0
späť
 

diskuze k tématu: Máte správně vybavenou autolékárničku?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.11.2010 02:15, nedostupné?
No já teda nevím, fascinuje mě, jak se v každém článku o nových lékárničkách objeví, jaký je jich nedostatek a jak se s blížícím koncem roku z nich stává nedostatkové zboží. A přitom, stojím v Brně na poště a za vitrínou vidím autolékárnička Hartmann, cena 365Kč, sice cena závratná, ale je k prodeji. Vejdu v Brně do Globusu a tam vidím dokonce tři druhy lékárniček za obdobně vysoké ceny a všech dostatek. V Tescu to samé, v autokelly prodejně taky v prodeji. Dokonce už jsem je viděl i v prodejně notebooku rozdávat jako dárek při koupi notebooku, takže mi zmínka o nedostupnosti příjde spíše jako strašení, než realita. Nebo páni redaktoři nechodí do obchodů a jen se tato info opisuje pořád dokola.
Mimochodem, ty nové nůžky mě překvapily. Pamatuji si ty původní, do kterých ani nešly strčit prsty! V nové lékárniččce to problém není, ale i tak douám, že ji nikdy potřebovat nebudu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.11.2010 07:50, RE: nedostupné?
Alkantpan napísal:
No já teda nevím, fascinuje mě, jak se v každém článku o nových lékárničkách objeví, jaký je jich nedostatek a jak se s blížícím koncem roku z nich stává nedostatkové zboží. A přitom, stojím v Brně na poště a za vitrínou vidím autolékárnička Hartmann, cena 365Kč, sice cena závratná, ale je k prodeji. Vejdu v Brně do Globusu a tam vidím dokonce tři druhy lékárniček za obdobně vysoké ceny a všech dostatek. V Tescu to samé, v autokelly prodejně taky v prodeji. Dokonce už jsem je viděl i v prodejně ...
Pravda je že se zlepší kvalita zdravotnického materiálu, bohužel se nezlepší znalosti lidí. Většina z nich prostě pomoct nedokáže, nebo ještě hůř nechce. Ve finále je výhra potkat někoho kdo umí a obváže třeba starou košilí než někoho kdo neumí nebo nechce, ale má novou lékárnu Každopádně nové lékárny kterých je "nedostatek" jsou opravdu ve všech supermarketech a je jich tam spousta.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.