0
späť
 

diskuze k tématu: Opel Omega B - jak jezdí po dvanácti letech?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.11.2008 03:22, RE: nájezd
Muroň napísal:
Omega B (B=benzín) je na Lídl moc nobl. Ke Globusu se hodí. Globus mám rád, taky tam tankuju, jsou tam nejlepší uzeniny a občas zajímavé slevy na autopříslušenství. Minulý týden jsem tam koupil plato jogurtů Florian za 4,50/Ks. - no nekup to!
Cena je to výborná, ale "chuťově" je lepší třeba Zott (i když o dost dražší, pravda ..)
PS: Na autopříslušenství jedině Halfords (ten v Průhonicích vedle Electroworld je "lepší" ,-) - tam alespoň jezdím já ..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.11.2008 08:42, hned mám lepší náladu
alespoň jsem se pobavil u toho vtipu,pardon recenze.
Nějak jsem nepochopil: tlumiče jsou po 500tkm opravdu unavené?1.píše,že má najeto něco přes 160tkm
a za 2. po 500tkm většinou bývají nejen tlumiče dost unavené :)
Nevýhoda rozvodový řetěz?To je fakt,je nuda jen jezdit, taky raději sháním nový motor.
Další nevýhoda náhon na zadek?Když si to auto kupuju tak vím co mě čeká ne?A trochu se divím,ze 19letej kluk v tom nevidí výhodu.
No a v ČR nejdou sehnat origo potahy sedadel :) díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.11.2008 09:49, RE: hned mám lepší náladu
Tomi napísal:
alespoň jsem se pobavil u toho vtipu,pardon recenze.
Nějak jsem nepochopil: tlumiče jsou po 500tkm opravdu unavené?1.píše,že má najeto něco přes 160tkm
a za 2. po 500tkm většinou bývají nejen tlumiče dost unavené :)
Nevýhoda rozvodový řetěz?To je fakt,je nuda jen jezdit, taky raději sháním nový motor.
Další nevýhoda náhon na zadek?Když si to auto kupuju tak vím co mě čeká ne?A trochu se divím,ze 19letej kluk v tom nevidí výhodu.
No a v ČR nejdou sehnat origo potahy sedadel :) díky
ja myslim, ze si z nas v redakci vystrelili a dali to sem pro pobaveni i z duvodu toho, abychom videli,co jim tam obcas prijde za "perly" znacene jako recenze ... jinak si to nedokazu vysvetlit ... nesehnatelne potahy na sedadla me odrovnaly po tom vsem, co jsem se dozvedel :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.11.2008 19:59, RE: Ano, ale ..
Kylie napísal:
.. ta verze kombi je opravdu "rozumnější" - jde totiž vskutku o nečekaně pohodlný "kočár", ale v tom zavazadelníku je rozumné jednoho šikovného pohotového opraváře trvale vozit ..
A zase Kylie, ona snad přečetla všechny časopisy a zase machruje.Už mě to ani nepřekvapuje.Kupte si všichni citroena a Kylie nebude mít o čem se přít.Je to přece nej auto........co dodat i když jeden neví.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 22.11.2008 15:25, :-D
žáci cukrářského učiliště se zas o přestávce na compech nudili?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 23.11.2008 00:16, RE: Recenze
sybok_ok napísal:
ad tlumice: spravne by se mely po 60tis kontrolovat, 100tis najet muzou, ale nemusi. Zalezi na tom kde to auto jezdi. Nicmene zaklad je pravidelna kontrola a vymena v pripade nutnosti.

Ta veta me ani netrkla, az kdyz jsi ji vypichl. Kdo by to byl rekl, ze pri pravidelne udrzbe to auto bude jezdit a nejak i vypadat ;).
Ale tak to neni jen tohle. Vůz má 8 měsíců a ví, že jde v zimě dobře nastarovat. Žádná pořádná ještě nezačala a minulou ji neměl .-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 21:49, OEYymltPFFXMKrJQSMp
Last one to uitilze this is a rotten egg!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.10.2011 05:06, VHeyXvmIC
One or two to rmebeemr, that is.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.