0
späť
 

diskuze k tématu: Trestaní řidiči nehřeší, bojí se dalších bodů

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 31.01.2008 00:44, zmetek
No jo, demagogické kecy. Kámoši, co dělají na odboru dopravy sami říkají, kterej že kretén tohle vymyslel. Protože kolikrát musí udělit body řidičům za banality a jim samotným je jich líto, a jsou z toho dost znechucení, je to prostě jeden velký zmetek na nesmyslnou buzeraci slušných řidičů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 31.01.2008 07:25, RE: zmetek
anonym napísal:
No jo, demagogické kecy. Kámoši, co dělají na odboru dopravy sami říkají, kterej že kretén tohle vymyslel. Protože kolikrát musí udělit body řidičům za banality a jim samotným je jich líto, a jsou z toho dost znechucení, je to prostě jeden velký zmetek na nesmyslnou buzeraci slušných řidičů.
Taky jsem si myslel, ze bodovy system postihne ty nejvetsi grazly. Ale kdyz jsem v dobe priprav videl, ze tam v navrhu je udelovani bosu az spatne parkovani (nastesti to vypadlo) apka, po zavedeni, na titulni strane MFdnes rozjasaneho blba od empiku, ktery jasave sdeloval narodu, ze nebudou tolerovat tem piratuma nai 51km/hod ve meste, pochopil jsem, ze ucel jej jiny. To podporeno novymi podnikatelskymi subjekty typu Czech radr, kteri si udelali zivnost na vybirani pokut (jedou s radnici na procenta). K tomu kamery, vsude, ktere se slavnoste po listopadu rusili, jako projev totality a vymivani mozku. Je zajimave, ze ted neprosla absolutni prednsot chodce i pred tramvaji, ze by tam snad nekdo mell i zbytky zdraveho rozumu?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 31.01.2008 08:39, Řidiči nehřeší
Řidiči nehřeší, spíš bych řekl, že to nikdo nehlídá, mám roční nájezd asi tak 30000 km, ve směs, když to podmínky dovolují jedu o něco rychleji, než se smí a jsem taky zatím bez bodu. Jezdím především po Praze, D1 a do Krkonoš, policajti mě za poslední 3 roky stavěli jen jednou, byli to nějací 2 promrzlý chudáci, minulou zimu asi ve tři v noci jestli jsem nepil, tak jsem řekl že ne, zkontrolovali papíry, ani jsem nedýchal a jel jsem. To je asi hlavní důvod, proč nikdo nemá body, protože kdo jezdí, tak ví, že si každej na silnicích dělá co chce. S pozdravem a chválou bodového systému Michal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 31.01.2008 14:50, RE: Řidiči nehřeší
anonym napísal:
Řidiči nehřeší, spíš bych řekl, že to nikdo nehlídá, mám roční nájezd asi tak 30000 km, ve směs, když to podmínky dovolují jedu o něco rychleji, než se smí a jsem taky zatím bez bodu. Jezdím především po Praze, D1 a do Krkonoš, policajti mě za poslední 3 roky stavěli jen jednou, byli to nějací 2 promrzlý chudáci, minulou zimu asi ve tři v noci jestli jsem nepil, tak jsem řekl že ne, zkontrolovali papíry, ani jsem nedýchal a jel jsem. To je asi hlavní důvod, proč nikdo nemá body, protože kdo jezd...
to je jak s revizorma, nekdo ho nepotka za cely zivot, ja holt ot stesti nema, zastavuji mne zhruba v 6 mesicnim intervalu (vim proc, mam stary auto)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 31.01.2008 19:34, RE: Řidiči nehřeší
anonym napísal:
to je jak s revizorma, nekdo ho nepotka za cely zivot, ja holt ot stesti nema, zastavuji mne zhruba v 6 mesicnim intervalu (vim proc, mam stary auto)
K tomu se muzu pripojit, dokud jsem mel 120 tak me staveli pokazde, jen zkontrolovali STK a Emise a jel jsem dal. Od doby co jsem koupil Punto me nestaveli nikdy. Jen jednou ve 3 v noci a dychal jsem, ani ridicak videt nechteli. Jeste se rozciloval, kdyz jsem mu misto obcanky dal ridicak s tim, ze me snad dost jasne pozadal o obcanku a ne o ridicak. To bylo vse.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 21:08, Bodovy system
v cesku prosadila kscssd, takze neni divu, ze se jedna o zmrdsystem. ta banda potroublencu v cele s broukem pytlikem umi jen prudit a vymyslet neskutecne kraviny (cyklista sam sebe zrani za 30 000 aj. pochoutky). bodovy system je naprosty nesmysl, zrovna tak jako existence zmrdstrany kscssd .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 22:19, RE: Bodovy system
anonym napísal:
v cesku prosadila kscssd, takze neni divu, ze se jedna o zmrdsystem. ta banda potroublencu v cele s broukem pytlikem umi jen prudit a vymyslet neskutecne kraviny (cyklista sam sebe zrani za 30 000 aj. pochoutky). bodovy system je naprosty nesmysl, zrovna tak jako existence zmrdstrany kscssd .
Přesně, tos vystihl, pojebaní socani. Ti umí jenom prudit.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.