0
späť
 

diskuze k tématu: Novinka na TipCars.com: Diskuse pro registrované uživatele spuštěny

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 22:26, RE: alles ist okej
bubu napísal:
ja som ok :))))
jsem taky ok
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 22:30, RE: alles ist okej
mufik.martin_ napísal:
jsem taky ok
Tak co bych jeste napsal... treba to, ze mam tečku za nickem... :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 22:45, RE: alles ist okej
cruise. napísal:
Tak co bych jeste napsal... treba to, ze mam tečku za nickem... :o)
A další krok bude cenzura, ty vole. Tebe až si někdo najde.... ale za to vlastně nikomu nestojíš.... mít problémy s nějakým zamindrákovaným kožním vředem... Snad že by na TipCars zavedli nějakou online terapeutickou ambulanci pro takový výtečníky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 23:07, RE: alles ist okej
mufik.martin_ napísal:
jsem taky ok
Nechapu, kdyz si anonym vzal muj nick (mufik.martin) tak proc pouziva jeste za mym nickem podtrzitko? Koukam ze ten nemocny clovek si vzal nejen nicky nekolika z nas, ale i ruzne kombinace jako puvodni jmeno, jmeno s teckou, jmeno s carkou atd, zajimalo by me kolik udelal registraci celkove ten jeden clovek. Kdyby to bylo omezeno mailem asi by ho to brzy prestalo bavit. Stale cekam na odpoved redakce ohledne navraceni nicku, tak uvidim.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 23:25, RE: alles ist okej, mufik.martin
anonym napísal:
Nechapu, kdyz si anonym vzal muj nick (mufik.martin) tak proc pouziva jeste za mym nickem podtrzitko? Koukam ze ten nemocny clovek si vzal nejen nicky nekolika z nas, ale i ruzne kombinace jako puvodni jmeno, jmeno s teckou, jmeno s carkou atd, zajimalo by me kolik udelal registraci celkove ten jeden clovek. Kdyby to bylo omezeno mailem asi by ho to brzy prestalo bavit. Stale cekam na odpoved redakce ohledne navraceni nicku, tak uvidim.
Už jsem to vyřešil. Mufnu si jednu z leva, druhou zprava, to mi vždy pomohlo na oxfordu. Já vám pak napíšu, jak to dopadlo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 23:26, RE: alles ist okej, cruise
cruise. napísal:
Tak co bych jeste napsal... treba to, ze mam tečku za nickem... :o)
Jo, a ještě mám tečku na čele.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 23:31, RE: alles ist okej
anonym napísal:
Nechapu, kdyz si anonym vzal muj nick (mufik.martin) tak proc pouziva jeste za mym nickem podtrzitko? Koukam ze ten nemocny clovek si vzal nejen nicky nekolika z nas, ale i ruzne kombinace jako puvodni jmeno, jmeno s teckou, jmeno s carkou atd, zajimalo by me kolik udelal registraci celkove ten jeden clovek. Kdyby to bylo omezeno mailem asi by ho to brzy prestalo bavit. Stale cekam na odpoved redakce ohledne navraceni nicku, tak uvidim.
A až si někdo najde mě, třeba nějaký hezký klučina, tak o mě bude muset nejdřív bojovat a plnit rozmanité úkoly :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 09:03, mam svuj nick, to je fajneee
mam svuj nick, to je fajneee
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 09:52, RE: mam svuj nick, to je fajneee
watchtower napísal:
mam svuj nick, to je fajneee
Zdar všem, můj nick byl redakcí navrácen. Tímto bych chtěl strašně moc poděkovat redakci za to, co pro nás dělá, a že řeší i "takové prkotiny" jako kradení nicků. Takže doufám, že i Zigimu, Šakalovi a dalším se povedlo navrácení tak úspěšně jako mě a alespoň je to první krok v boji s tím lumpem. Takže můj nick je "mufik.martin". Žádná tečka nebo podtržítko nebo čárka na konci. Ještě jednou děkuji redakci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 10:08, zkou3ka
no nic
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 10:19, RE: mam svuj nick, to je fajneee
mufik.martin napísal:
Zdar všem, můj nick byl redakcí navrácen. Tímto bych chtěl strašně moc poděkovat redakci za to, co pro nás dělá, a že řeší i "takové prkotiny" jako kradení nicků. Takže doufám, že i Zigimu, Šakalovi a dalším se povedlo navrácení tak úspěšně jako mě a alespoň je to první krok v boji s tím lumpem. Takže můj nick je "mufik.martin". Žádná tečka nebo podtržítko nebo čárka na konci. Ještě jednou děkuji redakci.
jj Martine, i mě byl nick navrácen, teď už můžeme konečně komunikovat trochu na úrovni a nečíst pořád nějaké přitroublé příspěvky onoho neznámého človíčka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 12:42, zkouska
zkouska
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 13:06, RE: alles ist okej
Pepe. napísal:
A až si někdo najde mě, třeba nějaký hezký klučina, tak o mě bude muset nejdřív bojovat a plnit rozmanité úkoly :o)
Takže i já jsem jakou cruise s tečkou? Prosím redakci o selekci, ten chytrý chlapec si takhle zase přijde na svý. Dík
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 13:49, RE: zkouska
Petr napísal:
zkouska
Taky zkouška.
A funguje to !!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 21:53, RE: zkouska
Peet napísal:
Taky zkouška.
A funguje to !!!
zkouška....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 21:55, RE: zkouska
anonym napísal:
zkouška....
Jsem pravy Šakal bez tečky!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 21:56, RE: zkouska
Šakal3 napísal:
Jsem pravy Šakal bez tečky!!!
Selekce je treba, tak do nich!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 23:10, RE: zkouska
Šakal3 napísal:
Selekce je treba, tak do nich!
a co treba, misto registrovaneho uzivatele vyzkouset registrovane partnerstvi? najde se tu mily kluk? :o)
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.