0
späť
 

diskuze k tématu: Václav Krejčík: Z volva už nevysednu

kategórie zaradenia témy:
Alda
počet príspevkov36
dátum registrácie25.05.2007
Štvrtok 05.05.2016 23:07, omfg
Kondiční trenér, chlap a neumí si vyměnit ani kolo...
reagovať
stréc od piva
počet príspevkov652
dátum registrácie23.11.2007
Piatok 06.05.2016 18:32, RE: omfg
Alda napísal:
Kondiční trenér, chlap a neumí si vyměnit ani kolo...


ehm..proč by riskoval svůj život třeba někde na D1 a čekal,kdy ho při výměně někdo zabije,když si může zdarma zavolat asistenčku...

někdo používá ruce,někdo rozum
reagovať
Pavlik
počet príspevkov1327
dátum registrácie09.10.2008
Piatok 06.05.2016 20:07, RE: omfg
stréc od piva napísal:
Alda napísal:
Kondiční trenér, chlap a neumí si vyměnit ani kolo...
ehm..proč by riskoval svůj život třeba někde na D1 a čekal,kdy ho při výměně někdo zabije,když si může zdarma zavolat asistenčku...někdo používá ruce,někdo rozum


Je dost rozdíl mezi umět a moci (tedy vlivem okolností něco neudělat), nemyslíš?
reagovať
Kojot027
počet príspevkov111
dátum registrácie02.01.2011
Pondelok 09.05.2016 09:26, hmm..
A přesně tyhle lidi, působí na automobilky tak jak dopadá dnešní auto produkce.. Nikam sahat nebudu, nic o autě nevím, chci jen pohodlně jezdit (ne...řídit). Proto se vyrábí auta bez radosti.. Ale co, je to život..
reagovať
David V
počet príspevkov2063
dátum registrácie16.05.2007
Pondelok 09.05.2016 09:37, RE: hmm..
Kojot027 napísal:
A přesně tyhle lidi, působí na automobilky tak jak dopadá dnešní auto produkce.. Nikam sahat nebudu, nic o autě nevím, chci jen pohodlně jezdit (ne...řídit). Proto se vyrábí auta bez radosti.. Ale co, je to život..


Trend spíše udávají ti, co si auta kupují nová a ne ti, co je recyklují. Ledaže by se ti kupující nová soustředili na následnou prodejnost, ale takto podle mě uvažuje málokdo.
reagovať
Reno
počet príspevkov1352
dátum registrácie30.03.2010
Pondelok 09.05.2016 15:19, RE: hmm..
Kojot027 napísal:
A přesně tyhle lidi, působí na automobilky tak jak dopadá dnešní auto produkce.. Nikam sahat nebudu, nic o autě nevím, chci jen pohodlně jezdit (ne...řídit). Proto se vyrábí auta bez radosti.. Ale co, je to život..


ty si opravíš kompl nebo pračku, když se ti posere?

reagovať
brin
počet príspevkov727
dátum registrácie28.03.2011
Pondelok 09.05.2016 17:11, Oprava
Není oprava jako oprava. Vyčistit filtry a případně vrtulku čerpadla snad zvládne leckdo. Když se něco podělá v elektrice, tak to samozřejmě doma nikdo neopraví, ale to je už závada, která se bez dílny řešit nedá.
reagovať
stréc od piva
počet príspevkov652
dátum registrácie23.11.2007
Pondelok 09.05.2016 20:28, RE: hmm..
Kojot027 napísal:
A přesně tyhle lidi, působí na automobilky tak jak dopadá dnešní auto produkce.. Nikam sahat nebudu, nic o autě nevím, chci jen pohodlně jezdit (ne...řídit). Proto se vyrábí auta bez radosti.. Ale co, je to život..


osobně denně strávím v autě při řízení cca 2hodiny...takže první na co se těším je samořídící auto..
když bych během hodinky rano a hodky odpoledne si mohl v pohodě vyřídit spoustu věci mailu...atd..a pak jen vystoupit u prace...budu jen rad....
reagovať
Reno
počet príspevkov1352
dátum registrácie30.03.2010
Pondelok 09.05.2016 22:47, Hgrtght vgtt th vz
Naposledy jsem měl defekt, když jsem se vracel před pár týdny v noci z Náchoda. Ve dvě ráno potmě by se mi teda měnit guma nechtěla. Naštěstí jsem měl na autě všemi proklínané run flaty. Do Brna jsem dojel 80kou a ráno mi v servisu vytáhli velký šroub z pneumatiky. Ale auto stejně nemá rezervu takže:(
Strecu - jak rikas, je rozdil nekam jet na výlet a někam, že musíš. Taková D1 je pro mně vyloženě za trest...
reagovať
stréc od piva
počet príspevkov652
dátum registrácie23.11.2007
Pondelok 09.05.2016 23:29, RE: Hgrtght vgtt th vz
Reno napísal:
Naposledy jsem měl defekt, když jsem se vracel před pár týdny v noci z Náchoda. Ve dvě ráno potmě by se mi teda měnit guma nechtěla. Naštěstí jsem měl na autě všemi proklínané run flaty. Do Brna jsem dojel 80kou a ráno mi v servisu vytáhli velký šroub z pneumatiky. Ale auto stejně nemá rezervu takže:( Strecu - jak rikas, je rozdil nekam jet na výlet a někam, že musíš. Taková D1 je pro mně vyloženě za trest...


vemme si treba Nemecko,USA...kde je bezne dojizdet do prace 100 i 200km......hadam (kacirsky),ze v techto zemích budou mít samoriditelná auta velke prodeje.....i kdyz to urcite nebude behem nasledujicicch 20let...ale kdo vi...koukneme se jak vypadala auta v roce 1996 a jak vypadaj ted?
asi nikdo z nas necekal,ze za 20let bude mit v aute mirrorlinky,asisteny usnuti,kamery ze vsech stran,LED projecki na sklo..voice control...atd...
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.