0
späť
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu Fiatů?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 30.06.2006 23:01, RE: Kvalita vozu Fiat
Droned napísal:
Tak presne takovejm lidem jako jses ty se uprimne smeju....Odhadoval bych te tak na mladsiho nagelovanyho typka kterej si mysli ze TDI je to nejlepsi co automobilovej prumysl stvoril.....Zrovinka dneska si to smeruju do prace a na jizni spojce jsem dojel nejakyho tvyho soukmenovce v pasikovi V6 TDI.Od pocatku co jsem ho uvidel mi bylo jasny co je zac.Predjizdeni zprava,lepeni se ostatnim na zadek,prejizdeni z pruhu do pruhu pres treba i dva pruhy.Zrejme si myslel ze je se svym autem neco jako b...
pockej az ti odejde hlava
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 30.06.2006 23:08, RE: Kvalita vozu Fiat
Dan napísal:
Italové v životě nevyrobili nic kloudnýho a bude to takhle pořád.Jako automechanik mám právě nejhorší zkušenosti s Fiatem co se týče jeho zpracování a obdobně je na tom Ford.Obě dvě značky se drží hesla "Proč to dělat jednoduše,když to jde složitě.S kvalitou a zpracováním jsou tyto dvě značky pro mně nepřijatelné.
ty jsi automechanik? ha ha ha ,tak takovych jako ty potkavam dnes a denne na desitky, kdybys totiz byl dobrej mechos tak nemuzes tvrdit takovej blabol, auto slouzi tak jak se o nej starame, a nezalezi na značce
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 01.07.2006 05:24, RE: MUJ NAZOR NA FIAT BRAVO,
Mazel napísal:
Tak takový kecálky mám nejraději,hovno vědí o autech,ale stále se drží jen svých pravd.Když hovno rozumíš Fiatům,tak se neser do této diskuze a drž se svých Japonců.Ty mají určitě svoje stránky zase jinde!Vo Itálii víš beztak hovno,nikdy jsi tam nebyl,protože kdyby jo,tak takhle nekecáš!V Itílii si život užívají,pohoda a siesta a hlavně,auta dělají srdcem.A to,že se někomu něco nepovede,to se pokud si dobře vzpomínám,stalo téměř každé automobilce.A Fiaty udělaly obrovskej skok vpřed!!!!Mám Bravu...
Neudělalo se Vám z těch veder nevolno? Klidně se s těmi statistikami nechte vyfotit, třeba v Japonsku, ale pro umělecký dojem si tam vemte aspoň i nějakou bišinku. Tak jako tak se nic nezmění na tom, že jsou to údaje minimálně částečně zavádějící a pokud stavíte jen na nich (o té procházce u garáží se raději nebudu rozvádět), je to Vaše věc, věřte čemu chcete, třeba na Santa Clause, ale přestaňte to prosím vnucovat ostatním, kteří mají širší obzor než dvě tabulky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 02.07.2006 08:04, RE: Kvalita Fiatů
FAso napísal:
Kup VW a budeš mať hrubý a kvalitný plech. Ale len TDi najlepšie motory maju nemci. V TDi na nich nikto nemá.Taký golfík 110 koní ide jak svina!
No chlape je fakt videt, že víš o čem mluvíš! nemam nic proti VW,ale ty jejich zastarale motory by mohli uz konecne nahradit.. to tvoje vychvalovane TDI i s PD nesaha COMMON RAILU ani po kotníky: jak v kultivovanosti chodu ani v pružnosti a navíc máš 90% šanci, že se ti po**re vaha vzduchu.Uvidíš,že VW za chvíli zkopíruje CR a vys**e se na nake TDI PD.No a ta tva zminovana kvalita VW je už davno v Pr*eli....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 02.07.2006 19:25, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Ty jsi fakt magor.V čem jezdíš?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.07.2006 11:58, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Možná shit, ale za dobré peníze, narozdíl od supr drahého VW SHITU...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.07.2006 17:00, Kvalita Fiatů
Jsem majitelem dvou vozidel zn. Fiat. V roce 1994 jsem si koupil Fiat UNO 1.0 rok výroby 1987. Toto auto mám do dnešní doby, jezdím s ním občas do práce a po městě. Za tu dobu mě nikde nenechalo, bez jakých koliv problémů, samozřejmě s věkem úměrně karoserie odchází. Druhé auto Fiat jsem si koupil v roce 2001 a to 2 roky starou Bravu 1.9 TD, nyní mám najeto 110 tkm. Za tu dobu jsem měnil v 90 t rozvody a jako jedinou poruchu jsem měl to, že mi odešel zadní tlumič. Jinak auto absolutně bez problémů, bez koroze. Mám známého, který opravuje Fiaty a byl 1 rok pracovat a učit se přímo ve Fiatu v Itálii. Ten říká, že lidi na Fiaty nadávají, ale, že Fiat je normální auto, jako každé. Důležité je, jak se majitelé o auta starají. a jak se k němu chovají. Jsou lidé, co z nového auto udělají za chvíli šrot, jiní třeba auto 6-8 let mají jako nové. Já jsem osobně s Fiatem spokojený a ikdyž jsou jistě horší auta, tak po nich neplivu, jako někteří řidiči po Fiatech.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.07.2006 13:38, RE: Kvalita Fiatů
Zdeněk napísal:
Jsem majitelem dvou vozidel zn. Fiat. V roce 1994 jsem si koupil Fiat UNO 1.0 rok výroby 1987. Toto auto mám do dnešní doby, jezdím s ním občas do práce a po městě. Za tu dobu mě nikde nenechalo, bez jakých koliv problémů, samozřejmě s věkem úměrně karoserie odchází. Druhé auto Fiat jsem si koupil v roce 2001 a to 2 roky starou Bravu 1.9 TD, nyní mám najeto 110 tkm. Za tu dobu jsem měnil v 90 t rozvody a jako jedinou poruchu jsem měl to, že mi odešel zadní tlumič. Jinak auto absolutně bez p...
Fiat (italská auta) nejsou špatná -špatný je jenom řidič,který se o auto vůbec nebo špatně stará a nedává mu to co potřebuje a vyžaduje.
Já osobně za 27 let své řidičské prakse jsem vlastnil několik aut (mimo jiné i Fiat Tempra ) několik škodovek a v současné době Renault Megane ( tím si dovoluji reagovat na pomluvy a nepravdy šířené i o Renaultu -spoustu lidí má stejné nazírání jak na Fiat) .Za ty roky jsem najel asi 300 000 km a žádné s aut mě nenechalo na holičkách.
Znám spoustu majitelů Fiatu velmi spokojených kteří na Fiat nedají dosustit. Pokazí se každé auto i japonec ale uznávám,že asi míń často.
Tím se dostávám zase k řidiči - špatný řidič-špatné (nespolehlivé) auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.07.2006 21:39, RE: fiat
Míra napísal:
Frajere,u dodávky at už je to jakákoliv značka,opotřebovaná převodovka po 200tisících není žádná tragédie,pár synchronů a ložisek a frčíš dál a určitě za lepší cenu,než u Sprintera,Transportera nebo LT.Věř,že vím,o čem mluvím,fakt by mě zajímalo,co od přetěžované(a vsadím se,že byla)dodávky čekáš???
co to meles o prevodovkách na sprinterech?? až na nejakýho ušetříš, tak budeš jezdit bez OPRAV!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.07.2006 11:18, Fiat, Evropske vozy, Japonci
Myslim, ze diskuse s vyjimkou zabomysich Japonci a VW nevyzniva zle. Chtel bych prispet co se tyce Japoncu a Evropskych aut. Delam v mezinarodni firme, ktera dodava elektronicke soucastky do aut. Z vlastnich zkusenosti i z doslechu vidim tento rozdil strategii:
Evropa - nekteri vyrobci se neboji jit do novych reseni a tim riskovat
Japonci - jakykoliv problem s kvalitou komponent daji slusne ale velmi tvrde najevo, odmitaji reseni neosvedcene ve velkych seriich (kdo to ale pak ma otestovat)!
Mozna to uz dnes uplne neplati, ale potvrzovalo by to, ze novatorstvi je tady diky Evrope, spolehlivost diky Japoncum. Ja zatim vybiram patriotismus a novatorstvi, takze Evropu. Co se tyce Italie, Francie a Germany. Z vlastni zkusenosti s Alfou! ktera mela startery, sterace .. Made in Germany (Bosch) a nektere jsem pak nahrazoval s Marelli i z doslechu vim, ze Bosch a Marelli(Italia) je na stejne urovni spolehlivosti. Co se tyce Giulietty z roku 1982: prevodovka, motor, karoserie spolehlivostni podprumer, ale kamarad mel kdysi 8let stary krasny Fiat 131, lil do neho jen benzin, a kdyz prisel, ze mu umrel motor, zjistil jsem ze po ca 40000km nedolival olej. Po doliti bylo auto OK, presto, ze mu muselo chvilu drit
Ted mam Opel Astra, ktery me dodrbali v zarucnim servisu. A jsme u problemu italskych aut. Hodne jich dovezli z Italie a prece jen, Nemec se o svoje auto stara jako k milence a ma kvalitni servicemany.
Takze ze zkusenosti a doslechu myslim, ze dnes neni velky rozdil Fiat, Renault, VW.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.07.2006 07:39, RE: Kvalita vozu Fiat
Giorgio napísal:
Ta ztráta GM je dlouhodobá a ne o tolik vyšší, než byla ztráta FIATu. Taky by bylo dobré si uvědomit, že i on samotný automobilový trh má svá lokální i globální specifika a fungují v něm určité nejen ekonomické procesy. Když si kupujete basu piv, pořád jednu značku, se kterou jste spokojen, jednou si koupíte jinou (třeba proto, že na ni někde pějí ódy), neznamená to nutně, že vám ta první přestala chutnat. Auto si většina lidí nekupuje na týden. Navíc se jednu dobu prodávají i piva lépe a jinou ...
Procitam tady ty komentare ke znacce Fiat a chvilema me to i rozesmeje. Vas komentar me zaujal ze vsech nejvice. Jsem rad, ze jsem nasel prispevek /komentar/, ktery ma smysl a logiku. Plne stojim za Vasim nazorem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.07.2006 19:15, Uno vs. BMW
Mám 1,5 roku Uno 1,0ie z r. 1990 a vyměnil jsem u něj uložení zadního tlumiče za 150kč, jinak tam leju benzin a olej a jezdím a jezdím A předtím jsem měl BMW 525 tds Touring z 1993, za rok jsem do něj nacpal přes 50tisíc a pak ho se stejnou ztrátou radši prodal, tak nevím...Ale příští auto bude konečně 4x4:o))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 13.07.2006 15:09, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
jseš pomatenej čobol
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 14.07.2006 14:09, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Chudaku
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.07.2006 21:57, Fiaty
Od roku 1990 jezdím s malou přestávkou pouze s vozy této značky. Začal jsem s Cromou 2.0i, pokračoval Temprou 1,9 TDi, Bravou 1,6 (100k), pak jsem na chvíli přesedlal na Hondu Accord 2.0 TDi, ale záhy jsem koupil Fiat Stilo 1.4 (70kW) 6-ti kvalt, a nakonec jezdím s Alfou Romeo 147 1,6 (88kW) - což je vlastně taky Fiat, protože se vyrábí ve stejné továrně s například stejnými dieslovými pohony jako Fiat. Tak abych konečně zacpal hubu všem co pořád blijou na Fiaty jaký to jsou vergle, ani u jednoho ze zmiňovaných vozů jsem nikdy nemusel dělat nic, než je klasická údržba (tj. oleje, rozvody, kapaliny, max. brzdy).
Jo a s těma předraženejma VW se jděte vycpat. Za cenu trochu vybaveného VW Golfa V dostanete novou Cromu, která se rovná luxusu novýho VW Passata.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.07.2006 22:09, RE: dohadování
juri napísal:
souhlasím s tím panáčkem co sem psal ty japonce!!! Mám civica V-Tec a je to nádhera. Všem to přeju zažít a né klepat spodní čelistí při rozjezdu legendárního TDi.:)
Presne tak, japonci jsou nekde jinde, mam Toyotu Avensis, sice starší, ale nevrzne a nevrzne jak je rok dlouhý , tiché auto, slušný záběr, němci muzou kvalitu japonců jen zdálky pozorovat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.07.2006 09:42, S fiaty je to jinak!!!!
anonym napísal:
Od roku 1990 jezdím s malou přestávkou pouze s vozy této značky. Začal jsem s Cromou 2.0i, pokračoval Temprou 1,9 TDi, Bravou 1,6 (100k), pak jsem na chvíli přesedlal na Hondu Accord 2.0 TDi, ale záhy jsem koupil Fiat Stilo 1.4 (70kW) 6-ti kvalt, a nakonec jezdím s Alfou Romeo 147 1,6 (88kW) - což je vlastně taky Fiat, protože se vyrábí ve stejné továrně s například stejnými dieslovými pohony jako Fiat. Tak abych konečně zacpal hubu všem co pořád blijou na Fiaty jaký to jsou vergle, ani u jednoh...
Chcete vědět proč lidi na fiaty nadávají??? Protože spousta lidí lidí vozí auta z itálie (nebo prostě ze zahraničí)-na tom by nebylo nic špatnýho,ale KDYŽ MÁ AUTO NAJETO 200000 A PAK TO NĚKDO (dělá to úplně každej autíčkář) STOČÍ NA 90000 A OMLADÍ O ROK ČI DVA ,TAK SE NEMUŽETE DIVIT,ŽE JE VŠECHNO VŠECHNO VYGLAJDANÝ A SPOSTA VÉCÍ NEFUNGUJE,JAK MÁ.
Já fiaty můžu jen pochválit ,protože za tyhle ceny o moc lepší ojetiny neseženete. Jen pozor na rok výroby a počet najetých km!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.07.2006 09:51, kvalita vozů fiat
Vůbec bych se nebál si FIAT koupit, zejména jako nové auto. Pokud jde o typ, raději než Pandu bych volil Punto. Jinak jsem nějakou dobu jezdil s FIAT Brava 1.6 16 V, r.v. 1997 a neměl jsem jediný problém - po korozi ani památky. U každého auta jde hlavně o to, jak se o něj majitel stará.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.07.2006 09:51, kvalita vozů fiat
Vůbec bych se nebál si FIAT koupit, zejména jako nové auto. Pokud jde o typ, raději než Pandu bych volil Punto. Jinak jsem nějakou dobu jezdil s FIAT Brava 1.6 16 V, r.v. 1997 a neměl jsem jediný problém - po korozi ani památky. U každého auta jde hlavně o to, jak se o něj majitel stará.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 22.07.2006 11:41, RE: bez předmětu
Carlos napísal:
Pokud jde o nové fiaty, tak s kvalitou jsou na tom podobně jako německá auta - uděli ohromný poskok - Nejlíp je to asi vidět u nového punta - nikde nic nevrže ani neskřípe. Nového fiatu bych se rozhodně nebál.
h
reagovať
  1 ... 8 9 10 ... 20


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.