0
späť
 

diskuze k tématu: Leoš Tržil: "Rychlost budeme měřit ve dne v noci"

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.11.2008 09:35, rychlost
Opět z dalších blbů, co si myslí, že za vše může rychlost. Navíc měřit rychlost primárně na dálnicích je bezva nápad, dobře se tam budou zastavovat "silniční piráti". Jak znám policajty, tak je budou bez milosti vytlačovat do odstavného pruhu, což je velice "bezpečné". Už jednou se mi to stalo, naměřili mi 141km/h, dojeli mě a snažili se mě najížděním přimět k zastavení v odstavném pruhu, šaškové. Na to vůbec nemají právo, zastavil jsem jim až na nejbližší benzince, kde jsem se s nima pohádal a raději mě nechali jet.
Kdyby raději udělali něco se zlodějíčkama aut, nebo připitejma řidičema za volantem ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.11.2008 12:32, Jenom silný řeči
Pokud někdo touží po lepší funkci, tak toho namluví hodně. Podle mě rychlost můžou policajti měřit denně 25 hodin v kuse (protoře jsou hodně pracovití, tak si k normálním denním 24 hodinám vytvoří ještě prostor pro další hodinu) a bordel na českých silnicích bude furt stejný. Ono jedna strana mince je zjistit přestupek a druhá strana mince je za tento přestupek někoho potrestat a co si budeme namlouvat, víme jak to u nás chodí, kdo má prachy může vše a je beztrestný (viz naši nejvyšší politici a třeba poslední případ je vzorný tatíček Ďuričko). Takže panu plukovníkovi přeji hodně štěstí, ale kecy o zlepšení dopravní situace u nás ať si nechá pro svý podřízený a nemele to do světa, leda by svou pracovitostí zastal práci těch 4000 policistů, protože je známo, a to zvláště u uniformovaných složek, že šéf vše dělá nejlíp.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.11.2008 15:49, zase jenom rychlost
U nás ve městě se jezdí na červenou a je to každému jedno, chodci si chodí jak na promenádě, ale to je taky jedno. Hlavně ať na výjezdu z města jedou všichni 50km/h jinak POKUTA, A MÁME TĚ PIRÁTE !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.11.2008 16:10, Kecy
Měřit "za bukem" a na místech s jistým ziskem jim jde, ale piráti se nepotrestají.
Zrovna dneska mě předjel na začátku obce magor v otřískaný Felicii kterej jel minimálně stovkou. Prolít to doslaova jak hovado.
Na takový se zaměřte!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.11.2008 17:54, populista
Další populista na scéně. ČR se v poslední době stává jejich semeništěm. Doufám že to jsou jako obvykle plané sliby. Zabavovat za rychlost auta mi přijde už dost paranoidní. Ať se raději zaměří na ty co jezdí ožralí a zfetění, nedávají přednost a jezdí na červenou. Dále tu máme přetížené kamiony a pološílené až šílené řidiče dodávek a pomalovaných firemních aut. A málem bych zapoměl na naše drahé spoluobčany jezdící s 20 let propadlou technickou ve strojích které auta pouze připomínají. Páni policajti když už měřit tak někde kde to má smysl - ve všední den ráno před školou (né v neděli odpoledne páč tam je 40cítka), před nemocnicí v době návštěv apod.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.11.2008 08:44, havárie
Zase jsem se prodil a utrvrdil, že žiju v čechách ( policajti mají jezdit k havárce až do 100.000,- MOC PĚKNÉ ! Ale co když mám auto na leasing ?? Ještě jsem nepotkal pojištovnu, která by nedělala problémy s vyřešením pojistné události ( třeba i za 20.000,-) pokud chybí záznam o nehodě od policie !!!! Tohle je akorát past na řidiče, protože ten kdo tomu uvěří, bude mít s úhradou havárky ze strany pojišťovny moc problémů.
A dál : když jsem před hodně lety dělal autoškolu, mám pocit, že jsem někde četl, že je proti předpisům zdržování provozu Ale nikde jsem neviděl jediného policajta, který by zastavil ridiče, který jede po městě 30km/hod s hlavou nalepenou na čelní sklo a na trojku. Copak asi udělá ten řidič, když mu tam vletí kočka, nebo dítě ? Zastaví, nebo to ubrzdí ? )))) Je nebezečný pro ostatní ridiče, protože za ním se dělá kolona těch, kteří jednou 50km/hod ale, když se snaží předjet pomaleji jedoucího řidiče (což jim zákon nezakazuje) , může být víc problémů, než užitku !! Ale hlavně měřit v obci 50tku!
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.