0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1.9 TDI

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 00:05,
Za 280 a levná? Tak s tim nesouhlasim a už vůbec ne v tom stavu, v jakým ji majitel koupil...A psát recenzi po 3 měsících užívání? K tomu už se taky spousta lidí vyjádřila...všechno špatně. Howgh
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 00:15, Aleš
Zápory auta - nemám zimní gumy, tak to je hustý! A ještě kup nějaký rohlíky a půlku chleba, mlíko a jogurty. A auto bude bez záporů :o))
No a co se týče délky recenze a užívání auta, ... no nic no
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 00:23, TO je zas cosi
Chtěl bych autora pochválit za výbornou recenzi, při které jsme se všichni dozvěděli jak je dobrá Octavia a hlavně s motorem TDI a také že si ji pan majitel koupil před třemi měsíci. Tohle fakt už né :(
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 01:23, Super koupě
No to je nářez! Tohle je ještě lepší než humor MR. BEANA! 280 tisíc za ošuntělý krám se skoro 200 tisíci na tachometru? No nekupte to a hlavně kvůli té spotřebě a velkému kufru. Doporučuji autorovi koupit ještě jednu pro případ, kdyby mu tu první někdo ukradl. Za ty prachy to přece stojí, že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 09:37, RE: Super koupě
1.duben napísal:
No to je nářez! Tohle je ještě lepší než humor MR. BEANA! 280 tisíc za ošuntělý krám se skoro 200 tisíci na tachometru? No nekupte to a hlavně kvůli té spotřebě a velkému kufru. Doporučuji autorovi koupit ještě jednu pro případ, kdyby mu tu první někdo ukradl. Za ty prachy to přece stojí, že?
za 280.000 je Mondo combi TDCI 96kw vtipalku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 10:33, RE: Super koupě
1.duben napísal:
No to je nářez! Tohle je ještě lepší než humor MR. BEANA! 280 tisíc za ošuntělý krám se skoro 200 tisíci na tachometru? No nekupte to a hlavně kvůli té spotřebě a velkému kufru. Doporučuji autorovi koupit ještě jednu pro případ, kdyby mu tu první někdo ukradl. Za ty prachy to přece stojí, že?
Cena docela vyskoká,ale pořád lepší než nějakej Renault....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 10:48, blbost
NO RADŠI NEŽ TUCTOVÝ AUTO JAKO JE OCTAVIA,O TŘÍDU VYŠŠÍ MONDEO,JÍZDNÍ VL.NESROVNATELNÉ,PROSTOR TAKY A KVALITA JE MOŽNÁ SROVNATELNÁ.....ZDAR
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 11:11, RE: Super koupě
anonym napísal:
Cena docela vyskoká,ale pořád lepší než nějakej Renault....
Hele, frajere máš něco proti Renaultům.Abych ti nerozbil držku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 11:24, Koty
Tak to ti tak žeru, v 18 a máš spotřebu 4,5 litru. Mám novou Octevii 1,9TDIcombi 4x4 a jezdím v KLIDU okolo 7 litrů. Jo když se PLAZÍŠ, tak 5,3, ale kámo, 4,5 litru to říkej tomu co žere seno.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 11:25, RE: Super koupě
Fan club Renault napísal:
Hele, frajere máš něco proti Renaultům.Abych ti nerozbil držku.
Proti Renaultm?? Vsecno ... Pac a pusu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 11:58, recence
Mám combi 4x4, TDI, cena 290, najeto 44 t, mám ji dva roky, žere 5,2 mě, 5,6 manželce, bez poruch. Forda bych nechtě ni grátis , je to shit.i s motorem TDCi, mám zkušenost. čus
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 12:18, RE: Koty
Petr napísal:
Tak to ti tak žeru, v 18 a máš spotřebu 4,5 litru. Mám novou Octevii 1,9TDIcombi 4x4 a jezdím v KLIDU okolo 7 litrů. Jo když se PLAZÍŠ, tak 5,3, ale kámo, 4,5 litru to říkej tomu co žere seno.....
No právě proto že máš 4x4 tak máš větší spotřebu než klasika
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 12:21, RE: Super koupě
Fan club Renault napísal:
Hele, frajere máš něco proti Renaultům.Abych ti nerozbil držku.
To je smutný že si takto léčíš komplexy a vyhrožuješ kvůli blbímu autu. To na světě nemáš nic jinýho než svýho rencka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 12:29, too PETR
Jirka napísal:
To je smutný že si takto léčíš komplexy a vyhrožuješ kvůli blbímu autu. To na světě nemáš nic jinýho než svýho rencka
nevim, proč se divíš spotřebě 4,5 ? je to reálný, s passatem B5 81kw chipnutym na 146PS jsem se dostal i na 3.9 na 100.. přiznávám, že jsem jel fakt lehká noha hadr, max okolo 90km/h ale proto se jeho spotřebě při eko jízdě 4,5 vůbec nedivim..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 12:44, RE: Super koupě
Fan club Renault napísal:
Hele, frajere máš něco proti Renaultům.Abych ti nerozbil držku.
Renaulty jsou největší mrdky, sotva opravíte jednu věc, už se sere druhá....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 12:48, RE: Super koupě
Jouda napísal:
Proti Renaultm?? Vsecno ... Pac a pusu...
Tak to je teda neco. V prvom rade ma zarazilo tvrdenie majiteľa bezproblemovosť. veď ho má len 3 mesiace tak ako to môže vedieť. Po druhé vraj super výbava a komfort. Rok 2002 a len 2x aibag a manualna klima, zvyšok same somariny ako strešný nosič, radio NO SUPER! Ja si ako autor napisal "pefektnú" výbavu predstavujem ináč. Komfort, ešte nešiel v inom aute, le to sa dá k tomu dodať. A s tou prostornosťou, o tom by som tiež pomlčal. V octávii sa vzadu predsa nedá sedieť, takže neviem o čom mele. A tá spotreba. Neviem prečo každý berie vážne spotrebu, ktorú ukáže palubný počítač. A väčšinou ešte udávajú aktuálnu spotrebu, ktorá je samozrejme veľmi nízka, keď idete 90KM/h po rovinke. Tak má každé auto podľa palubného počítača nízku spotrebu. Merajte spotrebu dotankovaním u toho istého stojanu a spotreba bude hneď reálnejšia. Poznám jedného čo mi tvrdil že jeho Superb ide za 3.5. KRAVINY. Normálnou jazdou spotreba u TDi: mesto 7.7, mimo 5.2 kombinovaná 6. Žiadne kombinovaná 4.5 a 3.5 a iné kraviny. Mimo mesta s veľkou snahou možno ale KOMBINOVANA 4.5. Snívajte ďalej, veď viete že klamete samich seba.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 13:09, RE: too Honza
Honza napísal:
nevim, proč se divíš spotřebě 4,5 ? je to reálný, s passatem B5 81kw chipnutym na 146PS jsem se dostal i na 3.9 na 100.. přiznávám, že jsem jel fakt lehká noha hadr, max okolo 90km/h ale proto se jeho spotřebě při eko jízdě 4,5 vůbec nedivim..
Ešte raz. Autor uvádza 4.5 ako KOBINOVANÚ!!! a nie pri eko jazde. Prečítaj si to ešte raz a zistíš prečo sa Petr divil!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 13:23, Sou to kecy
Je to děs, co sem někteří lidé píšou za kecy!...4,5 litrů spotřeba není sice nedosažitelná, ale určitě jezdíš minimálně za 5,5 a víc! ...a jinak recenze hrozná..keho zajímá, že nemáš zimní gumy?!...NIKOHO!!! ..příště se raději věnuj technickým věcem a né "rohlíkům" jak už to tady někdo napsal ..........no nic....jdu dál čekat na zajímavou a hlavně něco říkající recenzi!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 14:15, RE: Sou to kecy
scootty napísal:
Je to děs, co sem někteří lidé píšou za kecy!...4,5 litrů spotřeba není sice nedosažitelná, ale určitě jezdíš minimálně za 5,5 a víc! ...a jinak recenze hrozná..keho zajímá, že nemáš zimní gumy?!...NIKOHO!!! ..příště se raději věnuj technickým věcem a né "rohlíkům" jak už to tady někdo napsal ..........no nic....jdu dál čekat na zajímavou a hlavně něco říkající recenzi!!!
ach jo poslední dobou se tady rozthrl pytel s recenzemi tohoto typu...mam auto 3 měsíce je super... to snad už ne.

MĚL JSEM TAKY PECH PŘI KOUPI AUT... nedávno. chtěl jsem určité auto a koupil uplně jiné... chtěl jsem lagunu 1,9dci a tu koupil..během 3 dnů po koupi odešlo stahování okna a ventilátor...4.den odešlo turbo...vůz byl jinak skutečně netknutý najeto 70 000km cena 245 000kč,podle mechanika prý normální u lagun..., auto jsem vrátil, dal na radu kamaráda technika a koupil octavii 1,9tdi 2002...jezdila mi měsíc, pak odešla váha vzduchu společně s lopatkami na turbu, do té doby jsem jezdil za 6,5l a docela to jelo... 4,5l/100km je v octavii dosažitelné leda při dlouhé cestě mimo město a do 90km/h,jinak octavia umí sežrat i 12l/100 když ji dusíte) po opravě za celkových 35 000kč jsem zjistil že je potřeba dát tlumiče+ čepy a vyměnit něco na motoru(něco se vstřikováním) což vypadalo nejmín na dalších 30 000kč, usoudil jsem že ne a vozidlo dobře prodal.rozhodl jsem se tedy pro mondeo....ale zrovna nebylo jaké bych chtěl....během pokukování po bazarech mě vozil svagr s autem s kůží a v automatu...a tak jsem to chtěl taky.....nakonec jsem se čirou náhodou dostal k 525d bmw za 395 000kč 2002,téměř plná výbava, jako nové a spotřeba kolem 7,5-8l 130kw...nyní jsem najel už 23000km a stále v pohodě....veškeré octavie a renaulty mě prostě zklamaly,viděl jsem jich hodně v pitomém stavu a ty co vypadaly dobře tak tak dobré nebyly.prostě jsem dopadl takhle....horší je že příště (za 3 roky) asi už nebudu chtít renaulta ani škodovku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.04.2006 14:27, O BOŽE
DĚKUJI TI BOŽE, ÁMEN........
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.