0
späť
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu Fiatů?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 22.07.2006 20:02, jiná zkušenost
Měl jsem dieselovou Mareu necelý půlrok. Do oprav jsem nacpal spousty peněz a pořád jsem někde stál. Hrůza. Koupil jsem Golf IV a mám klid. Za 2 a půl roku jsem do něj nenainvestoval co do Fiatka za měsíc. Brácha má Stilo a také zrovna nic moc. Nese*e se mu to jako mě, ale o bezporuchovosti se mluvit opravdu nedá. A cena těch náhradních dílů opravdu zase tak nízká není (konkrétně oproti Golfu IV).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 23.07.2006 08:12, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Nechci být nějak protivný, ale mám Fiat Croma už devět let a zatím jsem neměl žádné potíže. Až na občasné zasekávání lanovodů ruční brzdy a opotřebené ložisko na přední nápravě. Vždy mám úsměv na tváři, když v dlouhém táhlém kopci natrhnu p.del nějaké "oktávě v tdičku", nebo i passatu. Stačí se o vůz trochu starat a budete jezdit bez problémů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 23.07.2006 08:22, RE: Kvalita Fiatů
FAso napísal:
Kup VW a budeš mať hrubý a kvalitný plech. Ale len TDi najlepšie motory maju nemci. V TDi na nich nikto nemá.Taký golfík 110 koní ide jak svina!
Chlapče prober se, víš která automobilka jako první rozjela seriovou výrobu vozů s motorem TDi? Nevíš...? Je to FIAT, konkrétně model Croma. A to se psal rok 1992.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 23.07.2006 23:14, RE: Kvalita vozu Fiat
donald napísal:
Začínal jsem s fiatem 600 D z r. 1969. prostě italská legenda na kolách, která odvezla pětičlennou rodinu i s bagáží (nevím jak jsme to tehdy dokázali). Fiat byl kvalitní už tehdy. Vynikal výdycky excelentním designem, jen se mi nelíbí nová croma a punto grande - od Taliánů bych čekal víc. Na druhou stranu coupé nebo stilo 3 D považuji na naprosto překrásná auta
Nová Croma a Punto Grande není Fiat,ale Opel!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 07:18, RE: Kvalita vozu Fiat
anonym napísal:
Nová Croma a Punto Grande není Fiat,ale Opel!!!
A ten Opel se stal stal z Fiatu Croma čím? Motorem 2,2i?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 22:02, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Idiote nevíš co je dobrý, italský auta jsou jedny z nej je to vášeň, nějaký pizomý němčouři, ketří neumějí ani udělat pořádný design auta jsou fakt ubohý. Vlastním dvě Alfy Romeo už řadu let a nemám jediný problém. Ty máš asi zamrzlý slepičí mozek, když nedáš dopustit na němce.Sedni si do ní a budeš konečně držet hubu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.07.2006 22:46, RE: Kvalita vozu Fiat
Jaromir napísal:
Procitam tady ty komentare ke znacce Fiat a chvilema me to i rozesmeje. Vas komentar me zaujal ze vsech nejvice. Jsem rad, ze jsem nasel prispevek /komentar/, ktery ma smysl a logiku. Plne stojim za Vasim nazorem.
Plně souhlasím. Fiat je stejně kvalitní jako ostatní, snad v servisu levnější a cenově přístupnější, ale je novátorský a líbivý. Proto jsem si jej před dvěma roky zvolil a jsem nadmíru spokojen. A to já auta nešetřím, jen jim dávám pravidelný a poctivý servis.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 28.07.2006 20:53, RE: Kvalita vozu Fiat
standa Nady napísal:
Plně souhlasím. Fiat je stejně kvalitní jako ostatní, snad v servisu levnější a cenově přístupnější, ale je novátorský a líbivý. Proto jsem si jej před dvěma roky zvolil a jsem nadmíru spokojen. A to já auta nešetřím, jen jim dávám pravidelný a poctivý servis.
Byl jsem fiatak vlastnil jsem fiat brava 1.2 16v.plna spokojenost az na male poruchy s el.chtěl jsem jit do Stila,ale ale Bravu jsem musel prodat pod cenu,protože fiat ma špatnou pověst.Z toho důvodu jsem dal přednost Octavii TDI.Po 10000km už nechci nic jiného.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 29.07.2006 08:18, RE: fiat
Bena napísal:
Ten vas zasranej etalon ve sve tride, jak piseVW reklamni platek Svet motoru, ma nejvetsi poruchovost prave prevodovek. A to kolem 100 000km. A to se s nima nic nesmejka! Jo a nedivim se vasim nazorum kdyz papouskujete co vam novodobi komousi od vw nacpou do tykve. Co vam rika magneti marelli nebo brembo? Asi nic, jinak by jste se stideli za ty blaboly co tady potite
Podle vyjadřování a hrubek seš, pěkný máčo. Jinak seš asi mistr světa, kterýho bych nechtěl potkat na silnici.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.07.2006 21:14, RE: fiat
dandy napísal:
Podle vyjadřování a hrubek seš, pěkný máčo. Jinak seš asi mistr světa, kterýho bych nechtěl potkat na silnici.
vy se tady pořád jen hádáte,ale já opravdu potřebuji poradit,tak co najde se někdo kdo mi seriozně poradí?Chci si koupit Fiata Palio 1,2 tak rok 98 nebo99 nerozsype se mi po vyjetí z autobazaru?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.07.2006 22:30, kvalita Fiatu
Je vazne az neuveritelne jak v teto malo skromne post-komunisticke zeme nemci a majitele autobazaru vam vyprali mozek s tim Fiatem.
Vetsina tech kteri vynadaji Fiatu nikdy ho nemeli. Osobne nejhorsi zkusenosti moje kamaradi maji prave s VW, at je to Golf, nebo Passat nebo Transporter. A to nejsou nejake pitome kontrolky airbagu nebo ABS...jsou to turba ktere ztraceji silu kdyz maji najeto 30 tisic Km, vazne problemy s tesnosti v klima, kryty motoru ktery padnou na dalnice za jizdy. Kritiky maji byt objektivni a ze zkusenosti ne jen pomluvy a kecy z ignorance. Hodne stesti a trochu vice skromnosti.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 31.07.2006 22:55, RE: kvalita Fiatu
anonym napísal:
Je vazne az neuveritelne jak v teto malo skromne post-komunisticke zeme nemci a majitele autobazaru vam vyprali mozek s tim Fiatem.
Vetsina tech kteri vynadaji Fiatu nikdy ho nemeli. Osobne nejhorsi zkusenosti moje kamaradi maji prave s VW, at je to Golf, nebo Passat nebo Transporter. A to nejsou nejake pitome kontrolky airbagu nebo ABS...jsou to turba ktere ztraceji silu kdyz maji najeto 30 tisic Km, vazne problemy s tesnosti v klima, kryty motoru ktery padnou na dalnice za jizdy. Kritiky maji...
cha, cha, cha
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 08:24, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
Fiat je SHIT!!!!! Niet nad VW a hlavne s TDi a šestikvaltem,,,To je teprv kára a ne Fiat, Talianska rachotina. VW group, to su auta hoši len to kupujte a ešte raz hlavne s TDi !!!!
Já si to nemyslím. VW není všemocné. Ty nové TDI myslím 77KW to je děs a hrůza žerou olej jako by se nechumelilo a poslední zkušenosti s novou Octavií II ročník 2004 taky nic moc. Nové vozy a rezaví jako kdyby to byla stodvacítka (dvě auta od kamarádů nezávisle na sobě). Pak si říkám že je to jedno jaké auto, hlavně když se líbí a mít štěstí na dobrý kus. Kamarád raději prodal Tuarega (naftový desetiválec v plné výbavě) protože s ním byl pořád v servisu - takže VW
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 08:26, RE: Kvalita vozu Fiat
Droned napísal:
Tak presne takovejm lidem jako jses ty se uprimne smeju....Odhadoval bych te tak na mladsiho nagelovanyho typka kterej si mysli ze TDI je to nejlepsi co automobilovej prumysl stvoril.....Zrovinka dneska si to smeruju do prace a na jizni spojce jsem dojel nejakyho tvyho soukmenovce v pasikovi V6 TDI.Od pocatku co jsem ho uvidel mi bylo jasny co je zac.Predjizdeni zprava,lepeni se ostatnim na zadek,prejizdeni z pruhu do pruhu pres treba i dva pruhy.Zrejme si myslel ze je se svym autem neco jako b...
super
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 08:28, RE: bez předmětu
David napísal:
Sice se novější Fiaty kvalitou lepší, to je pravda, ale ten punc šrotu ze sebe prostě nesmyjou...
Je to jen otázka času. Spousta značek bylo v minulosti šrot a dnes se v nich vozí papaláši viz.AUDI
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 08:41, RE: Kvalita vozu Fiat
FAso napísal:
taky Pasatik ťa vyrobí kedykoľvek, a aspon sa nerozpadne ako tvoj Fiatik Coupe...20 v turbo OOOO Keby tam to turbo aspoň fungovalo a ne furt sa sralo. V TDi turbo vydrží 300 000 km bez poruchy a ne Fiat. Co je to Fiat ako to zneje....Fiat=nepodarok a to nikdy nezmases, tak ako to ze TDi je super
Tak by mě zajímalo, když v TDI vydrří turbo 300 000 bez poruchy, proč se sousedovi v Octavii zadřelo při 60 000km??? Pořád to jaksi nechápu - že by tam měl motor z traktora OOOO
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 08:47, RE: Kvalita vozu Fiat
anonym napísal:
Jo a dotyčný co tadzytak vychvaluje turba od vw a zatracuje fiat by si měl uvědomit že 90 procent evropských aut používá italský turba Garett včetně vw nebo peugeot (sice stojej za hovno ale všichni to maj stejný podobně to platí o váhách vzduchu)
Váhy vzduchu ve VW jsou od Bosche což jsou Němci. Taky pouze VW s tímto má problém (dnes už tvrdí že vyřešený) nevím?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 08:54, RE: To dan
Sláva napísal:
No Ferrari je vlastněný sice Fiatem,ale zrovna tady v tom případě auta těhle dvou značek maj společnýho fakt málo-možná za pár let to bude jinak-bohužel....mimochodem VW má Lamborghini,Ford třeba Jaguára...
Ano a taky vlastní Bugati, které má problémy se udržet na cestě že...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 13:47, RE: FIAT
don Stornello napísal:
Měli sme Fiata Tipo 1,6 DOHC,nikdy se nam tam nic nevysralo,je pravda ze byl trochu nachylnější ke korozi-měnili sme zadní blatník(500kč).Rušili sme ho v 250000km,ještě pořád jezdí-bez závad.Když to srovnám s auty od VW group,který můžu sledovat v mým okolí,tak nevím nevím co je kvalitnější.Všechno je ale o údržbě,když se o auto dobře postarám,tak se nemá co vysrat-ať je to jakákoli značka.
Fiat Tipo 1,4 i.e. r.v. 1991 původní lak a již "celopozink", ohnisko koroze pouze na zadním levém blatníku ve velikosti dvou pětikorun (to klepl jeden pantáta s Golfem na parkovišti. "Nalítáno" 170000km, prům. spotřeba stále 6l. Jedna oprava motorku zadního stěrače (ten taky chytil rez ze zkyslé vazelíny), jinak pravidelná výměna náplní, rozvodového řemene atd. + běžná údržba. Stále dobré přibližovadlo a při dněšních "bodech" víc než ideální. Auta za mega a víc jsou dnes zcela nesmyslné, ne každý z nás je může denně prohánět po německých dálnicích.
Asi jsem měl štěstí, ale jsem spokojený. Dobrá auta jsou dnes od kusu a ne podle značek, všude se vše více či méně šidí. Každá automobilka má stovky dodavatelů komponentů, kteří vyrábějí i pro desítky automobilek najednou a snaží se šetřit, kde se dá. Kdo dělá v automobilovém průmyslu toto určitě potvrdí. Kvalita auta nezačíná v německé, italské nebo japonské automobilce, ale v Indonézii, na Ukrajině, v Maroku nebo třeba u nás.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 01.08.2006 20:58, RE: FIAT
Rybka napísal:
Fiat Tipo 1,4 i.e. r.v. 1991 původní lak a již "celopozink", ohnisko koroze pouze na zadním levém blatníku ve velikosti dvou pětikorun (to klepl jeden pantáta s Golfem na parkovišti. "Nalítáno" 170000km, prům. spotřeba stále 6l. Jedna oprava motorku zadního stěrače (ten taky chytil rez ze zkyslé vazelíny), jinak pravidelná výměna náplní, rozvodového řemene atd. + běžná údržba. Stále dobré přibližovadlo a při dněšních "bodech" víc než ideální. Auta za mega a víc jsou dnes zcela nesmyslné, ne každ...
Fiat je muj milaček věřím jim i přesto,že je spoustu lidí je odsuzuje.Můj vysněny automobil je Fiat Grande Punto.Spravně tu někdo řekl,že doba Regat,Ritmu.je už pryč.Vlastnil sem Fiat Tempra r.v94 v benzinu a neměl sem s ní závažnější problémy.žadné auto není 100procentne kvalitní a pořád je to jen stroj můžete si koupit VW a říct si a mam po starostech ale každý dobře ví,že to není pravidlem.Hodně záleží na majiteli auta na tom jak se o něj stará a hlavně jak s ním jezdí.Na Fiaty nedám dopustit jsou to auta s velkou dávkou emocí to jsou ostatně všechna italská auta.Zdar
reagovať
  1 ... 9 10 11 ... 20


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.