0
späť
 

diskuze k tématu: Nový plán: řidičák propadne až za 18 bodů

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.04.2008 00:10,
At si schvalují co chtějí, jezdit se dá i bez papírů, je to přece jen cár papíru. Inspiruju se paroubkem, jezdím 200 a předjíždím na dvojtých plných a jsem v poho. Jo a ještě topolánkem, atakuji jeho čas Praha-Brno, abych stihl fotbal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.04.2008 08:19, RE: bez předmětu
anonym napísal:
At si schvalují co chtějí, jezdit se dá i bez papírů, je to přece jen cár papíru. Inspiruju se paroubkem, jezdím 200 a předjíždím na dvojtých plných a jsem v poho. Jo a ještě topolánkem, atakuji jeho čas Praha-Brno, abych stihl fotbal.
Ale ty jako smrtelník nemáš nárok! Topol nebo ten dementní Potroubek jsou nadčlověk!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.04.2008 16:00, Platí se dvakrát
Jo je to nový trend ! Za vše se platí dvakrát . Zaplatím za řidičák, třeba skupina C pěkný ranec a pak zase, protože je potřeba profesák, tak zase ranec . Zaplatí měšťákům 1000,- kč protože jsem jel na 40 51 a dostanu další trest BOD x 2 .Hrozný zločin !! Poté jedu přez celo rep. abych zase zaplatil !! škola smyku a dostanu odpustku !! Ten kdo to vymysle ať skončí v PEKLE !!! Hajzl
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.04.2008 23:24, hloupá komise
Opravdu v době kdy se stav na silnicích zase horší je zvýšit počet bodů skvělý nápad. Možná by spíš stálo za to promasírovat policajty aby nerozdávali body za nerozsvícený světla, se dvěma body minus za 51 na 40 bych ovšem souhlasil. A kdo se přesto dokáže při současný neschopnosti a bezzubosti policie vybodovat, je B.L.B.E.Č.E.K., kterej opravdu nemá za volantem co hledat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.04.2008 23:43, RE: hloupá komise
anonym napísal:
Opravdu v době kdy se stav na silnicích zase horší je zvýšit počet bodů skvělý nápad. Možná by spíš stálo za to promasírovat policajty aby nerozdávali body za nerozsvícený světla, se dvěma body minus za 51 na 40 bych ovšem souhlasil. A kdo se přesto dokáže při současný neschopnosti a bezzubosti policie vybodovat, je B.L.B.E.Č.E.K., kterej opravdu nemá za volantem co hledat.
Jedinej blbeček seš tady ty a ještě ke všemu přihřátej. Jdi si namastit kládu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.04.2008 09:20, RE: hloupá komise
anonym napísal:
Opravdu v době kdy se stav na silnicích zase horší je zvýšit počet bodů skvělý nápad. Možná by spíš stálo za to promasírovat policajty aby nerozdávali body za nerozsvícený světla, se dvěma body minus za 51 na 40 bych ovšem souhlasil. A kdo se přesto dokáže při současný neschopnosti a bezzubosti policie vybodovat, je B.L.B.E.Č.E.K., kterej opravdu nemá za volantem co hledat.
No jasně ty debžo ! A jak asi mám opustit křižovatku , na dvojku tam mám 51 je to všude zacpané, protož ta tvoje Š120 více nejede ! Dětku starej ! Už máš sedět v domově důchodcu a házet rohlík ptákum ! Měšťáci na D1 ať se tam pomlátěj a neotravujou !! Pak se bude jezdit zase DOBŘE !!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.04.2008 12:41, RE: hloupá komise
anonym napísal:
No jasně ty debžo ! A jak asi mám opustit křižovatku , na dvojku tam mám 51 je to všude zacpané, protož ta tvoje Š120 více nejede ! Dětku starej ! Už máš sedět v domově důchodcu a házet rohlík ptákum ! Měšťáci na D1 ať se tam pomlátěj a neotravujou !! Pak se bude jezdit zase DOBŘE !!
Jezdím autem 13 let, za rychlou jízdu jsem platil 1x a to 200,- Kč. Jezdím pořád trochu rychleji, ale ne zase jako dobytek. Jednou jedinkrát ještě zaplatím a ihned si kupuju antiradar!! Mrdám na to tenhle stát ze mně nebude pořád ždímat prachy. Za všechno jenom pořád platíme a nic nedostaneme, silnice vytlučený až hrůza a ještě tam vidím paka měšťácký, co nemaj ani maturitu a nemůžou jít k policajtům, jak měřej.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.04.2008 21:03, RE: hloupá komise
anonym napísal:
Jezdím autem 13 let, za rychlou jízdu jsem platil 1x a to 200,- Kč. Jezdím pořád trochu rychleji, ale ne zase jako dobytek. Jednou jedinkrát ještě zaplatím a ihned si kupuju antiradar!! Mrdám na to tenhle stát ze mně nebude pořád ždímat prachy. Za všechno jenom pořád platíme a nic nedostaneme, silnice vytlučený až hrůza a ještě tam vidím paka měšťácký, co nemaj ani maturitu a nemůžou jít k policajtům, jak měřej.
Pokud jsi zaplatil 1x za 13 let 200Kč, proč si chceš kupovat antiradar? To se ti přece nevyplatí. Tady se platí pokuty a ztrácí body za úplně jiné věci než za rychlost, o to právě jde.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.04.2008 18:49, potrefená husa:)))
anonym napísal:
Jedinej blbeček seš tady ty a ještě ke všemu přihřátej. Jdi si namastit kládu.
nemáte pravdu, asi se fakt blbečci najdou:)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 21.04.2008 16:51, RE: hloupá komise
anonym napísal:
Pokud jsi zaplatil 1x za 13 let 200Kč, proč si chceš kupovat antiradar? To se ti přece nevyplatí. Tady se platí pokuty a ztrácí body za úplně jiné věci než za rychlost, o to právě jde.
No jo, ale já mám problémy právě jen s tou rychlostí, jinak jsem vzorňák))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 23.04.2008 19:31, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Ale ty jako smrtelník nemáš nárok! Topol nebo ten dementní Potroubek jsou nadčlověk!
No jo, ale ten Paroubek má akad. titul. To dávají i dementům?
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.