0
späť
 

diskuze k tématu: Opel Calibra - Jejímu stáří nevěříte

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 14.04.2006 13:23, Calibra
Time4Tea napísal:
Právě ten 6tikvalt a 4x4 tam chce kolega nacpat. Byl s tím 6tikvaltem nějaký problém při montáži??
Cekal jsem spoustu podobnych reakci jeste pred prectenim clanku a nemylil jsem se - vse je zde. Pan Vaculik si totiz dovolil napsat o snovem aute nactiletych borcu z diskotek skutecnou pravdu a to se nemuze setkat s kladnym ohlasem. Dozvidame se, ze 2.0 8V 85kW je vlastne sportovni motor, nebo napr. ze auto je na tom podvozkove lepe nez Audi TT, tak co nam se nam to tady ten pan Vaculik snazi nacpat, ze ...

Nedelam si iluze, kazdy svemu autu tak nejak nadrzuje a vidi ho v lepsim svetle nez skutecne je, ale trochu soudnosti to opravdu chce.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 15.04.2006 08:33, RE: Calibra
QX napísal:
Cekal jsem spoustu podobnych reakci jeste pred prectenim clanku a nemylil jsem se - vse je zde. Pan Vaculik si totiz dovolil napsat o snovem aute nactiletych borcu z diskotek skutecnou pravdu a to se nemuze setkat s kladnym ohlasem. Dozvidame se, ze 2.0 8V 85kW je vlastne sportovni motor, nebo napr. ze auto je na tom podvozkove lepe nez Audi TT, tak co nam se nam to tady ten pan Vaculik snazi nacpat, ze ...

Nedelam si iluze, kazdy svemu autu tak nejak nadrzuje a vidi ho v lepsim svetle nez skut...
ja povazuju vaculika za docela soudnyho cloveka....calibra je tak trochu technicky shit,vzhled je pekny....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.04.2006 14:14, RE: Spolehlivost V6
Time4Tea napísal:
Právě ten 6tikvalt a 4x4 tam chce kolega nacpat. Byl s tím 6tikvaltem nějaký problém při montáži??
Nebyl, bo ja to nedelal.... ) Ale podle toho co jsem se informoval to neni uplne nejtezsi....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 29.04.2006 18:10, NESOUHLASIM!!
Autor tohoto článku, neví co píše díky tomu že v Calibre nikdy asi neseděl. Já 2 roky vlastnil Opel calibra 2.l 16V 150hp a 2l 4x4 turbo....
Tak vím očem to je, to co já bych nedoporučil je právě ten 8mi ventil je to hroznej lenoch a že se může rovnat s Calibrama většího výkonu tak to ani náhodou..... A V6 je dle mě nejpohodovější motor!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.11.2006 10:52, RE: NESOUHLASIM!!
Slid napísal:
Autor tohoto článku, neví co píše díky tomu že v Calibre nikdy asi neseděl. Já 2 roky vlastnil Opel calibra 2.l 16V 150hp a 2l 4x4 turbo....
Tak vím očem to je, to co já bych nedoporučil je právě ten 8mi ventil je to hroznej lenoch a že se může rovnat s Calibrama většího výkonu tak to ani náhodou..... A V6 je dle mě nejpohodovější motor!!!!!
Je to Opel, co víc dodat...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.11.2006 19:43, RE: NESOUHLASIM!!
Slid napísal:
Autor tohoto článku, neví co píše díky tomu že v Calibre nikdy asi neseděl. Já 2 roky vlastnil Opel calibra 2.l 16V 150hp a 2l 4x4 turbo....
Tak vím očem to je, to co já bych nedoporučil je právě ten 8mi ventil je to hroznej lenoch a že se může rovnat s Calibrama většího výkonu tak to ani náhodou..... A V6 je dle mě nejpohodovější motor!!!!!
nesouhlasim s tebou jen v jedný věci, c20ne je nejslabší, ale má výborně rozloženej krouťák a s kombinací s jeho převodama zas tak špatně nejede. Je to ten nejlepší motor co kdy opel udělal. Vydrží fakt hodně. Dost drsný zacházení, zažil sem u toho motoru i vytáčení za studena a motor všechno vydržel. Je neslabší, ale je to jistota! Na tenhle motor nedam dopustit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.03.2007 19:38, Calibra
Kenny napísal:
nesouhlasim s tebou jen v jedný věci, c20ne je nejslabší, ale má výborně rozloženej krouťák a s kombinací s jeho převodama zas tak špatně nejede. Je to ten nejlepší motor co kdy opel udělal. Vydrží fakt hodně. Dost drsný zacházení, zažil sem u toho motoru i vytáčení za studena a motor všechno vydržel. Je neslabší, ale je to jistota! Na tenhle motor nedam dopustit.
Mam doma 8ventila z roku 1990 ma to nakrouceno 240tis km a to auto me nikdy nikde nenechalo... tudiz komentar "je to opel to mluvi za vse" me moc nerozhodi. ten motor je spolehlivej jednoduchej a na tachometru ukaze dost otazka je presnost tachometru s odchylkou az 15% ale pohon je to spolehlivej a prijemnej. Auto je to dobre. Ja spis nesouhlaism s komentarem napriklad aerodynamickeho hluku! S cim to srovnava? sedle nekdy treba v obycejne Oktavii 1.8Turbo a mel na Tachometru 200km/h? nebo v 1.9 Tdi na konci jeho sil? a nebo v Peugotu 406 Kupe? pak at horvori o hluku... a brzdy... at si zkusi brzdy srovnatelnych aut ze stejne doby a muzeme si o tom pohovorit... Siera nebo 405 peugot jsou na tom ve vsem vyrazne hur... Ten pan mozna to auto ridil ale rovna ho s auty ktere jsou asi o 15let mladsi!
reagovať
1 2


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.