0
späť
 

diskuze k tématu: Zloději aut - na co si dát pozor?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 29.04.2005 18:23, Když
se zloděj rozhodne vybrat Vás a neni to žádný amatér, tak se tomu nijak zamezit nedá. Známému ukradli nový Mercedes z garáže, kterou si taky odemčeli (záhadně jak) a tak neměl nárok ani na pojistku. Prostě se ráno probudíte a něco Vám chybí...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 30.04.2005 10:31, Jak na ne?
myslim ze tuhle otazku si klade mnoho vyrobcu vozu, jak chranit auto majiteli pred odcizenim.
nejlepsi je auto proste vyradit z provozu.
ja osobne kdyz nechavam auto stat nekde ve meste pres noc tak odpojim ridici jednotku.tu mam pod prahem, takze povolim dvasrouby, odpojim, zadelam a je hotovo.silne pochybuju ze by to nekdo zkoumal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 30.04.2005 17:20, RE: Jak na ne?
MaClaud napísal:
myslim ze tuhle otazku si klade mnoho vyrobcu vozu, jak chranit auto majiteli pred odcizenim.
nejlepsi je auto proste vyradit z provozu.
ja osobne kdyz nechavam auto stat nekde ve meste pres noc tak odpojim ridici jednotku.tu mam pod prahem, takze povolim dvasrouby, odpojim, zadelam a je hotovo.silne pochybuju ze by to nekdo zkoumal.
Hele a jakou máš SPZ a kde parkuješ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.05.2005 16:29, Skvělý alarm
jsem objevil na stránkách www.4car.cz auto hlídá,nastartuje na dálku,přivolá řidiče,ukáže teplotu v autě a mnoho dalších věcí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 13:39, RE: Když
Vymča napísal:
se zloděj rozhodne vybrat Vás a neni to žádný amatér, tak se tomu nijak zamezit nedá. Známému ukradli nový Mercedes z garáže, kterou si taky odemčeli (záhadně jak) a tak neměl nárok ani na pojistku. Prostě se ráno probudíte a něco Vám chybí...
Podle mě je ale špatně že neměl nárok na pojistku. I kdyby si ho vodemkli nebo sem tam nechal klíče. tak sem prostě pojištěnej a auto nemam to znamená že ho ukradli a já sem pojištěnej proti krádeži. tak že by to měla pojišťovna zaplatit. vím že to tak nefunguje a je to podle mě špatně. smozřejmně by bylo horší dokazovat pojistné podvody , ale jak k tomu příde slušnej člověk kterého okradou a nepoškodí zámek? ani od garáže ?? v tom případě na něm jen pojištovna a zloději dobře vydělali , pak už bych se nebál dát mezi tyto dva suběkty rovnítko.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.