0
späť
 

diskuze k tématu: Řidiči vystavili vysvědčení autoškolám, teorie na výbornou praxe za tři

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.08.2011 13:11, Pche
Autoskola poskytuje 30 hodin jizd, a aby novacek byl dobre vyskoleny potrebuje min. dvojnasobek. Otazka kdo by potom zaplatil za dobrou autoskolu 20 000kc? nebo kdo si vezme jizdy navic? A potom to tak na ceskych cestach vypada, hromada pitomcu co nevi kde maji pravou a levou ruku a pri vjezdu do krizovatky maturuji, kdo ma prednost. (umite predpisove couvat? parkovat v kopci? radit?).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.08.2011 17:20, RE: Pche
anonim napísal:
Autoskola poskytuje 30 hodin jizd, a aby novacek byl dobre vyskoleny potrebuje min. dvojnasobek. Otazka kdo by potom zaplatil za dobrou autoskolu 20 000kc? nebo kdo si vezme jizdy navic? A potom to tak na ceskych cestach vypada, hromada pitomcu co nevi kde maji pravou a levou ruku a pri vjezdu do krizovatky maturuji, kdo ma prednost. (umite predpisove couvat? parkovat v kopci? radit?).
Jak se prosim predpisove couve, radi a parkuje v kopci? Rad se necham poucit. A kdyztak u manualu i automatu .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.08.2011 13:30, RE: Pche
ivan2 napísal:
Jak se prosim predpisove couve, radi a parkuje v kopci? Rad se necham poucit. A kdyztak u manualu i automatu .
ivane ivane, jestli tapete, tak znovu do autoskoly aspon 10 hodin jizd. Kamionaci vi o cem mluvim to jen pitomecci z osobaku maji svoje styly jizd a soje pravidla.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.08.2011 15:16, RE: Pche
anonim napísal:
ivane ivane, jestli tapete, tak znovu do autoskoly aspon 10 hodin jizd. Kamionaci vi o cem mluvim to jen pitomecci z osobaku maji svoje styly jizd a soje pravidla.
Mam papiry ABC, ale jezdim jen osobak. Ja to minil tak, ze jestli treba nahodou neco nedelam spatne, abych se ja nebo zdejsi diskutujici neco priucili . Stejne tipuju ze tyhle veci se v autoskole neuci. Muzu se zeptat segry, ta zrovna ted autoskolu dela. Nebo staci upozornit na nejcastejsi chyby, aby to nebylo dlouhy..
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.