0
späť
 

diskuze k tématu: Novinka na TipCars.com: Diskuse pro registrované uživatele spuštěny

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:13, Nick
Jsem moc potěšen, že už se to tady zavedlo s registrovanými nicky, jen mě mrzí jedna věc, a to že onen človíček, co si rád hraje na jiné osobnosti, už se zaregistroval na můj nick zigi, tím pádem měním svůj nick na AstraG, tím mě o5 poznáte!
Zajímalo by mě, zda mufik.martin, cruise, šakal...atd se normálně zaregistrují nebo už mají taky zabrané nicky!

Ten ubožák je ale opravdu ubožák a jeho demence musí být opravdu vysoká!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:38, mufik.martin
Tak kluci mam taky smulu, muj nick: mufik.martin byl uz taky zaregistrovan, takze to dopadlo presne jak jsem cekal. Ten nemocny clovek tady byl dnes opravdu "první" a použil asi nicky všech.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:42, Pro zigiho
Zdar Zigi, udělej to jako já, napsal jsem na refakci tipcars o zcizeni nicku a oni to převedou na správnou osobu. Udělal jsem to tak taky. Sice bych si mohl vymyslet jinou přezdívku, ale nechci to tomu člověku dát jen tak zadarmo. Udělej to taky at mu to zablokuji a převedou to na nás
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:44, RE: mufik.martin
anonym napísal:
Tak kluci mam taky smulu, muj nick: mufik.martin byl uz taky zaregistrovan, takze to dopadlo presne jak jsem cekal. Ten nemocny clovek tady byl dnes opravdu "první" a použil asi nicky všech.
Budeme na tom Martine stejně asi úplně všichni, ale když si dáme všeci novej nick, nic se tím nezkazí.

Pro Redakci: Nebylo by ideální zakázat vstup IP adresy ono majitele teď již nicků, Šakal, zigi, mufik.martin?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:45, RE: Pro zigiho
anonym napísal:
Zdar Zigi, udělej to jako já, napsal jsem na refakci tipcars o zcizeni nicku a oni to převedou na správnou osobu. Udělal jsem to tak taky. Sice bych si mohl vymyslet jinou přezdívku, ale nechci to tomu člověku dát jen tak zadarmo. Udělej to taky at mu to zablokuji a převedou to na nás
Zkusím to
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 11:49, Pro redakci
AstraG napísal:
Zkusím to
Ale dyt já sem pravej zigi , tak vám všem pěkně děkuju.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:24, Správné přezdívky
Vaše žádosti o přidělení dříve používané přezdívky budeme evidovat na redakčním e-mailu. Změna přezdívky proběhne individuálně v co nejratším termínu, prozatím používejte dočasné nicky pro další diskusi na TipCars.com. Díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:31, RE: Správné přezdívky
Karel - TipCars.com napísal:
Vaše žádosti o přidělení dříve používané přezdívky budeme evidovat na redakčním e-mailu. Změna přezdívky proběhne individuálně v co nejratším termínu, prozatím používejte dočasné nicky pro další diskusi na TipCars.com. Díky
Dekujeme za pomoc pri reseni problemu s ukradenim nicku po registraci. Myslim, ze vetsina redakci by rekla, ze je to nas problem. Opravdu vam dekujeme za reseni problemu. Mufik.martin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:32, RE: Pro zigiho
AstraG napísal:
Zkusím to
Zigi urcite to zkus, ja o to pozadal o navraceni nicku, protoze nechci to tomu narusenymu cloveku dat tak snadno. Muzu si vymyslet jiny nick, ale ja to spis vidim tak, ze nebudu ustupovat a budu bojovat za to, abych mohl pouzivat to, co je moje
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:36, Tak uvidíme..
Tak uvidíme, jak to bude fungovat. Díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:39, RE: Správné přezdívky
anonym napísal:
Dekujeme za pomoc pri reseni problemu s ukradenim nicku po registraci. Myslim, ze vetsina redakci by rekla, ze je to nas problem. Opravdu vam dekujeme za reseni problemu. Mufik.martin
Je neuvěřitelný, co se u nás krade. I to, co je zadarmo.... To je úchylárna...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 12:53, RE: Správné přezdívky
Pepe napísal:
Je neuvěřitelný, co se u nás krade. I to, co je zadarmo.... To je úchylárna...
jo, díky moc redakci za registrace, bylo to moc nutné a diskuze tady začínaly být bojem s jantarem, který nicky kradl...dík...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 13:17, RE: Správné přezdívky
cruise napísal:
jo, díky moc redakci za registrace, bylo to moc nutné a diskuze tady začínaly být bojem s jantarem, který nicky kradl...dík...
Jojo, taky díky všem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 13:36, To redakce
Šakal3 napísal:
Jojo, taky díky všem.
Dík za možnost registrace,ještě se to mohlo skloubit s mail-adresou kam si nechávají uživatelé posílat upozornění a články a podobným "úchylům" co si tady léčí komplexy by se to zase trošku znesnadnilo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 13:57, RE: To redakce
Tonny napísal:
Dík za možnost registrace,ještě se to mohlo skloubit s mail-adresou kam si nechávají uživatelé posílat upozornění a články a podobným "úchylům" co si tady léčí komplexy by se to zase trošku znesnadnilo.
pozor, pan schýza si zaregistroval můj nick, ale s tečkou na konci.... už jsem to psal na redakci, tak neváhejte ostatní...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 16:38, poděkování
Díky moc za registrovaní......snad se to tu zlepší.....ale to ukáže až čas
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 17:41, RE: poděkování
Passat napísal:
Díky moc za registrovaní......snad se to tu zlepší.....ale to ukáže až čas
Díky, už bylo na čase.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 18:28, registrace
Díky redakci za registraci!! Snad se tady ted dočkáme toho,že sem budou chodit lidé,kteří mají o auta zájem a ne že mají zájem pouze prudit!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 20:23, RE: registrace
dattlik napísal:
Díky redakci za registraci!! Snad se tady ted dočkáme toho,že sem budou chodit lidé,kteří mají o auta zájem a ne že mají zájem pouze prudit!!!
supros !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.05.2007 21:31, alles ist okej
ja som ok :))))
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.