0
späť
 

diskuze k tématu: Kauza Land Rover na TV NOVA!

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 08:15, Diky za info!
Rad se podivam, diky redakci za pohotove info. Tento porad pravidelne nesleduji a nejspis by mi tato pravdepodobne zajimava reportaz utekla.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 11:11,
Prístup dovozcu je rovnaký aj na Slovensku, kúpili sme vozidlá Land Rover Defender do firmy a po malej chvíli nám na väčšine vozidiel začala tiecť voda do oleja. Vozidlá nemali najazdené viac ako 15000 km. A ako nás vybavili? Nič, bez záruky, oprava na vlasné náklady a dovozca nám prestal brať telefón. Takže možno to je iba môj osobný pocit ale tieto vozidla môźem v kvalite smelo porovnávať s Ladou Nivou!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 11.12.2007 19:39, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Prístup dovozcu je rovnaký aj na Slovensku, kúpili sme vozidlá Land Rover Defender do firmy a po malej chvíli nám na väčšine vozidiel začala tiecť voda do oleja. Vozidlá nemali najazdené viac ako 15000 km. A ako nás vybavili? Nič, bez záruky, oprava na vlasné náklady a dovozca nám prestal brať telefón. Takže možno to je iba môj osobný pocit ale tieto vozidla môźem v kvalite smelo porovnávať s Ladou Nivou!!!
Myslím si, že Lada Niva, ikdyž má své mouchy, je vozidlo neskonale spolehlivější, než LR. U té se aspoň nic nepokazí tak, aby se auto stalo nepojízdným. Dronte Mauricijský.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.12.2007 12:49, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Prístup dovozcu je rovnaký aj na Slovensku, kúpili sme vozidlá Land Rover Defender do firmy a po malej chvíli nám na väčšine vozidiel začala tiecť voda do oleja. Vozidlá nemali najazdené viac ako 15000 km. A ako nás vybavili? Nič, bez záruky, oprava na vlasné náklady a dovozca nám prestal brať telefón. Takže možno to je iba môj osobný pocit ale tieto vozidla môźem v kvalite smelo porovnávať s Ladou Nivou!!!
Ja Vas jen obdivuju,jak jste klidni..ja bych im tam sel hodit asi granat....po Vasich zkusenostech bych si uz nikdy takove auto nekoupil
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.