0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda už je v Evropě na dohled od první desítky

kategórie zaradenia témy: německá vozidla, česká vozidla, francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 14:35, RE: Hurá
Fanda napísal:
Opět jsi mimo,není problém se zde na internetu podívat do výročních zpráv Škody Auto,zrovna tak i do statistik odborů.V současné době má Škoda Auto přibližně 26 000 zaměstnanců z toho u nás v ČR 22 ooo.Agenturních zaměstnanců je 2 700.Dále se uvádí,že po špatných zkušenostech se snaží počet agenturních zaměstnanců omezovat.
To je divné, já totiž na rozdíl od tebe čerpám z personálního auditu, který naše firma pro škodovku zpracovávala. No nic, asi jsme to odflákli. Měli jsme to obšlehnout z internetu jako ty a mohli jsme mít méně práce .....příště budu chytřejší a navrhnu to na poradě )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 16:25, RE: Hurá
Pavlik napísal:
To je divné, já totiž na rozdíl od tebe čerpám z personálního auditu, který naše firma pro škodovku zpracovávala. No nic, asi jsme to odflákli. Měli jsme to obšlehnout z internetu jako ty a mohli jsme mít méně práce .....příště budu chytřejší a navrhnu to na poradě )
Klidně udej čísla ke kterým vaše údajná firma došla.Rád se poučím.Ale těch 6o% zahraničních zaměstnanců u nás ve škodě auto přeci nemůžeš myslet vážně.Docela by mě i název firmy co prováděla údajný audit zajímal,jsem přesvětšený,že si vymýšlíš.Přeci na to,aby věděli kolik a jakých zaměstnanců mají si nemusí škoda auto zadávat audit.Jedině,že by jsi snad pracoval v jejich personálním oddělení.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 16:53, RE: Hurá
Fanda napísal:
Klidně udej čísla ke kterým vaše údajná firma došla.Rád se poučím.Ale těch 6o% zahraničních zaměstnanců u nás ve škodě auto přeci nemůžeš myslet vážně.Docela by mě i název firmy co prováděla údajný audit zajímal,jsem přesvětšený,že si vymýšlíš.Přeci na to,aby věděli kolik a jakých zaměstnanců mají si nemusí škoda auto zadávat audit.Jedině,že by jsi snad pracoval v jejich personálním oddělení.
Jo a těch 70% agenturních zaměstnaců je další nesmysl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 20:57, RE: Hurá
Pavlik napísal:
To je divné, já totiž na rozdíl od tebe čerpám z personálního auditu, který naše firma pro škodovku zpracovávala. No nic, asi jsme to odflákli. Měli jsme to obšlehnout z internetu jako ty a mohli jsme mít méně práce .....příště budu chytřejší a navrhnu to na poradě )
Prosím tebe, z jakékoli statistiky, nebo auditu se dá udělat trhací kalendář, jako by s to neznal. Když budu potřebovat čísla pro nacionalisty jako že jsem významná česká firma, vyrobím i z Mongola cajzla jako cyp Naopak pro Mongoly vyrobím prachatou firmu pro cypy z Mongolska statistikou že budou u pásu jako doma. Dělaj to tak všichni, produkt je irelevantní veličina
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 21:10, RE: Hurá
Fanda napísal:
Jo a těch 70% agenturních zaměstnaců je další nesmysl.
Máš svatou pravdu. Všechno co se vyrobí v Das Škoda auto obdělával českými dvěma vysokými školami vzdělaný nadčlověk s platným očkovacím průkazem odborovým členstvím, odběratelem časopisu KOVák a v životě by nepomyslel, že by něco "šlohnul", nebo se někde "zašil" a hlavně má český rodokmen do dvanáctého století a je vzdáleným příbuzným, Žižky, Husa i Komenského. Vůbec to není ten tupej vohnout kterýmu je úplně prd po tom co vyrábí, je strašně hrdej, že utahuje šroubek na volantu, a kvůli tomu strašně záleží jestli mluví mongolsky, afrikánsky, německy, turecky, rumunsky nebo jestli umí vyprdět uruquwaiskou hymnu hlavou dolů poskakujíc přitom odrazem ušima. Jestli věříš čemukoli shora řečenému musím smeknout. Jsi dokonalý a já jsem jen ten červ, který neumí pochopit pravidla moštárny
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 21:11, RE: Hurá
typek napísal:
Prosím tebe, z jakékoli statistiky, nebo auditu se dá udělat trhací kalendář, jako by s to neznal. Když budu potřebovat čísla pro nacionalisty jako že jsem významná česká firma, vyrobím i z Mongola cajzla jako cyp Naopak pro Mongoly vyrobím prachatou firmu pro cypy z Mongolska statistikou že budou u pásu jako doma. Dělaj to tak všichni, produkt je irelevantní veličina
dřív jsem si to jenom myslel,ale již si začínám být jistý že Pavlík,Pepe a Týpek jsou vlastně jedna osoba.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 21:23, RE: Hurá
Fanda napísal:
dřív jsem si to jenom myslel,ale již si začínám být jistý že Pavlík,Pepe a Týpek jsou vlastně jedna osoba.
Schizofrenie je běžný příznak odmítání skutečnosti....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 29.07.2012 21:55, RE: Hurá
typek napísal:
Schizofrenie je běžný příznak odmítání skutečnosti....
To není schizofrenie,stačí se podívat na příspěvky pod jednotlivé články,stavbu vět,používání některých termínů,užívání závorek,času jednotlivých reakcí a je to jasný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.07.2012 08:16, RE: Hurá
Fanda napísal:
To není schizofrenie,stačí se podívat na příspěvky pod jednotlivé články,stavbu vět,používání některých termínů,užívání závorek,času jednotlivých reakcí a je to jasný.
Máš úplnou pravdu, dostal jsi nás. A diskuzích pod články, kde do sebe vzájemně šijem, jsme naší schizofrenii dotáhli k dokonalosti.
Ty nejsi (sorry) vůl. Ty jsi korunovanej. Normálně se k takovým výlevům nesnižuju, ale jestli to myslíš vážně, tak je to pro mě omluva.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.07.2012 09:26, RE: Hurá
Fanda napísal:
dřív jsem si to jenom myslel,ale již si začínám být jistý že Pavlík,Pepe a Týpek jsou vlastně jedna osoba.
Fando Fando, to je najednou problémů a podezření když dojdou argumenty ) Chápu že u vás na vysočině se personální audity externím firmám nezadávají, když jak sám píšeš nemáte práci a tedy ani zaměstnavatele, ale zvláště u větších a velkých firem je to naprosto běžné, neboť jejich personalisté mohou a často i trpí tzv. profesní či firemní slepotou (nevnímáš denně vídané a tedy samozřemě přijímané zkutečnosti).
PS: docela bych bral některé vlastnosti Typka - bývá docela trefný a vtipný.
PPS jestli mi ohledně stavu ve škodovce nevěříš, doporučuji výlet na exkurzi do MB, pořádají i prohlídky provozů. Ale nejez u toho, ať ti z reality nezaskočí )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.07.2012 11:45, RE: Hurá
Pepe napísal:
Máš úplnou pravdu, dostal jsi nás. A diskuzích pod články, kde do sebe vzájemně šijem, jsme naší schizofrenii dotáhli k dokonalosti.
Ty nejsi (sorry) vůl. Ty jsi korunovanej. Normálně se k takovým výlevům nesnižuju, ale jestli to myslíš vážně, tak je to pro mě omluva.
Já už mluvím sám se sebou, dokonce jsem se pochválil. Pravda, když se člověk nepochválí sám....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.07.2012 14:35, RE: Hurá
Pavlik napísal:
Fando Fando, to je najednou problémů a podezření když dojdou argumenty ) Chápu že u vás na vysočině se personální audity externím firmám nezadávají, když jak sám píšeš nemáte práci a tedy ani zaměstnavatele, ale zvláště u větších a velkých firem je to naprosto běžné, neboť jejich personalisté mohou a často i trpí tzv. profesní či firemní slepotou (nevnímáš denně vídané a tedy samozřemě přijímané zkutečnosti).
PS: docela bych bral některé vlastnosti Typka - bývá docela trefný a vtipný.
PPS j...
70% procent agenturních zaměstnanců z toho 60%zahraničních zaměstnanců to přeci nemůže nikdo myslet vážně a pokud ano,tak na to nemá smysl reagovat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2012 00:17, RE: Hurá
typek napísal:
Máš svatou pravdu. Všechno co se vyrobí v Das Škoda auto obdělával českými dvěma vysokými školami vzdělaný nadčlověk s platným očkovacím průkazem odborovým členstvím, odběratelem časopisu KOVák a v životě by nepomyslel, že by něco "šlohnul", nebo se někde "zašil" a hlavně má český rodokmen do dvanáctého století a je vzdáleným příbuzným, Žižky, Husa i Komenského. Vůbec to není ten tupej vohnout kterýmu je úplně prd po tom co vyrábí, je strašně hrdej, že utahuje šroubek na volantu, a kvůli tomu st...
Pojďmě diskutovat bez zbytečných urážek. Nejsem fanda škodovky, mám pocit že své zákazníky přehlíží asi jako česká spořitelna a proto to asi ještě pár let nebude nic pro mne. Ale Pavlík by mohl zvednout hozenou rukavici a podpořit svá tvrdá data jestli za nimi opravdu stojí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2012 00:45, RE: Hurá
rojack napísal:
Ve Francii také stále okecávají, jak je Peugeot, Renault a Citroen nejlepší, samotní frantíci je kupují jako zběsilí, protože pro ně je na prvním místě Francie, potom dlouho nic a potom možná Německo. Auta z jiných zemí se tam kupují minimálně. Kromě luxusních. Je to možná naivní, odvolávat se na trošku národní hrdosti, ale měli bychom se nad sebou zamyslet. ....... a už čtu, že Škoda není naše, že je Helmutova....
Problém je, že v našem klondajku si nás leckteré i nadnárodní firmy zvykly ojebávat, tak jak by si to doma nedovolily. Viz. třeba banky a platby debetní vs. kreditní kartou. V Británii se procentuální poplatek z transakce 2-3% platí jen u kreditek kde to má opodstatnění => banka poskytla úvěr, takže má právo na odměnu v procentech. Ale za platbu debetní kartou dostane v GB jen fixní malý poplatek. Úvěr neposkytuje, peníze jdou z účtu klienta. Tak je jedno jestli se převádí 2 nebo 200 tisíc. V ČR ne. Tady když koupím autosedačku za 4000 debetní kartou, tak obchodník, potažmo já zaplatím "daň" bance cca 120 kč. To je srovnatelné s tzv. vedením účtu, které je v Británii a USA nula. A škodovka mi přijde že se aspoň dřív chovala podobně. Nabídla holo auto a při dokonfigurování na rozumnou výbavu se u Fabie nebylo problém dostat z 250 na 400 tisíc a víc. Hlavně že je vše Clever. Takhle si Simply Clever (tm) přístup k zákazníkovi nepředstavuju.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.