0
späť
 

diskuze k tématu: Ženeva 2007 - sto nejkrásnějších hostesek

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 09:47, Slecny
Jeste jsem vsechny slecny ani neprohledl, a uz se za me stihl nekdo vydavat, uz aby tady byla mozna registrace. Jinak slideshow by to opravdu chtelo. Jinak nektere slecny jsou opravdu krasne, mit takovou slecnu dohromady s nejakym peknym autickem, a moct si treba do rodiny poridit i auticko druhe, a i s druhou slecnou hmmm nevahal bych.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 09:57, RE: Slecny
mufik.martin napísal:
Jeste jsem vsechny slecny ani neprohledl, a uz se za me stihl nekdo vydavat, uz aby tady byla mozna registrace. Jinak slideshow by to opravdu chtelo. Jinak nektere slecny jsou opravdu krasne, mit takovou slecnu dohromady s nejakym peknym autickem, a moct si treba do rodiny poridit i auticko druhe, a i s druhou slecnou hmmm nevahal bych.
hm...no nikdy se mi nechtělo utrácet peníze za cestování na přeplněný autosalony, ale jak tak na to koukám, asi to přehodnotím :o))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 10:02, u mne vyhráva tahle
http://tipcars.com/scripts/pics.php?/foto/40/25675.jpg&magazin=A
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 11:25, RE: Slecny
cruise napísal:
hm...no nikdy se mi nechtělo utrácet peníze za cestování na přeplněný autosalony, ale jak tak na to koukám, asi to přehodnotím :o))
Po lepsim pozorovani asi blondiny vyhravaji a velmi krasna bruneta v bilem obleceni. Jednoduse krasa! Priorita jsou - ženy
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 11:54, RE: Slecny
Zed napísal:
Po lepsim pozorovani asi blondiny vyhravaji a velmi krasna bruneta v bilem obleceni. Jednoduse krasa! Priorita jsou - ženy
Prostě a jednoduše 50 brunetka a není co řešit))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 11:58, RE: Slecny
zigi napísal:
Prostě a jednoduše 50 brunetka a není co řešit))
50 tam jsou 2 holky ne? :))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 12:46, RE: Slecny
Zed napísal:
50 tam jsou 2 holky ne? :))
Proto říkám 50 brunetka ( hnědovláska ),ta blondýnka je taky pěkná, ale ta brunetka...hmmm, nechal bych si líbit))
K tomu nějakou Alfu 159 GTA
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 20:02, kompozicia
p. Šafránek, vcelku podarené fotky......p. Jirouš, to ste fotili mobilom? Neffa by z vas odviezli vrtulou na Aro
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 12.03.2007 21:05, RE: Slecny
zigi napísal:
Prostě a jednoduše 50 brunetka a není co řešit))
A to tam nebyli žadní hostesáci? Neni to trošku diskriminace, když já si vybrat nemůžu?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 00:47, můj miláček
Ale co, já mám zigiho. Vím že závidíte, ale smiřte se s tím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 07:57, RE: Slecny
zigi napísal:
Proto říkám 50 brunetka ( hnědovláska ),ta blondýnka je taky pěkná, ale ta brunetka...hmmm, nechal bych si líbit))
K tomu nějakou Alfu 159 GTA
To teda čumím, že je tady jen 30 příspěvků!
Když se ale jedná o Oktaviji v tédéíčku, tak byste se z toho mohli posrat, jak se tady začnete vsichni hádat, ale že se tady na vás směje 100 převážně šikovných slěčen a dívek, tak to je vám sumák!
Fakt nerozumím této komunitě, když dáváte přednost autu než pěkné slečně, já se du radši ještě mrknout na 50 brunetka))
A vy si dál pucujte ty vaše káry zabedněnci!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 08:00, RE: Slecny
zigi napísal:
To teda čumím, že je tady jen 30 příspěvků!
Když se ale jedná o Oktaviji v tédéíčku, tak byste se z toho mohli posrat, jak se tady začnete vsichni hádat, ale že se tady na vás směje 100 převážně šikovných slěčen a dívek, tak to je vám sumák!
Fakt nerozumím této komunitě, když dáváte přednost autu než pěkné slečně, já se du radši ještě mrknout na 50 brunetka))
A vy si dál pucujte ty vaše káry zabedněnci!
Bingo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 08:07, RE: Slecny
edmund napísal:
Bingo.
Pěkne od srdce))
Tak co jiného si o tom chceš myslet?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 10:01, RE: Slecny
zigi napísal:
To teda čumím, že je tady jen 30 příspěvků!
Když se ale jedná o Oktaviji v tédéíčku, tak byste se z toho mohli posrat, jak se tady začnete vsichni hádat, ale že se tady na vás směje 100 převážně šikovných slěčen a dívek, tak to je vám sumák!
Fakt nerozumím této komunitě, když dáváte přednost autu než pěkné slečně, já se du radši ještě mrknout na 50 brunetka))
A vy si dál pucujte ty vaše káry zabedněnci!
No Zigi je to pravda, octavia TDI to je tady hned okolo 100 komentaru, ale na holky toh moc neni, mozna je to tim, ze ma kazdy jednu ruku pod stolem a druhou na mysi aby mohl preklikavat fotky a treti ruka na klavesnici uz nezbyva :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 10:03, Pro debila
Jinak pro toho debila co se tady za nas porad vydava slovo:hostesaci neexistuje, pouziva se slovo promoter, tak prosim nepis takove debility. Diky moc. To je jako kdyby jsi napsal ze jsi v letadle videl chlapa a je to Letusk :) je to proste Stewart
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 11:08, RE: Tak volme panstvo
edmund napísal:
8,13,61. Ale než jsem to spočítal, byla to fuška.
Proc to delat slozite, kdyz to jde jednoduse. 15/4 (radek15, sloupec4)- tyhle dve holky prodavaji vedle v krame. Ta napravo se jmenuje Vera, tu druhou si nepamatuju jmenem. Maji v rodine psa.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 21:47, RE: Pro debila Mufika
mufik.martin napísal:
Jinak pro toho debila co se tady za nas porad vydava slovo:hostesaci neexistuje, pouziva se slovo promoter, tak prosim nepis takove debility. Diky moc. To je jako kdyby jsi napsal ze jsi v letadle videl chlapa a je to Letusk :) je to proste Stewart
Mufiku, co to je prosím Stewart ???
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.03.2007 22:56, RE: Pro debila Mufika
anonym napísal:
Mufiku, co to je prosím Stewart ???
Stevart jsem já, nebot jednu ruku mám na klávesnici a druhou pernamentně v poklopci. Tak už víš co je Stewart. Přeloženo-honibrk.
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.