0
späť
 

diskuze k tématu: Nejprodávanější vozy luxusní třídy v ČR (1-6/2005)

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.08.2005 09:53, CLS
To ceelesko je fakt nádherný auto, nedivím se že se tak prodává, podle mne sebralo i několik zákazníků MB třídy S.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.08.2005 10:39, VW
divim se, ze prodali tolik Phaetonu, to je absolutne krok vedle.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.08.2005 18:07, CLS
Proč je CLS mezi luxusnimi vozy nejvyšší třídy? Už jsem to několikrát viděl, ale já bych ho řadil do vyšší střední třídy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.08.2005 18:09, RE: VW
anonym napísal:
divim se, ze prodali tolik Phaetonu, to je absolutne krok vedle.
Mně se náhodou docela líbí, asi nejvíc ze všech VW, ale nechápu sebedůvěru fauvé, že je to dražší než konkurenti.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.08.2005 20:50, RE: VW
Jirka napísal:
Mně se náhodou docela líbí, asi nejvíc ze všech VW, ale nechápu sebedůvěru fauvé, že je to dražší než konkurenti.
Luxusní koráby jsou všechny,po každém s těchto aut se většina lidí otočí když někde pojede,v každém z nich se určitě člověk cítí bezpečně a pohodlně.Všechny mají také silné motory.....
Můj favorit je Phaeton ,má elegantní desing,pohodlný interiér a silné motory........to vše dělá dost argumentů pro rozhodnutí koupit VW
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.08.2005 09:29, RE: VW
Passat napísal:
Luxusní koráby jsou všechny,po každém s těchto aut se většina lidí otočí když někde pojede,v každém z nich se určitě člověk cítí bezpečně a pohodlně.Všechny mají také silné motory.....
Můj favorit je Phaeton ,má elegantní desing,pohodlný interiér a silné motory........to vše dělá dost argumentů pro rozhodnutí koupit VW
Nesouhlasím, Phaeton je absolutně nelogický krok - je to konkurent koncernové A8. Navíc VW by měl dělat auta pro normální lidi, ve třídě luxusních vozů nemá VW na co navazovat. Audi ano.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.08.2005 10:25, RE: CLS
Jirka napísal:
Proč je CLS mezi luxusnimi vozy nejvyšší třídy? Už jsem to několikrát viděl, ale já bych ho řadil do vyšší střední třídy.
Samozrejme ze CLS je auto vyssi stredni tridy, vzdyt je to "jen" trida E s jinou karoserii ... A neni se co divit, ze je zde nejprodavanejsi, kdyz vypada pekne a navic je z porovnavanych vozu zdaleka nejlevnejsi!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.08.2005 15:28, RE: VW
yeti napísal:
Nesouhlasím, Phaeton je absolutně nelogický krok - je to konkurent koncernové A8. Navíc VW by měl dělat auta pro normální lidi, ve třídě luxusních vozů nemá VW na co navazovat. Audi ano.
Je to otázka stylu,mě se prostě Phaeton líbí a moc,desingově se jim fakticky povedl,samozřejmě každá věc,dům,myšlenka či auto má své odpůrce a příznivce........
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.08.2005 10:15, XJ
Muj strejda ma Jaguar XJ.
No jak vidim, je jeden z mala.ZDRAVIM
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.08.2005 10:32, RE: VW
anonym napísal:
divim se, ze prodali tolik Phaetonu, to je absolutne krok vedle.
Co že ?!?!?!?!¨ Mně se Phaeton líbí
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.08.2005 22:22, RE: XJ
stouna napísal:
Muj strejda ma Jaguar XJ.
No jak vidim, je jeden z mala.ZDRAVIM
Tak ho pozdravuj - a rozhodně se s tím svez, stojí to za to!
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.