je. Mohli jsme mít vybavené fiaty Grande Punto (auto nejen, že dobře vypadá, ale taky perfektně jezdí a je slušně vybavené), ale někdo z vedení dostal namazáno a dokonce za exkluzivních podmínek koupil Octavii a ejhle nakoupili nám nevybavené 3 válcové Fábie. Kdybych se nebál, o místo, tak bych to pěkně rozmáznul v médiích, jelikož znám konkrétní podmínky první i druhé varianty, ale sahá to moc vysoko a do toho nepůjdu. To jen, ale na vysvětlenou, jak je to s těmi flotilami, věřte o kvalitu vždycky nejde, jde o zájmy několika osob!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 13:15, RE: htp
anonym napísal:
ale prosimtě. Všichni potřebují jezdit minimálně s 1,6kou.. před pár lety vsichni jezdili s litrovými motory a najednou 1,2 je špatná. A třívílec je špatný? Ty chtrolíne.. 3válce má v sobě yaris, corsa , všichni 3 z kolína .. smart je taky 3válec ..a buh ví co ještě. A lidi na celým světě si je je podle tebe tyhle auta kupují protože jim nic jinýho nezbylo. Nedůstojný jsou akorát tyhle tvoje kecy bez rozhledu. Jakýkoliv velký město mimo čr, třeba někde v itálii .. plný ulice samejch 3válců, samej smart..
Ano, máš pravdu chytráku, ale svez se s tím Yarisem a s tou Corsou a všechno pochopíš, možná. Nejde ani tak o to, že je to jen tříválec, ale o parametry! Ty jitrnice hloupá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 13:16, RE: htp
anonym napísal:
Ano, máš pravdu chytráku, ale svez se s tím Yarisem a s tou Corsou a všechno pochopíš, možná. Nejde ani tak o to, že je to jen tříválec, ale o parametry! Ty jitrnice hloupá.
Mhmmm, když jsem četl tu plamennou řeč, tak asi nepochopí. Je infikován virem HTP
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 13:25, RE: bez předmětu
anonym napísal:
přesně tak, je to jednoduché:
cena: vysoká
výkon: nízký
spotřeba: vysoká
pojistka: záleží na pojišťovně
Naprostý souhlas, HTP- nejhorší motor, který můžete v nových vozech spatřit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 13:54, RE: 1,2
anonym napísal:
Ano, takhle to funguje. Jsem státní zaměstnanec a vím jak to je. Mohli jsme mít vybavené fiaty Grande Punto (auto nejen, že dobře vypadá, ale taky perfektně jezdí a je slušně vybavené), ale někdo z vedení dostal namazáno a dokonce za exkluzivních podmínek koupil Octavii a ejhle nakoupili nám nevybavené 3 válcové Fábie. Kdybych se nebál, o místo, tak bych to pěkně rozmáznul v médiích, jelikož znám konkrétní podmínky první i druhé varianty, ale sahá to moc vysoko a do toho nepůjdu. To jen, ale ...
Toto jsou naprosto standardni postupy dnesnich obchodniku. Standardni nejsou proto, ze by obchodnik to tak chtel nybrz proto ze osoba ktera rozhoduje to ocekava. Vim o cem mluvim, delal jsem nejaky cas obchodnika. Pokud dealer Fiatu nema cim podmaznout tak proste neproda a o tom toje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 14:01, RE: htp
anonym napísal:
ale prosimtě. Všichni potřebují jezdit minimálně s 1,6kou.. před pár lety vsichni jezdili s litrovými motory a najednou 1,2 je špatná. A třívílec je špatný? Ty chtrolíne.. 3válce má v sobě yaris, corsa , všichni 3 z kolína .. smart je taky 3válec ..a buh ví co ještě. A lidi na celým světě si je je podle tebe tyhle auta kupují protože jim nic jinýho nezbylo. Nedůstojný jsou akorát tyhle tvoje kecy bez rozhledu. Jakýkoliv velký město mimo čr, třeba někde v itálii .. plný ulice samejch 3válců, samej smart..
To, že autíčka z Kolína mají také tříválec, je samozřejmě pravda. Pravda ale také je, že jeho kultivovanost je stejně příšerná jako u HTP. Dá se s ním také projet celá D5 povolenou 130, ale spotřeba je pak stejná jako u 140koňové Alfa Romeo, tedy okolo osmi litrů. A nesmí být protivítr. Jsou to zkrátka malá auta se slabými motory do města, tam vyhovují, ale na delší přesuny to není.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 14:06, RE: htp
anonym napísal:
Ano, máš pravdu chytráku, ale svez se s tím Yarisem a s tou Corsou a všechno pochopíš, možná. Nejde ani tak o to, že je to jen tříválec, ale o parametry! Ty jitrnice hloupá.
Hlavně ty pako jedno pochop jednu věc že seš moc malej kluk aby ses tady do čehokoliv navážel .. třeba jednou i takovej blbeček jak ty pochopí že pro městský auto který má denně jezdit po městě x km a to po dobu několika let je takovejhle motor optimální, majitel řeší akorát provoz běžný servis přijatelnou pojistku a a prostě jen jezdí a jezdí.. k tomuhle jsou tyto motory!! A ten majitel dal za takovýhle auto třeba 15000 Euro, protože ho prostě chtěl a obvykle tyhle auta bývají klidně druhý až třetí do rodiny. Hovado boží jseš .. ty vole že já sem vůbec vůbec něco píšu a čumim na tyhle stupidní diskuze.. končim s tím. Akorát parametr tvýho mozku je omezenej .. jen si napiš co chceš, klávesnice to jistě snese ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 14:15, RE: htp
anonym napísal:
To, že autíčka z Kolína mají také tříválec, je samozřejmě pravda. Pravda ale také je, že jeho kultivovanost je stejně příšerná jako u HTP. Dá se s ním také projet celá D5 povolenou 130, ale spotřeba je pak stejná jako u 140koňové Alfa Romeo, tedy okolo osmi litrů. A nesmí být protivítr. Jsou to zkrátka malá auta se slabými motory do města, tam vyhovují, ale na delší přesuny to není.
Přesně tak, autíčka do městskýho a příměstskýho provozu. Na dálniční provoz a rychlý přesuny mezi městy jsou přece úplně jiná auta s jimýni motory. To ale vidím na první pohled, o tom nemusíme diskutovat. A kdo srovnává malý auto s tříválcem s autem střední třídy s dvoulitrem je trochu víc mimo..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 14:16, RE: PEPA HHTTPP
anonym napísal:
Všichni se tady těšíme na zcela nový Pozor !! dvouválcový motor 900 HHTTPP o výkonu 20 kw a 27 kw z MB. Je proveden nejmodernější tech. Japonci jsou dle informací značně znepokojení ! Vývoj jde ve stopách MB.
Mám škodu 120GLX línější vozidlo jsem nezažil. Opravdu bych už asi kdybch na to měl do té znaćky nešel. Znám lidi co začinali 120 a pak si pořídil Felinu a teďmá Toyotu a je naprosto spokojen. A řiká že by už do Škody nešel.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 14:39, RE: PEPA HHTTPP
anonym napísal:
Všichni se tady těšíme na zcela nový Pozor !! dvouválcový motor 900 HHTTPP o výkonu 20 kw a 27 kw z MB. Je proveden nejmodernější tech. Japonci jsou dle informací značně znepokojení ! Vývoj jde ve stopách MB.
A budou ho montovat do Superba, HTP je uměle protěžovaný motor, když by škodovka snížila cenu ostatních čtyřválců tak si ani neškrtne, takhle lidi donutí koupit HTP (navíc prostě nemají), špatný motor to není, ale např. tříválci v Yarisu se nevyrovná ani náhodou. Fabie je těžká, to nemluvím o Roomsteru (tam je HTP zcestná), základní motorizace by měla být 1.4 63 kW za cenu Hovno to pojede
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 15:16, RE: PEPA HHTTPP
anonym napísal:
Mám škodu 120GLX línější vozidlo jsem nezažil. Opravdu bych už asi kdybch na to měl do té znaćky nešel. Znám lidi co začinali 120 a pak si pořídil Felinu a teďmá Toyotu a je naprosto spokojen. A řiká že by už do Škody nešel.
no jo ty voe, taky srovnávat feldu a 120, proti toyotě která technicky je uplně jinde je pěkná blbost! Já jsem měl Toyotu carinu (předchudce Avensise) a když jsem ji srovnával s OI tak bych si co se týče spolehlivosti a jízdních vlastostíl OI nekoupil. A když srovnáme novou OII a Avensise tak OII by mě vubec nevadila ale je pravda, že Avensis je mnohem lepší ale o cca 100tisíc dražší...takže pak je to věc kdo na co má.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 15:34, RE: PEPA HHTTPP
anonym napísal:
A budou ho montovat do Superba, HTP je uměle protěžovaný motor, když by škodovka snížila cenu ostatních čtyřválců tak si ani neškrtne, takhle lidi donutí koupit HTP (navíc prostě nemají), špatný motor to není, ale např. tříválci v Yarisu se nevyrovná ani náhodou. Fabie je těžká, to nemluvím o Roomsteru (tam je HTP zcestná), základní motorizace by měla být 1.4 63 kW za cenu Hovno to pojede
Je to tak, není tříválec jako tříválec. Je zajímavé, že spousta lidí to chápe, ale najdou se tady jitrnice, co se budou pořád dohadovat a když jim to někdo řekne, tak se ještě víc rozčílej. Prostě HTP je schit a hotovo, ať si MB strčí do p........
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 15:36, RE: htp
anonym napísal:
Hlavně ty pako jedno pochop jednu věc že seš moc malej kluk aby ses tady do čehokoliv navážel .. třeba jednou i takovej blbeček jak ty pochopí že pro městský auto který má denně jezdit po městě x km a to po dobu několika let je takovejhle motor optimální, majitel řeší akorát provoz běžný servis přijatelnou pojistku a a prostě jen jezdí a jezdí.. k tomuhle jsou tyto motory!! A ten majitel dal za takovýhle auto třeba 15000 Euro, protože ho prostě chtěl a obvykle tyhle auta bývají klidně druhý až ...
Já jsem možná malej kluk (188cm), ale péro mám asi o 15 cm delší, než Ty a to ti asi nejvíc vadí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 15:39, RE: htp
anonym napísal:
Ano, máš pravdu chytráku, ale svez se s tím Yarisem a s tou Corsou a všechno pochopíš, možná. Nejde ani tak o to, že je to jen tříválec, ale o parametry! Ty jitrnice hloupá.
Jezdím teď s motorem htp 51 kw a jsem s ním spokojený,jde velmi pěkně do otáček a je dobře odhlučněný.Pelhřimov-České Budějovice se nechá jet v pohodě za 5,5l. Nedávno jsem na těhle stránkách četl test hondy Jazz 1,4.Spotřeba a zrychlení pouze o desetiny vteřiny a litru lepší než u htp 51 kw a tam je to v pořádku,zato htp s přibližně stejnými parametry je šmejd.Jo a nazávěr chci ještě podotknout,že doma v garáži mám hyundai Accent 63 kw
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 16:05, RE: PEPA HHTTPP
anonym napísal:
Je to tak, není tříválec jako tříválec. Je zajímavé, že spousta lidí to chápe, ale najdou se tady jitrnice, co se budou pořád dohadovat a když jim to někdo řekne, tak se ještě víc rozčílej. Prostě HTP je schit a hotovo, ať si MB strčí do p........
Bože,tady se sešlo opravdu stádo volů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 16:29, RE: PEPA HHTTPP
anonym napísal:
Bože,tady se sešlo opravdu stádo volů.
Chtěl si říci stádo majitelů HTP
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.01.2008 16:30, RE: PEPA HHTTPP
anonym napísal:
Chtěl si říci stádo majitelů HTP
To je totéž.
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.