0
späť
 

diskuze k tématu: Odmazávání trestných bodů bude obchodem pro vyvolené

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 01:06,
Dám se na politiku a to jen proto, abych dosáhl úplného zrušení bodového systému.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 07:32, hm
Tak ačkoli jsem konzervativec a příznivce volného trhu, tak musím říci, že tohle je jen jasné tahání peněz. Bude to k prdu, ale pár lidí se nezle napakuje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 11:43, RE: hm
edmund napísal:
Tak ačkoli jsem konzervativec a příznivce volného trhu, tak musím říci, že tohle je jen jasné tahání peněz. Bude to k prdu, ale pár lidí se nezle napakuje.
Když bude každý jezdit tak, jak má, tak je to jedno, ne? Navíc školu bezp. jízdy, a školu smyku by měl absolvovat každý řidič, v zájmu svém i ostatních.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 14:52, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Dám se na politiku a to jen proto, abych dosáhl úplného zrušení bodového systému.
Strana,která si dá do volebního programu kompletní zrušení debilního bodovýho systému,tak drtivě vyhraje volby. Můj hlas má jistý . BTW doufám,že když je Bursík takovej ekolog,tak začne prosazovat zrušení denního svícení,kvůli emisím a zvýšené spotřebě. V Rakousku už to rušej.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 15:26, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Strana,která si dá do volebního programu kompletní zrušení debilního bodovýho systému,tak drtivě vyhraje volby. Můj hlas má jistý . BTW doufám,že když je Bursík takovej ekolog,tak začne prosazovat zrušení denního svícení,kvůli emisím a zvýšené spotřebě. V Rakousku už to rušej.
Kdyz uz jsem u toho sviceni nevsiml jsem si, ze by to nejak pmohlo ve statistikach. Nehlede na to, ze v Anglii sviceni povinne neni, spousta Anglicanu ani za velkeho sera, deste ci mlhy proste nesviti a nehodovost je tady ve srovnani s CR minimalni. Cim to je? Svicenim to nebude, je to ridici, zakony, tresty atd.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 16:56,
olda dostal dost kapriku asi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.09.2007 23:16, RE: bez předmětu
mufik.martin napísal:
Kdyz uz jsem u toho sviceni nevsiml jsem si, ze by to nejak pmohlo ve statistikach. Nehlede na to, ze v Anglii sviceni povinne neni, spousta Anglicanu ani za velkeho sera, deste ci mlhy proste nesviti a nehodovost je tady ve srovnani s CR minimalni. Cim to je? Svicenim to nebude, je to ridici, zakony, tresty atd.
Nebude to tím, že jezdí po druhé straně?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.09.2007 04:23, RE: bez předmětu
Pepe napísal:
Nebude to tím, že jezdí po druhé straně?
Nebude...sem se tuhle bavil s jednim Angličanem, a prej že po druhý straně jezdíme my..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.09.2007 07:42, Debilní body
anonym napísal:
Strana,která si dá do volebního programu kompletní zrušení debilního bodovýho systému,tak drtivě vyhraje volby. Můj hlas má jistý . BTW doufám,že když je Bursík takovej ekolog,tak začne prosazovat zrušení denního svícení,kvůli emisím a zvýšené spotřebě. V Rakousku už to rušej.
Mám na autě "Jako debil jezdím od 1.7.2006" a myslím že to plně vystihuje co si myslím od bodovém systému - jezdím zatím bez bodu ale nasranej ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.09.2007 09:44, RE: bez předmětu
Šukal napísal:
Nebude...sem se tuhle bavil s jednim Angličanem, a prej že po druhý straně jezdíme my..
Aha
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.