0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Superb pro rok 2007!

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 07:46, Superb
Superb, byť působí na první pohled nenápadně a trochu již okoukaně, je stejně kára, která se Škodovce povedla.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 08:04, RE: Superb
PV napísal:
Superb, byť působí na první pohled nenápadně a trochu již okoukaně, je stejně kára, která se Škodovce povedla.
Otázka je, jestli bude mít nástupce.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 12:09,
moc pěkná hlavně interiér
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 12:19, RE: zastaralé a asi bez nástupcu
anonym napísal:
moc pěkná hlavně interiér
Interier aj celé auto je zastaralé. Passat B5 po facelifte. Som zvedavý či bude mať nástupcu.
P.S Na fotkách z prospektov vyzerá aj Favorit dobre.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 15:44, RE: zastaralé a asi bez nástupcu
anonym napísal:
Interier aj celé auto je zastaralé. Passat B5 po facelifte. Som zvedavý či bude mať nástupcu.
P.S Na fotkách z prospektov vyzerá aj Favorit dobre.
Kecy, je to stále moc pěkná kára...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 17:45, RE: zastaralé a asi bez nástupcu
A4 napísal:
Kecy, je to stále moc pěkná kára...
Jo keci, ale z tvojej strany ty "kára". Desing dnešných áut je úplne niekde inde. Porovnaj napríklad s Passatom B6. Superb je proti nemu v prdeli.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 19:18, RE: zastaralé a asi bez nástupcu
anonym napísal:
Jo keci, ale z tvojej strany ty "kára". Desing dnešných áut je úplne niekde inde. Porovnaj napríklad s Passatom B6. Superb je proti nemu v prdeli.
Hlavně je nevýhoda (nebo spíš záměr VW) nevyrábět Superb v kombíku (a s přestavbou na N1). To by byl Prassat v pr..li.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 29.07.2006 07:54, podsvícení
Superb - pro mou osobu stále atraktivní a prostorově výborný...ale ted z prospektů mě zaráží bílé podsvícení budíků a naopak zelené klimy ....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 30.07.2006 09:04, RE: zastaralé a asi bez nástupcu
Pepe napísal:
Hlavně je nevýhoda (nebo spíš záměr VW) nevyrábět Superb v kombíku (a s přestavbou na N1). To by byl Prassat v pr..li.
nevim slovensky kolego s cim jsi v zivote jezdil?mel jsem ve svojem ridicskem zivote ta nejlepsi auta v evrope,americe i australii kde jsem zill a mohu zodpovedne prohlasit ze superp 2.8 patri k tem nejlepsim autum,ktera jsem ridil i kdyz vsichni vime ze se jedna spise o auto z nemecka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 30.07.2006 09:21, RE: zastaralé a asi bez nástupcu
jirik napísal:
nevim slovensky kolego s cim jsi v zivote jezdil?mel jsem ve svojem ridicskem zivote ta nejlepsi auta v evrope,americe i australii kde jsem zill a mohu zodpovedne prohlasit ze superp 2.8 patri k tem nejlepsim autum,ktera jsem ridil i kdyz vsichni vime ze se jedna spise o auto z nemecka.
Superb je sice nenápadný, ale to nemusí být vždy na škodu. Mně se například nový Passat moc nelíbí. Co mně však hodně vadí, je "motorová" politika, kterou uplatńuje WV vůci Škodovce. Oba nejsilněší motory, v benzínu i v naftě, jsou o generaci starší i když jsou asi trochu vylepšené. Pokud by v Superbu byly koncernové motory poslední generace, tak by Passat i A6 měli velké problémy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 30.07.2006 19:13,
passat jako vyšitej
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.07.2006 11:12, Dobrý
Docela dobře povedený facelift, už to chtělo trošku zlidštit tuhle německou konzervu.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.